Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Legionovia Legionowo 2019/20


Legionovia Legionowo 2019/20:

Bramkarze:

1. Jakub Stefaniak (1999), POL, 2017 KS Łomianki (odszedł w lutym 2020 do Olimpii Zambrów)
12. Paweł Błesznowski (1983), POL, 2019 KS Łomianki
33. Krzysztof Bujak (2001), POL, 2019 rezerwy
Damian Podleśny (1995), POL, 2020 RKS Radomsko (przyszedł w styczniu 2020 z RKS-u Radomsko)

Obrońcy:

2. Bartosz Waleńcik (1996), POL, 2019 Piast Gliwice (przyszedł w lipcu 2019 z Piasta Gliwice)
3. Rafał Zembrowski (1991), POL, 2019 wolny transfer
4. Jonatan Straus (1994), POL, 2019 Jagiellonia Białystok (odszedł w styczniu 2020 do Stomilu Olsztyn)
11. Piotr Maślanka (1990), POL, 2019 Polonia Warszawa
23. Bartosz Gołaszewski (2000), POL, 2019 Mazur Ełk (odszedł w lutym 2020 do Olimpii Zambrów)
77. Jacek Lewandowski (2001), POL, 2018 rezerwy
99. Daniel Choroś (1997), POL, 2018 Polonia Warszawa
Michał Bury (1999), POL, 2020 Wólczanka Wólka Pełkińska (przyszedł w styczniu 2020 z Wólczanki Wólka Pełkińska)
Oskar Koprowski (1999), POL, 2020 Gryf Wejherowo (przyszedł w lutym 2020 z Gryfa Wejherowo)
Daniel Kutarba (1992), POL, 2016 Polonia Bytom
Jakub Lewtak (2003), POL, 2019 rezerwy
Sebastian Weremko (1997), POL, 2018 Ruch Zdzieszowice

Pomocnicy:

6. Konrad Zaklika (1999), POL, 2016 drużyna młodzieżowa
8. Adam Imiela (1993), POL, 2019 Radomiak Radom (odszedł w styczniu 2020 do Broni Radom)
9. Eryk Więdłocha (1997), POL, 2018 rezerwy Legii Warszawa
14. Patryk Koziara (1990), POL, 2016 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16. Mateusz Małek (1998), POL, 2019 Polonia Warszawa
17. Maciej Sobota (2002), POL, 2019 rezerwy
19. Luka Janković (1995), SRB, 2018 Dinamo Pancevo
20. Stanisław Wawrzynowicz (1999), POL, 2019 Pogoń Szczecin (przyszedł w lipcu 2019 z Pogoni Szczecin)
21. Miłosz Żbikowski (2001), POL, 2019 rezerwy
24. Kacper Będzieszak (1997), POL, 2018 Elana Toruń
Michał Bajdur (1994), POL, 2020 Bałtyk Gdynia (przyszedł w lutym 2020 z Bałtyka Gdynia)
Marcin Burkhardt (1983), POL, 2018 Motor Lublin (odszedł w sierpniu 2019 do Gryfa Wejherowo)
Kacper Kaczorowski (2000), POL, 2020 Pelikan Łowicz (przyszedł w styczniu 2020 z Pelikana Łowicz)
Marcin Kluska (1996), POL, 2020 Radomiak Radom (przyszedł w styczniu 2020 z Radomiaka Radom)
Patryk Sawicki (2001), POL, 2019 rezerwy
Mateusz Turkowski (2003), POL, 2020 rezerwy (przyszedł w lutym 2020 z rezerw)

Napastnicy:

7. Arkadiusz Gajewski (1997), POL, 2019 Ruch Wysokie Mazowieckie (odszedł w styczniu 2020 do Siarki Tarnobrzeg)
10. Karol Podliński (1997), POL, 2019 Znicz Pruszków
15. Kamil Wolski (1996), POL, 2018 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (odszedł w styczniu 2020 na wolny transfer)
18. Daniel Pietraszkiewicz (2001), POL, 2019 rezerwy Pogoni Szczecin (odszedł w styczniu 2020 do LKS-u Nieciecza)

Trener: Marcin Sasal (1970), POL, 2019 wolny transfer (do 16.09.2019)
Sergey Zaytsev (1973), UKR, 2019 wolny transfer (od 19.09.2019 do 19.12.2019)
Bogdan Jóźwiak (1970), POL, 2019 wolny transfer (od 30.12.2019)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET