Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Skra Częstochowa 2019/20 |
Skra Częstochowa 2019/20:
Bramkarze:
1. Mikołaj Biegański (2002), POL, 2017 drużyna młodzieżowa 16-0 2
33. Mateusz Kos (1987), POL, 2019 Polonia Poraj 18-0
Artur Kowalczyk (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Mateusz Bondarenko (1999), POL, 2019 rezerwy Legii Warszawa (odszedł w styczniu 2020 do rezerw Legii Warszawa, a następnie do Stomilu Olsztyn) 18-0 3
6. Aleksander Jelonek (1999), POL, 2019 rezerwy Piasta Gliwice (przyszedł w sierpniu 2019 z rezerw Piasta Gliwice i odszedł w styczniu 2020 do MKS-u Kluczbork) 3-0
6. Adam Mesjasz (1993), POL, 2020 Odra Opole (przyszedł w lutym 2020 z Odry Opole) 14-3 2
8. Rafał Brusiło (1989), POL, 2019 Odra Opole 28-4 5
16. Konrad Gerega (1990), POL, 2010 Raków Częstochowa (zakończył karierę w grudniu 2019) 4-0 1
21. Adrian Błaszkiewicz (1988), POL, 2014 drużyna młodzieżowa 8-0 1
22. Bartosz Olszewski (1999), POL, 2020 Wigry Suwałki (przyszedł w lutym 2020 z Wigier Suwałki) 5-0 2
24. Oktawian Obuchowski (1997), POL, 2016 SMS Łódź 19-0 3
27. Mariusz Holik (1993), POL, 2016 Raków Częstochowa 28-2 8
Michał Dziubek (1999), POL, 2020 rezerwy Korony Kielce (przyszedł w lutym 2020 z rezerw Korony Kielce) 0-0
Błażej Klimek (2000), POL, 2019 Górnik Piaski (przyszedł w sierpniu 2019 z Górnika Piaski i odszedł w sierpniu 2019 do Elany Toruń) 0-0
Wiktor Podolski (2001), POL, 2020 drużyna młodzieżowa (przyszedł w czerwcu 2020 z drużyny młodzieżowej) 0-0
Pomocnicy:
5. Kamil Zalewski (1989), POL, 2018 Stal Brzeg 32-0 4
7. Piotr Nocoń (1990), POL, 2014 LKS Kamienica Polska 32-7 7
11. Przemysław Mońka (1994), POL, 2019 Rozwój Katowice (odrejestrowany w styczniu 2020) 5-0
11. Konrad Andrzejczak (1996), POL, 2019 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2019 z wolnego transferu; w rundzie jesiennej nosił numer 22) 24-2 2
18. Lucjan Zieliński (1997), POL, 2020 Moto Jelcz Oława (przyszedł w styczniu 2020 z Moto Jelcz Oława) 7-0 1
20. Sebastian Rogala (2000), POL, 2016 drużyna młodzieżowa 6-0
22. Dominik Marek (1999), POL, 2019 Polonia Poraj (odszedł w sierpniu 2019 do Znicza Kłobuck) 0-0
23. Dawid Niedbała (1994), POL, 2014 Pilica Koniecpol 32-0 4
25. Dawid Wolny (1994), POL, 2019 Kotwica Kołobrzeg 27-8 1 1
26. Adam Olejnik (1991), POL, 2015 Omega Kleszczów 32-0 2 1
28. Maciej Borycka (2000), POL, 2019 Polonia Bytom (odszedł w lutym 2020 do Stali Brzeg; odrejestrowany w styczniu 2020) 4-0
28. Michał Kieca (1999), POL, 2020 Zagłębie Sosnowiec (przyszedł w styczniu 2020 z Zagłębia Sosnowiec) 13-0 1
30. Danian Pavlas (2000), RUS, 2019 Raków Częstochowa (przyszedł w lipcu 2019 z Rakowa Częstochowa i odszedł w lutym 2020 do Rakowa Częstochowa, a następnie do GKS-u Katowice; odrejestrowany w styczniu 2020) 18-0 2
30. Maciej Kazimierowicz (1992), POL, 2020 Bałtyk Gdynia (przyszedł w styczniu 2020 z Bałtyka Gdynia) 10-0 1
Sebastian Gerega (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
Marcel Przygodzki (2001), POL, 2020 drużyna młodzieżowa (przyszedł w czerwcu 2020 z drużyny młodzieżowej) 0-0
Napastnicy:
9. Damian Niedojad (1994), POL, 2019 Rozwój Katowice (odszedł w lutym 2020 do Polonii Warszawa; odrejestrowany w styczniu 2020) 17-2 3
9. Daniel Rumin (1997), POL, 2020 GKS Katowice (przyszedł w styczniu 2020 z GKS-u Katowice) 13-6
10. Radosław Gołębiowski (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 14-0 1
17. Krzysztof Napora (1990), POL, 2017 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30-1 4
Trener: Paweł Ściebura (1985), POL, 2018 wolny transfer (do 09.07.2020)
Konrad Gerega (1990), POL, 2020 asystent trenera (od 09.07.2020)
Asystent trenera: Konrad Gerega (1990), POL, 2020 piłkarz (od 01.01.2020 do 09.07.2020)
Trener bramkarzy: Grzegorz Świtała (1984), POL, 2018 wolny transfer |
|
|
|
|