Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Dundee United 2000/01 |
Dundee United 2000/01:
Bramkarze:
1. Alan Combe (1974), SCO, 1998 FC St. Mirren 23-0 2
13. Paul Gallacher (1979), SCO, 2000 FC Airdrieonians 15-0
22. Pat Onstad (1968), CAN, 1999 Rochester Rhinos (odszedł w marcu 2001 do Rochester Rhinos) 0-0
33. Paul Jarvie (1982), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. John McQuillan (1970), SCO, 2000 FC Saint Johnstone (odszedł w lutym 2001 do Alloa Athletic i przyszedł w maju 2001 z Alloa Athletic) 15-0 1
3. Stephen Wright (1971), SCO, 2000 Bradford City (przyszedł w sierpniu 2000 z Bradford City) 5-0 1
5. Jason de Vos (1974), CAN, 1998 FC Darlington 33-0 6 1
12. Scott McCulloch (1975), SCO, 1999 Dunfermline Athletic (odszedł we wrześniu 2000 do Cardiff City) 0-0
12. Stephane Leoni (1976), FRA, 2000 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2000 z wolnego transferu i odszedł w grudniu 2000 na wolny transfer) 6-0
14. Hasney Aljofree (1978), ENG, 2000 Bolton Wanderers 26-2 6
16. Danny Griffin (1977), NIR, 2000 FC Saint Johnstone 18-1
18. Jim Paterson (1979), SCO, 1998 drużyna młodzieżowa 6-1 2
20. David Worrell (1978), IRL, 1999 rezerwy Blackburn Rovers (odszedł w listopadzie 2000 do Plymouth Argyle) 0-0
21. David Partridge (1978), WAL, 1999 rezerwy West Hamu United 19-0 4 1
23. Jim Lauchlan (1977), SCO, 2000 FC Kilmarnock (przyszedł w październiku 2000 z FC Kilmarnock) 23-1 5 1
24. Jamie Buchan (1977), SCO, 2000 FC Aberdeen 35-1 2
27. Anthony Smith (1973), SCO, 1999 FC Airdrieonians 3-0
28. Jean Licina (1976), FRA, 2000 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2000 z wolnego transferu) 7-0 4
32. David McCracken (1981), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 9-1
Reynaldo Clavasquin (1972), HON, 2000 CD Motagua (przyszedł we wrześniu 2000 z CD Motagua i odszedł w październiku 2000 do SV Bad Bleiberg) 0-0
Steven Fallon (1979), SCO, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2001 do FC Stenhousemuir) 0-0
Darren Patterson (1969), NIR, 1998 Luton Town (odszedł w grudniu 2000 do York City) 0-0
Pomocnicy:
4. David Hannah (1974), SCO, 1999 Celtic Glasgow 23-2 8
6. Joachim Fernandez (1972), SEN, 2000 AC Milan (odszedł w grudniu 2000 na wolny transfer, a następnie do Persmy Manado) 6-0
7. Craig Easton (1979), SCO, 1995 drużyna młodzieżowa 34-6 5 1 1
8. Anastasios Venetis (1980), GRE, 1999 AE Larisa 14-1 2
11. Neil Heaney (1971), ENG, 2000 FC Darlington 12-0 1
26. Hugh Davidson (1980), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 11-1
28. Marcelino Galoppo (1970), ARG, 2000 Sanremese Calcio (przyszedł we wrześniu 2000 z Sanremese Calcio i odszedł w październiku 2000 do Sanremese Calcio; odrejestrowany we wrześniu 2000) 2-0 1
29. Carlos Marcora (1976), URU, 2000 Real Espańa (przyszedł we wrześniu 2000 z Realu Espańa i odszedł w październiku 2000 do Realu Espańa) 1-0
30. Jamie Fullarton (1974), SCO, 2000 Crystal Palace (przyszedł w listopadzie 2000 z Crystal Palace) 5-0
33. Charlie Miller (1976), SCO, 2000 FC Watford (przyszedł w listopadzie 2000 z FC Watford) 24-5 8
35. Kevin McDonald (1981), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2001 do Greenock Morton i przyszedł w styczniu 2001 z Greenock Morton) 1-0
36. Darren Brady (1981), SCO, 2001 FC Airdrieonians (przyszedł w marcu 2001 z FC Airdrieonians) 1-0
39. Stuart Duff (1982), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0
42. Jamie McCunnie (1983), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 15-0 6
David McGuire (1980), SCO, 2001 FC Airdrieonians (przyszedł w marcu 2001 z FC Airdrieonians) 0-0
Napastnicy:
9. Alex Mathie (1968), SCO, 1999 Preston North End (odszedł we wrześniu 2000 do York City) 4-0
9. Gustavo Fuentes (1973), ARG, 2000 CD Motagua (przyszedł we wrześniu 2000 z CD Motagua i odszedł w październiku 2000 do CD Olimpia) 3-0
9. Alberto Naveda (1972), ARG, 2000 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2000 z wolnego transferu) 13-2 1
10. Alphonse Tchami (1971), CMR, 2000 Al Wasl (przyszedł w sierpniu 2000 z Al Wasl i odszedł w styczniu 2001 do OGC Nice) 3-0 2
10. Derek Lilley (1974), SCO, 2000 Oxford United (przyszedł w grudniu 2000 z Oxford United) 18-5 3 1
12. Paul Robinson (1978), ENG, 2001 FC Wimbledon (przyszedł w lutym 2001 z FC Wimbledon i odszedł w maju 2001 do FC Wimbledon) 6-0
15. Mvondo Atangana (1979), CMR, 2000 Tonnerre Yaounde (przyszedł we wrześniu 2000 z Tonnerre Yaounde) 11-0
17. Jim Hamilton (1976), ISL, 2000 FC Aberdeen 19-2 2
19. Steven Thompson (1978), SCO, 1996 drużyna młodzieżowa 31-4 4
20. Raul Sanchez (1979), ESP, 2001 FC Barcelona B (przyszedł w styczniu 2001 z FC Barcelona B i odszedł w kwietniu 2001 na wolny transfer) 0-0
25. Stephen McConalogue (1981), SCO, 1998 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2001 do Greenock Morton i przyszedł w marcu 2001 z Greenock Morton) 11-1
30. Francisco Ramirez (1976), HON, 2000 CD Motagua (przyszedł we wrześniu 2000 z CD Motagua i odszedł w październiku 2000 do CD Platense) 1-0
31. Sean O'Connor (1981), ENG, 2000 Hednesford Town (odszedł w styczniu 2001 do FC Portadown) 2-1
44. David Winters (1982), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2001 do Forfar Athletic i przyszedł w lutym 2001 z Forfar Athletic) 4-0
Trener: Paul Sturrock (1956), SCO, 1998 FC Saint Johnstone (do 07.08.2000)
Alex Smith (1939), SCO, 2000 reprezentacja Szkocji U-21 (od 08.08.2000) |
|
|
|
|