Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Frosinone Calcio 2019/20 |
Frosinone Calcio 2019/20:
Bramkarze:
1. Alessandro Iacobucci (1991), ITA, 2018 Virtus Entella 4-0
12. Andrea Trovato (2002), ITA, 2019 rezerwy AS Roma 0-0
22. Francesco Bardi (1992), ITA, 2016 rezerwy Interu Mediolan 36-0 2
29. Alessandro Vilardi (2003), ITA, 2020 rezerwy (przyszedł w styczniu 2020 z rezerw) 0-0
30. Paolo Bastianello (1998), ITA, 2019 Brescia Calcio 0-0
34. Pier Paolo Salvati (2002), ITA, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Francesco Zampano (1993), ITA, 2018 Pescara Calcio 19-1 4
3. Marco Capuano (1991), ITA, 2018 Cagliari Calcio 24-2 5
4. Francesco Verde (2000), ITA, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
14. Alessandro Salvi (1988), ITA, 2019 SSD Palermo 22-1 3
15. Lorenzo Ariaudo (1989), ITA, 2016 US Sassuolo 34-0 4
23. Nicolo Brighenti (1989), ITA, 2016 Vicenza Calcio 34-2 12 1
25. Przemysław Szymiński (1994), POL, 2019 SSD Palermo 8-0
32. Luka Krajnc (1994), SVN, 2017 Cagliari Calcio 15-0 4
33. Fabio Eguelfi (1995), ITA, 2019 Atalanta Bergamo (przyszedł w sierpniu 2019 z Atalanty Bergamo i odszedł w styczniu 2020 do Atalanty Bergamo, a następnie do FeralpiSaló) 0-0
33. Salvatore D'Elia (1989), ITA, 2020 Ascoli Calcio (przyszedł w styczniu 2020 z Ascoli Calcio) 12-0
Pomocnicy:
5. Mirko Gori (1993), ITA, 2011 rezerwy AC Parma 27-0 4 1
6. Emmanuel Besea (1997), GHA, 2019 FC Venezia (odszedł we wrześniu 2019 do AS Viterbese) 0-0
7. Luca Paganini (1993), ITA, 2013 Fondi Calcio 24-5 7 1
8. Raffaele Maiello (1991), ITA, 2017 rezerwy SSC Napoli 34-1 4
11. Nicolas Haas (1996), SUI, 2019 Atalanta Bergamo (przyszedł w sierpniu 2019 z Atalanty Bergamo) 35-0 4 1
13. Andrea Beghetto (1994), ITA, 2017 FC Genoa 28-2 5
17. Marcus Rohden (1991), SWE, 2019 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2019 z wolnego transferu) 25-2 4
20. Alessio Tribuzzi (1998), ITA, 2019 US Avellino 9-0
21. Raul Obleac (2000), MLD, 2019 rezerwy (odrejestrowany w styczniu 2020) 0-0
21. Andrea Tabanelli (1990), ITA, 2020 US Lecce (przyszedł w styczniu 2020 z US Lecce) 7-0
24. Mattia Vitale (1997), ITA, 2019 SPAL Ferrara 5-0
28. Camillo Ciano (1990), ITA, 2017 AS Cesena 30-8 9
Napastnicy:
9. Nicola Citro (1989), ITA, 2019 FC Venezia 17-2 1
10. Federico Dionisi (1987), ITA, 2014 AS Livorno 31-11 7 1
18. Andrija Novakovich (1996), USA, 2019 FC Reading (przyszedł we wrześniu 2019 z FC Reading) 33-4 1
19. Luca Matarese (1998), ITA, 2019 US Foggia 3-0 1
29. Marcello Trotta (1992), ITA, 2019 US Sassuolo (odszedł w styczniu 2020 do Ascoli Calcio) 10-0
37. Pierluca Luciani (2002), ITA, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
45. Matteo Ardemagni (1987), ITA, 2020 Ascoli Calcio (przyszedł w styczniu 2020 z Ascoli Calcio) 6-0 1
Trener: Alessandro Nesta (1976), ITA, 2019 AC Perugia
Asystent trenera: Lorenzo Rubinacci (1968), ITA, 2019 AC Perugia |
|
|
|
|