Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Skra Częstochowa 2019/20


Skra Częstochowa 2019/20:

Bramkarze:

1. Mikołaj Biegański (2002), POL, 2017 drużyna młodzieżowa
33. Mateusz Kos (1987), POL, 2019 Polonia Poraj
Artur Kowalczyk (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa

Obrońcy:

2. Mateusz Bondarenko (1999), POL, 2019 rezerwy Legii Warszawa (odszedł w styczniu 2020 do rezerw Legii Warszawa, a następnie do Stomilu Olsztyn)
4. Mateusz Woldan (1988), POL, 2007 drużyna młodzieżowa SMS-u Bielsko-Biała
6. Aleksander Jelonek (1999), POL, 2019 rezerwy Piasta Gliwice (przyszedł w sierpniu 2019 z rezerw Piasta Gliwice)
8. Rafał Brusiło (1989), POL, 2019 Odra Opole
16. Konrad Gerega (1990), POL, 2010 Raków Częstochowa
21. Adrian Błaszkiewicz (1988), POL, 2014 drużyna młodzieżowa
24. Oktawian Obuchowski (1997), POL, 2016 SMS Łódź
27. Mariusz Holik (1993), POL, 2016 Raków Częstochowa
Błażej Klimek (2000), POL, 2019 Górnik Piaski (przyszedł w sierpniu 2019 z Górnika Piaski i odszedł w sierpniu 2019 do Elany Toruń)
Adam Mesjasz (1993), POL, 2020 Odra Opole (przyszedł w lutym 2020 z Odry Opole)

Pomocnicy:

5. Kamil Zalewski (1989), POL, 2018 Stal Brzeg
7. Piotr Nocoń (1990), POL, 2014 LKS Kamienica Polska
11. Przemysław Mońka (1994), POL, 2019 Rozwój Katowice
20. Sebastian Rogala (2000), POL, 2016 drużyna młodzieżowa
22. Dominik Marek (1999), POL, 2019 Polonia Poraj (odszedł w sierpniu 2019 do Znicza Kłobuck)
22. Konrad Andrzejczak (1996), POL, 2019 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2019 z wolnego transferu)
23. Dawid Niedbała (1994), POL, 2014 Pilica Koniecpol
25. Dawid Wolny (1994), POL, 2019 Kotwica Kołobrzeg
26. Adam Olejnik (1991), POL, 2015 Omega Kleszczów
28. Maciej Borycka (2000), POL, 2019 Polonia Bytom (odszedł w lutym 2020 do Stali Brzeg)
30. Danian Pavlas (2000), RUS, 2019 Raków Częstochowa (przyszedł w lipcu 2019 z Rakowa Częstochowa)
Sebastian Gerega (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Maciej Kazimierowicz (1992), POL, 2020 Bałtyk Gdynia (przyszedł w styczniu 2020 z Bałtyka Gdynia)
Michał Kieca (1999), POL, 2020 Zagłębie Sosnowiec (przyszedł w styczniu 2020 z Zagłębia Sosnowiec)
Lucjan Zieliński (1997), POL, 2020 Moto Jelcz Oława (przyszedł w styczniu 2020 z Moto Jelcz Oława)

Napastnicy:

9. Damian Niedojad (1994), POL, 2019 Rozwój Katowice (odszedł w lutym 2020 do Polonii Warszawa)
17. Krzysztof Napora (1990), POL, 2017 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radosław Gołębiowski (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Daniel Rumin (1997), POL, 2020 GKS Katowice (przyszedł w styczniu 2020 z GKS-u Katowice)

Trener: Paweł Ściebura (1985), POL, 2018 wolny transfer
Trener bramkarzy: Grzegorz Świtała (1984), POL, 2018 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET