Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Celtic Glasgow 2000/01 |
Celtic Glasgow 2000/01:
Bramkarze:
1. Jonathan Gould (1968), SCO, 1997 Bradford City 15-0 1
20. Rob Douglas (1972), SCO, 2000 FC Dundee (przyszedł w październiku 2000 z FC Dundee) 22-0
21. Stewart Kerr (1974), SCO, 1995 Brighton & Hove Albion 0-0
23. Dmitri Kharine (1968), RUS, 1999 Chelsea Londyn 1-0
38. Barry-John Corr (1981), SCO, 1998 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 2001 do FC Queen's Park i przyszedł w maju 2001 z FC Queen's Park) 0-0
Obrońcy:
2. Tom Boyd (1965), SCO, 1992 Chelsea Londyn 30-0 2
3. Stephane Mahe (1968), FRA, 1997 Stade Rennes 10-0
4. Jackie McNamara (1973), SCO, 1995 Dunfermline Athletic 30-3 2 1
5. Joos Valgaeren (1976), BEL, 2000 Roda JC 35-3 5
6. Alan Stubbs (1971), ENG, 1996 Bolton Wanderers 11-1 2
16. Olivier Tebily (1975), WKS, 1999 Sheffield United 4-0 1
31. Rafael (1976), BRA, 2000 Gremio Porto Alegre (odszedł we wrześniu 2000 do Corinthians Sao Paulo) 0-0
33. John Convery (1980), NIR, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0
35. Johan Mjallby (1971), SWE, 1998 AIK Sztokholm 35-4 1
36. Ramon Vega (1971), SUI, 2000 Tottenham Hotspur (przyszedł w grudniu 2000 z Tottenhamu Hotspur) 18-2
40. Stephen Crainey (1981), SCO, 1997 drużyna młodzieżowa 2-0
41. John Kennedy (1983), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
8. Alan Thompson (1973), ENG, 2000 Aston Villa (przyszedł we wrześniu 2000 z Aston Villa) 30-3 3 1
10. Eyal Berković (1972), ISR, 1999 West Ham United (odszedł w lutym 2001 do Blackburn Rovers i przyszedł w maju 2001 z Blackburn Rovers) 4-0
11. Morten Wieghorst (1971), DEN, 1995 FC Dundee 0-0
14. Paul Lambert (1969), SCO, 1997 Borussia Dortmund 27-1 1
15. Bobby Petta (1974), HOL, 1999 Ipswich Town 20-0 4 1
17. Didier Agathe (1975), FRA, 2000 FC Hibernian (przyszedł we wrześniu 2000 z FC Hibernian) 27-3 1
18. Neil Lennon (1971), NIR, 2000 Leicester City (przyszedł w grudniu 2000 z Leicester City) 17-1 5
19. Stilian Petrov (1979), BUL, 1999 CSKA Sofia 28-7 6
22. Stephane Bonnes (1978), FRA, 1999 FC Mulhouse 0-0
24. Colin Healy (1980), IRL, 1998 drużyna młodzieżowa 12-0 1
25. Lubomir Moravcik (1965), SVK, 1998 MSV Duisburg 27-9 1
28. Ryan McCann (1981), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0
29. Shaun Maloney (1983), SCO, 2000 drużyna młodzieżowa 4-0
30. Vidar Riseth (1972), NOR, 1998 LASK Linz (odszedł w listopadzie 2000 do TSV 1860 Monachium) 1-0
34. Mark Fotheringham (1983), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 1-0
39. Jamie Smith (1980), SCO, 2000 FC Livingston 7-1
42. Jim Goodwin (1981), IRL, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0
43. Liam Miller † (1981), IRL, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0
46. Brian McColligan (1980), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2001 do FC Stenhousemuir i przyszedł w maju 2001 z FC Stenhousemuir) 0-0
Napastnicy:
7. Henrik Larsson (1971), SWE, 1997 Feyenoord Rotterdam 37-35 1
9. Chris Sutton (1973), ENG, 2000 Chelsea Londyn 24-11 6 1
12. Tommy Johnson (1971), ENG, 1999 FC Everton 16-5
26. Paul Shields (1981), SCO, 2000 Raith Rovers (odszedł we wrześniu 2000 do Albion Rovers i przyszedł w grudniu 2000 z Albion Rovers) 0-0
27. Mark Burchill (1980), SCO, 1997 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2000 do Birmingham City i przyszedł w grudniu 2000 z Birmingham City, a następnie odszedł w lutym 2001 do Ipswich Town i przyszedł w maju 2001 z Ipswich Town) 2-1
32. Simon Lynch (1982), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0
37. Liam Keogh (1981), SCO, 1998 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 2001 do Forfar Athletic i przyszedł w maju 2001 z Forfar Athletic) 0-0
Trener: Martin O'Neill (1952), NIR, 2000 Leicester City |
|
|
|
|