Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Gazisehir Gaziantep 2019/20 |
Gazisehir Gaziantep 2019/20:
Bramkarze:
1. Gunay Guvenc (1991), TUR, 2018 wolny transfer 31-0 3
21. Yuri Lodygin (1990), RUS, 2019 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2019 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2020 na wolny transfer, a następnie do Arsenału Tuła) 2-0
25. Haydar Yilmaz (1984), TUR, 2020 SK Alanyaspor (przyszedł w styczniu 2020 z SK Alanyaspor) 1-0
71. Mustafa Burak Bozan (2000), TUR, 2018 rezerwy 0-0
Obrońcy:
3. Papy Mison Djilobodji (1988), SEN, 2019 EA Guingamp 33-6 5
4. Ulas Zengin (1997), TUR, 2019 Altay Izmir 0-0
6. Alin Tosca (1992), ROM, 2019 Real Betis 34-0
13. Junior Morais (1986), BRA, 2019 Steaua Bukareszt 29-0 6
16. Paweł Olkowski (1990), POL, 2019 Bolton Wanderers 9-0 1
17. Oguz Ceylan (1990), TUR, 2019 SK Umraniyespor 30-1 12
23. Mehmet Erdem Ugurlu (1988), TUR, 2017 Goztepe Izmir 4-0
76. Jean-Armel Kana-Biyik (1989), CMR, 2019 SK Kayserispor 33-1 4
94. Sefa Anuk (1999), TUR, 2019 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
5. Kubilay Aktas (1995), TUR, 2018 SK Istanbulspor 4-0 1
7. Kenan Ozer (1987), TUR, 2019 SK Ankaragucu 29-3 6
8. Jefferson (1994), BRA, 2018 FC Figueirense 20-1 7
9. Bartłomiej Pawłowski (1992), POL, 2019 Zagłębie Lubin (przyszedł w sierpniu 2019 z Zagłębia Lubin) 18-1 1
11. Guray Vural (1988), TUR, 2019 Akhisar Belediyespor 29-5 3 1 1
15. Raman Chibsah (1993), GHA, 2019 Frosinone Calcio 24-1 5
18. Souleymane Diarra (1995), MAL, 2019 RC Lens (przyszedł w sierpniu 2019 z RC Lens) 24-2 10
19. Furkan Soyalp (1995), TUR, 2019 Istanbul Basaksehir (przyszedł we wrześniu 2019 z Istanbul Basaksehir) 15-1 3
20. Gokhan Alsan (1990), TUR, 2016 rezerwy SK Trabzonspor (odszedł we wrześniu 2019 do SK Samsunspor) 1-0
27. Patrick Twumasi (1994), GHA, 2019 Deportivo Alaves (przyszedł w sierpniu 2019 z Deportivo Alaves) 26-6 2
28. Andre Sousa (1990), POR, 2020 Belenenses Lizbona (przyszedł w styczniu 2020 z Belenenses Lizbona) 13-1 3
44. Alexandru Maxim (1990), ROM, 2020 FSV Mainz (przyszedł w styczniu 2020 z FSV Mainz) 15-7 3
55. Abdul Aziz Tetteh (1990), GHA, 2019 Dinamo Moskwa (przyszedł w sierpniu 2019 z Dinamo Moskwa) 6-0 1
96. Hamza Deniz Dundar (2000), TUR, 2019 rezerwy 0-0
97. Hasan Yurtseven (2001), TUR, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
98. Mehmet Fatih Dundar (2000), TUR, 2019 rezerwy 0-0
99. Ali Ates (1999), TUR, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2020 do 1922 Konyaspor) 0-0
Kerim Avci (1989), GER/TUR, 2018 SK Eskisehirspor (odszedł w styczniu 2020 do Altay Izmir) 0-0
Prince Segbefia (1991), TOG, 2018 Goztepe Izmir (odszedł w styczniu 2020 do Altay Izmir) 0-0
Napastnicy:
10. Olarenwaju Kayode (1993), NGA, 2019 Szachtar Donieck (przyszedł w sierpniu 2019 z Szachtara Donieck) 27-10 2 2
14. Muhammet Demir (1992), TUR, 2019 Istanbul Basaksehir (przyszedł we wrześniu 2019 z Istanbul Basaksehir) 22-3 2
88. Mugdat Celik (1990), TUR, 2019 Galatasaray Stambuł 5-0
Seifedin Chabbi (1993), AUT, 2018 SV Ried (odszedł w lutym 2020 do FC St. Mirren) 0-0
Moussa Sow (1986), SEN, 2019 wolny transfer (odszedł w październiku 2019 na wolny transfer) 0-0
Trener: Marius Sumudica (1971), ROM, 2019 Al Shabab
Asystenci trenera: Cristian Petre (1967), ROM, 2019 wolny transfer
Gabriel Margarit (1971), ROM, 2019 wolny transfer
Sener Gencturk (1985), TUR, 2019 wolny transfer
Erdal Gunes (1982), TUR, 2018 wolny transfer |
|
|
|
|