Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Gryf Wejherowo 2019/20


Gryf Wejherowo 2019/20:

Bramkarze:

1. Dawid Leleń (1996), POL, 2016 rezerwy Legii Warszawa
12. Wiesław Ferra (1980), POL, 2010 Start Mrzezino
Adam Duda (1976), POL, 2011 Orkan Rumia

Obrońcy:

2. Igor Biedrzycki (1993), POL, 2019 Huragan Morąg (odszedł w styczniu 2020 do Concordii Elbląg)
4. Tomasz Wojcinowicz (1996), POL, 2019 Ursus Warszawa (odszedł we wrześniu 2019 do Wisły Sandomierz)
4. Damian Lisiecki (2000), POL, 2019 rezerwy Arki Gdynia (przyszedł we wrześniu 2019 z rezerw Arki Gdynia)
5. Oskar Koprowski (1999), POL, 2019 ŁKS Łódź (odszedł w lutym 2020 do Legionovii Legionowo)
7. Maciej Prusinowski (1993), POL, 2019 Ursus Warszawa (odszedł w lutym 2020 do Ursusa Warszawa)
8. Karol Baranowski (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
11. Mateusz Goerke (1997), POL, 2016 rezerwy Lechii Gdańsk
13. Mariusz Sławek (2000), POL, 2019 rezerwy Arki Gdynia
24. Kamil Kankowski (1996), POL, 2019 Stolem Gniewino
Błażej Niciński (1997), POL, 2018 wolny transfer
Ksawery Solarczyk (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa

Pomocnicy:

3. Bartosz Gęsior (1998), POL, 2019 rezerwy Legii Warszawa
10. Maksymilian Hebel (1997), POL, 2019 rezerwy Arki Gdynia (odszedł w styczniu 2020 do rezerw Arki Gdynia, a następnie do Resovii Rzeszów)
16. Jakub Poręba (2000), POL, 2019 rezerwy Arki Gdynia
17. Mikołaj Gabor (1998), POL, 2019 rezerwy Arki Gdynia
18. Marcin Burkhardt (1983), POL, 2019 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2019 z Legionovii Legionowo)
19. Filip Szewczyk (1997), POL, 2019 Górnik Łęczna (odszedł w styczniu 2020 do KKS-u Kalisz)
20. Tomasz Kolus (1997), POL, 2019 Unia Skierniewice
21. Jakub Pek (2000), POL, 2019 rezerwy Arki Gdynia
22. Kacper Małolepszy (1999), POL, 2019 wolny transfer
23. Szymon Nowicki (1999), POL, 2019 Arka Gdynia
Dorian Domachowski (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Mikołaj Formella (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa

Napastnicy:

6. Oskar Sikorski (1999), POL, 2018 drużyna młodzieżowa Arki Gdynia
8. Daniel Kwidziński (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
9. Mateusz Majewski (1992), POL, 2019 Motor Lublin (odszedł w styczniu 2020 do KKS-u Kalisz)
14. Paweł Czychowski (1993), POL, 2015 Lechia Gdańsk (odszedł w lutym 2020 do GKS-u Przodkowo)
Kewin Przygoda (1998), POL, 2020 KS Łomianki (przyszedł w styczniu 2020 z KS-u Łomianki)

Trener: Łukasz Kowalski (1980), POL, 2019 KP Starogard Gdański
Trener bramkarzy: Adam Duda (1976), POL, 2013 piłkarz

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET