Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
CD Numancia 2019/20 |
CD Numancia 2019/20:
Bramkarze:
1. Juan Carlos (1987), ESP, 2018 Real Oviedo 0-0
13. Dani Barrio (1987), ESP, 2019 UD Melilla 42-0 1
30. Roberto Jara (1998), ESP, 2018 CF Arandina 0-0
Obrońcy:
2. Alex Sola (1999), ESP, 2019 Real Sociedad 31-1 4
3. Adrian Castellano (1994), ESP, 2019 CF Granada 21-1 2
4. Derik Osede (1993), ESP, 2018 wolny transfer 25-2
5. Admonio Vicente (1993), GBI, 2019 CF Unionistas 8-0 1
16. Carlos Gutierrez (1991), ESP, 2016 UD Las Palmas (odszedł w styczniu 2020 do Avispy Fukuoka) 17-2 5 1
16. Bernardo Cruz (1993), ESP, 2020 CF Granada (przyszedł w styczniu 2020 z CF Granady) 8-0 4
17. Ivan Calero (1995), ESP, 2019 CF Elche 37-2 8 1
23. Hector Hernandez (1991), ESP, 2019 CD Tenerife 31-0 6 1
24. Marcos Isla (1996), ESP, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2020 do CD Tudelano) 0-0
28. Daniel Ceinos (2000), ESP, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
32. Diego Camara (1998), ESP, 2019 rezerwy 0-0
34. Óscar de Frutos (1999), ESP, 2019 CF Arandina 0-0
Pomocnicy:
6. Alberto Escassi (1989), ESP, 2016 UE Llagostera 35-7 12 1
7. Erik Moran (1991), ESP, 2020 AEK Ateny (przyszedł w styczniu 2020 z AEK-u Ateny) 13-0 4
8. Alejandro Sanz (1993), ESP, 2018 Real Sociedad B (odszedł w styczniu 2020 do CD Castellón) 13-0 1
10. Alain Oyarzun (1993), ESP, 2018 Real Saragossa 6-0 1
11. Nacho (1993), ESP, 2015 SD Almazan 22-0 5
12. Antonio Otegui (1998), ESP, 2019 Osasuna Pampeluna (przyszedł w sierpniu 2019 z Osasuny Pampeluna) 19-0 1
14. Alberto Noguera (1989), ESP, 2019 Racing Santander 23-1 6
20. Luis Gustavo (1992), POR, 2019 CF Reus 33-0 10 1
21. Marc Mateu (1990), ESP, 2015 CF Villarreal B 36-1 4
22. Curro (1996), ESP, 2019 CF Sevilla B 34-13 8 1
24. Alvaro Aguado (1996), ESP, 2020 Real Valladolid (przyszedł w styczniu 2020 z Realu Valladolid) 8-0 1
26. Moha Sanhaji (1999), MOR, 2018 rezerwy 34-1 1
27. Ander Vidorreta (1997), ESP, 2019 rezerwy 6-0 1
29. Marcos Gil (2001), ESP, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
35. Ali Radjel (1998), ALG, 2019 UD Logrońes 3-0
37. Alfredo Sualdea (1998), ESP, 2019 rezerwy 0-0
38. Abel Conejo (1998), ESP, 2019 Atletico Tordesillas 1-0
Napastnicy:
7. Borja Viguera (1987), ESP, 2018 Sporting Gijón (odszedł we wrześniu 2019 na wolny transfer, a następnie do Realu Unión) 0-0
9. Higinio Marin (1993), ESP, 2017 Real Valladolid B 38-10 9 1
15. Nestor Albiach (1992), ESP, 2019 FC Badalona 16-0 1
18. Igor Zlatanović (1998), SRB, 2019 RCD Mallorca 15-2
19. Guillermo (1993), ESP, 2017 CF Elche (odszedł w styczniu 2020 do Racing Santander) 16-2 2
33. Adri Herrera (1999), ESP, 2019 Real Valladolid B 9-0 1
Trener: Luis Miguel Carrión (1979), ESP, 2019 UD Melilla |
|
|
|
|