Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Garbarnia Kraków 2019/20


Garbarnia Kraków 2019/20:

Bramkarze:

1. Dorian Frątczak (1997), POL, 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
22. Kamil Nowak (1999), POL, 2017 rezerwy
33. Aleksander Kozioł (1992), POL, 2016 Pelikan Łowicz

Obrońcy:

2. Rafał Górecki (1998), POL, 2017 drużyna młodzieżowa Progresu Kraków
3. Adrian Jurkowski (1992), POL, 2019 Wigry Suwałki (odszedł w styczniu 2020 do Wieczystej Kraków)
4. Krystian Kujawa (1996), POL, 2019 ROW Rybnik
5. Jan Klimek (2000), POL, 2019 rezerwy Lecha Poznań
6. Bartłomiej Mruk (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
20. Norbert Piszczek (1993), POL, 2013 rezerwy Cracovii Kraków

Pomocnicy:

7. Kamil Włodyka (1994), POL, 2019 Gryf Wejherowo
8. Marek Masiuda (1990), POL, 2014 Radomiak Radom
10. Kamil Kuczak (1996), POL, 2019 Soła Oświęcim
12. Mateusz Duda (2000), POL, 2019 Soła Oświęcim
15. Grzegorz Marszalik (1996), POL, 2019 Hutnik Kraków
16. Bartosz Baran (1999), POL, 2019 rezerwy
19. Karol Kostrubała (1988), POL, 2013 Motor Lublin
21. Tomasz Kołbon (1994), POL, 2019 Watra Białka Tatrzańska
23. Mateusz Wyjadłowski (2000), POL, 2019 drużyna młodzieżowa Wisły Kraków
27. Kamil Słoma (1998), POL, 2019 rezerwy Pogoni Szczecin
87. Jakub Kowalski (1987), POL, 2019 Górnik Łęczna
Donatas Nakrosius (1991), LTU, 2020 Górnik Łęczna (przyszedł w styczniu 2020 z Górnika Łęczna)
Błażej Radwanek (1998), POL, 2020 Zagłębie Sosnowiec (przyszedł w styczniu 2020 z Zagłębia Sosnowiec)
Patryk Serafin (1996), POL, 2019 Wisła Kraków (przyszedł w październiku 2019 z Wisły Kraków)
Marcin Siedlarz (1988), POL, 2014 Flota Świnoujście

Napastnicy:

9. Adrian Wójcik (1996), POL, 2019 Soła Oświęcim (odszedł w lutym 2020 na wolny transfer)
11. Rafał Surmiak (1996), POL, 2019 Sokół Sieniawa
32. Krzysztof Szewczyk (1996), POL, 2019 Wiślanie Jaśkowice
99. Michał Feliks (1999), POL, 2019 rezerwy
Mateusz Ciesielski (1997), POL, 2019 Dalin Myślenice (odszedł w sierpniu 2019 do Orła Piaski Wielkie)

Trener: Łukasz Surma (1977), POL, 2019 Soła Oświęcim
Trener bramkarzy: Jarosław Matusiak (1965), POL, 2019 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET