Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SK Caykur Rizespor 2019/20 |
SK Caykur Rizespor 2019/20:
Bramkarze:
13. Tarik Cetin (1997), TUR, 2019 rezerwy Fenerbahce Stambuł 9-0 1 1
23. Gokhan Akkan (1995), TUR, 2015 SK Ankaragucu 25-0 1
30. Zafer Gorgen (2000), TUR, 2019 SK Vestel Manisaspor 3-0 1
95. Bogachan Kazmaz (2001), TUR, 2019 rezerwy 0-0
Obrońcy:
3. Mohamed Abarhoun † (1989), MOR, 2019 FC Moreirense 20-2 2
4. Montassar Talbi (1998), TUN, 2018 ES Tunis 27-0 5
14. Yusuf Acer (1997), TUR, 2019 SK Altinorduspor (odszedł w styczniu 2020 do SK Erzurumspor) 0-0
22. Emir Han Topcu (2000), TUR, 2017 rezerwy (odszedł w lutym 2020 do Celika Zenica) 0-0
25. Dimitrios Chatziisaias (1992), GRE, 2019 PAOK Saloniki (odszedł w styczniu 2020 do Cercle Brugge) 9-0 1
28. Burak Albayrak (1998), TUR, 2019 Fenerbahce Stambuł 7-0 2
35. Alberk Koc (1997), TUR, 2020 SK Menemen Spor (przyszedł w styczniu 2020 z SK Menemen Spor) 3-0
53. Dario Melnjak (1992), CRO, 2019 NK Domzale 34-3 3
55. Nikola Morozyuk (1988), UKR, 2019 Dynamo Kijów 25-0 6 1
64. Ivanildo Fernandes (1996), CPV, 2020 Sporting Lizbona (przyszedł w styczniu 2020 ze Sportingu Lizbona) 11-1 1 1
77. Orhan Ovacikli (1988), TUR, 2012 SK Bandirmaspor 14-0 3
92. Berkay Sandikci (2000), TUR, 2019 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
5. Abdullah Durak (1987), TUR, 2018 SK Kasimpasaspor 25-0 2
6. Joseph Attamah (1994), GHA, 2019 Istanbul Basaksehir (przyszedł w sierpniu 2019 z Istanbul Basaksehir i odszedł w styczniu 2020 do Istanbul Basaksehir, a następnie do Fatih Karagumruk SK) 14-0 3
8. Atakan Akkaynak (1999), GER, 2019 Willem II 4-0
10. Fernando Boldrin (1989), BRA, 2018 SK Kayserispor 30-6 6
11. Nill de Pauw (1990), DRC, 2019 SV Waregem (odszedł w styczniu 2020 do Atromitosu Ateny) 7-0 1
18. Braian Samudio (1995), PAR, 2017 FC Guarani 31-5 4
19. Aminu Umar (1995), NGA, 2019 SK Osmanlispor (przyszedł we wrześniu 2019 z SK Osmanlispor) 18-3 2
20. Denis Garmash (1990), UKR, 2020 Dynamo Kijów (przyszedł w styczniu 2020 z Dynama Kijów) 14-3 1
24. Baris Alici (1997), TUR, 2019 Fenerbahce Stambuł (odszedł w styczniu 2020 do Fenerbahce Stambuł, a następnie do KVC Westerlo) 7-0
27. Ismael Diomande (1992), WKS, 2019 SM Caen 24-0 9 1
29. Tunay Torun (1990), TUR, 2020 Istanbul Basaksehir (przyszedł w styczniu 2020 z Istanbul Basaksehir) 9-1 1
34. Cinar Tarhan (1997), TUR, 2018 SK Ankara Demirspor (odszedł w sierpniu 2019 do SK Etimesgut Belediyespor) 0-0
44. Amedej Vetrih (1990), SVN, 2019 NK Domzale (przyszedł w lipcu 2019 z NK Domzale) 24-0 8
66. Oguz Kagan Guctekin (1999), TUR, 2019 Fenerbahce Stambuł 14-0 2
70. Yan Sasse (1997), BRA, 2019 FC Coritiba (przyszedł w sierpniu 2019 z FC Coritiba) 16-1 3
79. Kazim Kopuz (1997), TUR, 2019 SK Pazarspor (odszedł we wrześniu 2019 do 12 Bingolspor) 0-0
97. Muhammet Celik (1998), TUR, 2018 rezerwy 0-0
99. Eren Karadag (2000), TUR, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2020 do SK Erokspor) 0-0
Mahsun Capkan (1999), TUR, 2019 Fenerbahce Stambuł (odszedł w sierpniu 2019 do SK Eyupspor) 0-0
Mustafa Saymak (1993), HOL, 2018 FC Zwolle (odszedł w sierpniu 2019 do FC Zwolle) 0-0
Napastnicy:
7. Moestafa El Kabir (1988), MOR, 2019 Kalmar FF (odszedł w styczniu 2020 na wolny transfer) 2-0
9. Marko Scepović (1991), SRB, 2019 FC Fehervar (przyszedł w sierpniu 2019 z FC Fehervar) 10-0
17. Ogulcan Caglayan (1996), TUR, 2019 Gazisehir Gaziantep 22-3 4
21. Milan Skoda (1986), CZE, 2020 Slavia Praga (przyszedł w styczniu 2020 ze Slavii Praga) 17-10 2
96. Andriy Boryachuk (1996), UKR, 2020 Szachtar Donieck (przyszedł w styczniu 2020 z Szachtara Donieck) 5-0
Trener: Ismail Kartal (1961), TUR, 2019 wolny transfer (do 29.02.2020)
Unal Karaman (1966), TUR, 2020 wolny transfer (od 03.03.2020 do 14.07.2020)
Mehmet Ali Karaca (1962), TUR, 2020 Etimesgut Belediyespor (od 16.07.2020) |
|
|
|
|