Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Stal Stalowa Wola 2019/20


Stal Stalowa Wola 2019/20:

Bramkarze:

1. Krystian Kalinowski (1999), POL, 2019 ŁKS Łomża (odszedł w styczniu 2020 do Motora Lublin)
12. Łukasz Konefał (2001), POL, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2020 do GKS-u Katowice)
99. Maciej Siudak (2000), POL, 2018 rezerwy
Matthew Korziewicz (1997), POL/USA, 2020 Sokół Sieniawa (przyszedł w styczniu 2020 z Sokoła Sieniawa)

Obrońcy:

2. Adam Waszkiewicz (1993), POL, 2017 rezerwy Jagiellonii Białystok
16. Bartosz Sobotka (1991), POL, 2017 Rozwój Katowice
17. Kacper Śpiewak (2000), POL, 2017 rezerwy
19. Szymon Jarosz (1997), POL, 2019 Stomil Olsztyn
21. Piotr Witasik (1992), POL, 2019 Olimpia Grudziądz
24. Krzysztof Kiercz (1989), POL, 2019 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2019 z wolnego transferu)

Pomocnicy:

4. Wiktor Stępniowski (2001), POL, 2018 rezerwy
5. Łukasz Pietras (1990), POL, 2019 Garbarnia Kraków (odszedł w styczniu 2020 do Wieczystej Kraków)
6. Filip Wójcik (1997), POL, 2019 Puszcza Niepołomice (odszedł w styczniu 2020 do Motora Lublin)
7. Michał Płonka (1992), POL, 2019 Rozwój Katowice
8. Robert Dadok (1996), POL, 2019 Wigry Suwałki (odszedł w styczniu 2020 do Stali Mielec)
10. Piotr Mroziński (1992), POL, 2018 Pogoń Siedlce
11. Michał Mistrzyk (1993), POL, 2018 Garbarnia Kraków (odszedł w styczniu 2020 do Wisły Sandomierz)
13. Przemysław Stelmach (1997), POL, 2015 rezerwy
15. Filip Szifer (2000), POL, 2018 rezerwy
18. Kacper Piotrowski (2001), POL, 2019 rezerwy
20. Szymon Jopek (1999), POL, 2018 Pogoń Szczecin
22. Rafał Michalik (1999), POL, 2019 KS Wiązownica (odszedł w styczniu 2020 do Wisłoki Dębica)
25. Patryk Marut (2002), POL, 2019 rezerwy
26. Bartłomiej Ciepiela (2001), POL, 2019 rezerwy Legii Warszawa
Karol Dziopak (2001), POL, 2018 rezerwy
Dominik Ochał (1996), POL, 2020 Sokół Sieniawa (przyszedł w styczniu 2020 z Sokoła Sieniawa)
Piotr Zmorzyński (1994), POL, 2020 Wisła Puławy (przyszedł w styczniu 2020 z Wisły Puławy)

Napastnicy:

9. Michał Fidziukiewicz (1991), POL, 2019 Olimpia Elbląg
14. Łukasz Zjawiński (2001), POL, 2019 rezerwy Legii Warszawa (odszedł w styczniu 2020 do rezerw Legii Warszawa)
Tomasz Płonka (1986), POL, 2020 Stal Rzeszów (przyszedł w styczniu 2020 ze Stali Rzeszów)
Adrian Szczutowski (2000), POL, 2020 Wisła Płock (przyszedł w styczniu 2020 z Wisły Płock)

Trener: Paweł Wtorek (1979), POL, 2019 asystent trenera (do 22.08.2019)
Czesław Palik (1948), POL, 2019 asystent trenera (od 22.08.2019 do 26.08.2019)
Szymon Szydełko (1983), POL, 2019 Sokół Sieniawa (od 26.08.2019)
Asystenci trenera: Konrad Bober (1992), POL, 2019 Sokół Sieniawa (od 26.08.2019)
Czesław Palik (1948), POL, 2019 koordynator sportowy (do 22.08.2019)
Trener bramkarzy: Tomasz Wietecha (1978), POL, 2019 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Wojciech Fabianowski (1980), POL, 2019 trener

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET