Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Elana Toruń 2019/20


Elana Toruń 2019/20:

Bramkarze:

1. Jakub Knut (2000), POL, 2019 KP Starogard Gdański
12. Dawid Kuchnicki (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
33. Michał Nowak (1997), POL, 2017 Pelikan Łowicz
Patrik Lukac (1994), SVK, 2020 Tatran Presov (przyszedł w lutym 2020 z Tatrana Presov)

Obrońcy:

2. Wojciech Onsorge (1994), POL, 2019 Warta Poznań
3. Kordian Górka (1998), POL, 2017 Stadion Śląski Chorzów
4. Adam Dobosz (1992), POL, 2017 Ostrovia Ostrów Mazowiecka (odszedł w lutym 2020 do Sokoła Ostróda)
6. Patryk Urbański (1993), POL, 2017 Wda Świecie
16. Paweł Karbowiński (1999), POL, 2019 Kujawianka Izbica Kujawska
23. Jan Andrzejewski (1998), POL, 2018 rezerwy Lecha Poznań
37. Michał Bierzało (1995), POL, 2019 Siarka Tarnobrzeg
Jakub Banach (1999), POL, 2020 Sokół Kleczew (przyszedł w styczniu 2020 z Sokoła Kleczew)
Błażej Klimek (2000), POL, 2019 Skra Częstochowa (przyszedł w sierpniu 2019 ze Skry Częstochowa)

Pomocnicy:

5. Jakub Świeciński (2001), POL, 2019 Ursus Warszawa
8. Damian Zagórski (1997), POL, 2018 KP Starogard Gdański
9. Bartosz Machaj (1993), POL, 2019 Chrobry Głogów
10. Krzysztof Kołodziej (1993), POL, 2019 Lech Poznań
14. Mateusz Stryjewski (1997), POL, 2018 wolny transfer
17. Dominik Kościelniak (1995), POL, 2018 MKS Kluczbork
18. Bartosz Boniecki (2000), POL, 2019 rezerwy Pogoni Szczecin
19. Mariusz Kryszak (1984), POL, 2017 Chojniczanka Chojnice
20. Konrad Jóźwicki (1999), POL, 2017 drużyna młodzieżowa Realu Murcia City
22. Hubert Kisiel (2000), POL, 2019 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2019 z wolnego transferu)
25. Dominik Sokół (1999), POL, 2019 Radomiak Radom (przyszedł we wrześniu 2019 z Radomiaka Radom i odszedł w styczniu 2020 do Radomiaka Radom)
27. Damian Lenkiewicz (1992), POL, 2016 Pelikan Niechanowo
68. Kacper Jóźwicki (1999), POL, 2018 wolny transfer
Lukas Hrnciar (1997), SVK, 2020 MSK Novohrad Lucenec (przyszedł w styczniu 2020 z MSK Novohrad Lucenec)
Paweł Jachno (2001), POL, 2019 rezerwy
Szymon Pawłowski (2002), POL, 2019 rezerwy

Napastnicy:

7. Przemysław Mycan (1995), POL, 2019 Falubaz Zielona Góra
15. Filip Kozłowski (1995), POL, 2017 Rozwój Katowice
24. Sebastian Rak (2001), POL, 2019 rezerwy
Matus Marcin (1994), SVK, 2020 Sokol Lubotice (przyszedł w styczniu 2020 z Sokola Lubotice)
Dominik Pisarek (1999), POL, 2020 rezerwy Górnika Zabrze (przyszedł w lutym 2020 z rezerw Górnika Zabrze)

Trener: Ariel Jakubowski (1977), POL, 2019 wolny transfer (do 06.10.2019)
Bogusław Pietrzak (1958), POL, 2019 wolny transfer (od 08.10.2019)
Asystent trenera: Jarosław Białek (1981), POL, 2019 trener drużyny młodzieżowej
Trener bramkarzy: Nicolae Neagu (1983), MLD, 2017 wolny transfer

Prezes: Jacek Bednarz (1967), POL, 2020 wolny transfer (od 27.01.2020)
Menedżer: Robert Kłos (1982), POL, 2017 piłkarz

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET