Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Lech Poznań II 2019/20


Lech Poznań II 2019/20:

Bramkarze:

1. Karol Szymański (1993), POL, 2018 Polonia Środa Wielkopolska
12. Łukasz Radliński (1983), POL, 2019 Polonia Środa Wielkopolska
Karol Drażdżewski (2002), POL, 2018 Wda Świecie
Maksymilian Manikowski (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Miłosz Mleczko (1999), POL, 2019 Puszcza Niepołomice

Obrońcy:

2. Grzegorz Wojtkowiak (1984), POL, 2019 rezerwy Lechii Gdańsk
3. Tomasz Dejewski (1995), POL, 2019 Warta Poznań
5. Wiktor Pleśnierowicz (2001), POL, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2019 do rezerw AS Roma)
7. Arkadiusz Kaczmarek (1999), POL, 2017 Błękitni Wronki
11. Karol Smajdor (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
17. Filip Nawrocki (1998), POL, 2014 drużyna młodzieżowa
20. Kacper Andrzejewski (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
21. Jakub Pawlicki (1997), POL, 2015 drużyna młodzieżowa
Jakub Niewiadomski (2002), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
Lubomir Satka (1995), SVK, 2019 DAC Dunajska Streda (przyszedł w lipcu 2019 z DAC Dunajska Streda)
Jędrzej Strózik (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Maksymilian Tkocz (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Jerzy Tomal (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Kacper Wachowiak (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Michał Zimmer (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa

Pomocnicy:

4. Oleksandr Yatsenko (2000), UKR, 2019 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2019 z wolnego transferu)
6. Mateusz Skrzypczak (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa
8. Jakub Moder (1999), POL, 2019 Odra Opole
10. Bartosz Bartkowiak (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa
14. Kacper Janiak (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2020 do Olimpii Grudziądz)
15. Jakub Karbownik (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
16. Eryk Kryg (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa
18. Tymoteusz Klupś (2000), POL, 2016 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2020 do Piasta Gliwice)
22. Tomasz Kaczmarek (1997), POL, 2015 drużyna młodzieżowa
Jakub Białczyk (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
Filip Borowski (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Bartłomiej Burman (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2020 do Nielby Wągrowiec)
Tomasz Cywka (1988), POL, 2018 Wisła Kraków
Kacper Friska (1998), POL, 2015 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2020 do Nielby Wągrowiec)
Patryk Gogół (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Jakub Kamiński (2002), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
Juliusz Letniowski (1998), POL, 2019 Bytovia Bytów
Igor Ławrynowicz (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Maciej Makuszewski (1989), POL, 2016 Lechia Gdańsk (odszedł w lutym 2020 do Jagiellonii Białystok)
Filip Marchwiński (2002), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
Łukasz Szramowski (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Oliver Zaręba (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa

Napastnicy:

9. Paweł Tupaj (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa
19. Filip Szymczak (2002), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
Kacper Durda (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa Wisły Kraków
Damian Kołtański (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Hubert Sobol (2000), POL, 2020 Odra Opole (przyszedł w styczniu 2020 z Odry Opole)
Paweł Tomczyk (1998), POL, 2019 Piast Gliwice
Filip Wilak (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (przyszedł w sierpniu 2019 z drużyny młodzieżowej)
Timur Zhamaletdinov (1997), RUS, 2019 CSKA Moskwa

Trener: Rafał Ulatowski (1973), POL, 2019 wolny transfer
Asystent trenera: Przemysław Małecki (1983), POL, 2019 wolny transfer
Trener bramkarzy: Zbigniew Pleśnierowicz (1958), POL, 2019 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET