Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SK Goztepe Izmir 2019/20


Goztepe Izmir 2019/20:

Bramkarze:

1. Goktug Bakirbas (1996), TUR, 2018 SK Vestel Manisaspor 7-0 1
13. Beto (1982), POR, 2017 Sporting Lizbona 30-0 5 1
24. Eren Bilen (2000), TUR, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
48. Arda Ozcimen (2002), TUR, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0

Obrońcy:

2. Titi (1988), BRA, 2018 SK Bursaspor 30-0 6
3. Bubacarr Sanneh (1994), GAM, 2019 Anderlecht Bruksela (przyszedł w sierpniu 2019 z Anderlechtu Bruksela i odszedł w styczniu 2020 do Anderlechtu Bruksela, a następnie do KV Oostende) 2-0
5. Alpaslan Ozturk (1993), TUR, 2018 SK Elazigspor 24-7 9 1
20. Lamine Gassama (1989), SEN, 2018 SK Alanyaspor 28-0 5
22. Veli Cetin (1994), TUR, 2019 SK Menemen Spor (odszedł w styczniu 2020 do SK Samsunspor) 0-0
25. Wallace Reis (1987), BRA, 2018 Gremio Porto Alegre 8-1
26. Fausto Grillo (1993), ARG, 2018 Velez Sarsfield (odszedł we wrześniu 2019 na wolny transfer, a następnie do Trapani Calcio) 0-0
33. Atinc Nukan (1993), TUR, 2019 RB Leipzig (przyszedł we wrześniu 2019 z RB Leipzig) 6-0 1
41. Berkan Emir (1988), TUR, 2018 SK Alanyaspor 30-4 7
55. Leo Schwechlen (1989), FRA, 2019 SK Erzurumspor 6-0
61. Hakan Cinemre (1994), TUR, 2017 Fenerbahce Stambuł (odszedł w styczniu 2020 do SK Adanaspor) 0-0
77. Murat Paluli (1994), TUR, 2019 SK Hatayspor 10-0 1

Pomocnicy:

6. Celso Borges (1988), COS, 2018 Deportivo La Coruńa 21-1 3
7. Halil Akbunar (1993), TUR, 2016 SK Elazigspor 31-5 3
8. Andre Castro (1988), POR, 2017 SK Kasimpasaspor 32-3 2
10. Marcio Mossoró (1983), BRA, 2019 Istanbul Basaksehir (przyszedł we wrześniu 2019 z Istanbul Basaksehir) 25-1 4
11. Serdar Gurler (1991), TUR, 2019 SD Huesca 26-7 3
15. Kerem Atakan Kesgin (2000), TUR, 2018 SK Bucaspor 3-0
16. Yusuf Talum (2001), TUR, 2019 rezerwy 0-0
17. Andre Biyogo Poko (1993), GAB, 2018 SK Karabukspor 14-0 3 1
19. Huseyin Bulut (1999), TUR, 2019 Borussia Dortmund (A) 0-0
23. Yasin Oztekin (1987), TUR, 2018 Galatasaray Stambuł (odszedł w styczniu 2020 do SK Sivasspor) 8-0
27. Zlatko Tripić (1992), NOR, 2020 Viking Stavanger (przyszedł w styczniu 2020 z Vikinga Stavanger) 11-0
28. Metin Yildirim (2000), TUR, 2019 rezerwy 0-0
30. Yalcin Kayan (1999), TUR, 2018 rezerwy 12-0 2
54. Batuhan Kirdaroglu (2000), TUR, 2019 SK Pendikspor (odszedł w styczniu 2020 do SK Altinorduspor) 1-0
88. Soner Aydogdu (1991), TUR, 2019 Istanbul Basaksehir (przyszedł w sierpniu 2019 z Istanbul Basaksehir) 30-5 10
90. Efe Binici (2001), TUR, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
99. Stefano Napoleoni (1986), ITA, 2019 Istanbul Basaksehir (przyszedł we wrześniu 2019 z Istanbul Basaksehir) 29-6 1
Samed Kaya (1995), TUR, 2019 SK Erzurumspor (odszedł we wrześniu 2019 do SK Adana Demirspor) 0-0

Napastnicy:

9. Eren Derdiyok (1988), SUI, 2019 Galatasaray Stambuł (odszedł w styczniu 2020 do Pakhtakora Tashkent) 5-0 1
18. Ege Ozkayimoglu (2001), TUR, 2019 rezerwy 0-0
21. Kamil Wilczek (1988), POL, 2020 Brondby Kopenhaga (przyszedł w styczniu 2020 z Brondby Kopenhaga) 14-1
32. Cameron Jerome (1986), ENG, 2018 Derby County 22-3 8
63. Deniz Kadah (1986), GER/TUR, 2018 SK Antalyaspor 16-0 1

Trener: Tamer Tuna (1976), TUR, 2019 wolny transfer (do 29.10.2019)
Ilhan Palut (1976), TUR, 2019 wolny transfer (od 04.11.2019)
Asystent trenera: Ersan Parlatan (1977), GER/TUR, 2019 wolny transfer (od 05.11.2019)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET