Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Queens Park Rangers 2019/20 |
Queens Park Rangers 2019/20:
Bramkarze:
1. Joe Lumley (1995), ENG, 2018 FC Blackpool 27-0 1
32. Liam Kelly (1996), SCO, 2019 FC Livingston 19-0
33. Dillon Barnes (1996), JAM, 2019 Colchester United 0-0
Obrońcy:
2. Todd Kane (1993), ENG, 2019 rezerwy Chelsea Londyn 32-1 3
3. Lee Wallace (1987), SCO, 2019 Glasgow Rangers 11-0 2 1
4. Grant Hall (1991), ENG, 2015 rezerwy Tottenhamu Hotspur 30-5 5
12. Dominic Ball (1995), NIR, 2019 Rotherham United 31-1 4
14. Ryan Manning (1996), IRL, 2019 Rotherham United 41-4 7
22. Angel Rangel (1982), ESP, 2018 wolny transfer 21-0 6
23. Conor Masterson (1998), IRL, 2019 FC Liverpool 12-1 1
24. Osman Kakay (1997), SLE, 2017 FC Chesterfield (odszedł we wrześniu 2019 do Partick Thistle i przyszedł w styczniu 2020 z Partick Thistle) 7-0
29. Yoann Barbet (1993), FRA, 2019 FC Brentford 27-0 5 1
37. Toni Leistner (1990), GER, 2018 Union Berlin (odszedł w styczniu 2020 do FC Koln) 22-0 3
40. Joe Gubbins (2001), ENG, 2019 drużyna młodzieżowa 1-0
Pomocnicy:
5. Geoff Cameron (1985), USA, 2018 Stoke City 36-1 10 1
6. Matt Smith (1999), WAL, 2019 rezerwy Manchesteru City (odszedł w styczniu 2020 do rezerw Manchesteru City, a następnie do Charltonu Athletic) 8-0
7. Marc Pugh (1987), ENG, 2019 AFC Bournemouth 27-2
8. Luke Amos (1997), ENG, 2019 Tottenham Hotspur 34-2 5
10. Eberechi Eze (1998), ENG, 2018 Wycombe Wanderers 46-14 3
11. Josh Scowen (1993), ENG, 2017 FC Barnsley (odszedł w styczniu 2020 do FC Sunderland) 18-0 3
17. Olamide Shodipo (1997), IRL, 2018 Colchester United 12-0
19. Ilias Chair (1997), MOR, 2019 Stevenage Borough 41-4 3
20. Bright Osayi-Samuel (1997), NGA, 2017 FC Blackpool 37-5 9
21. Massimo Luongo (1992), AUS, 2015 Swindon Town (odszedł w sierpniu 2019 do Sheffield Wednesday) 0-0
26. Faysal Bettache (2000), ENG, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w listopadzie 2019 do Billericay Town i przyszedł w styczniu 2020 z Billericay Town) 3-0
28. Niko Hamalainen (1997), FIN, 2019 FC Los Angeles (odszedł w sierpniu 2019 do FC Kilmarnock) 0-0
30. Charlie Owens (1997), NIR, 2019 Wycombe Wanderers 0-0
38. Ody Alfa (1999), NGA, 2019 Atletico Baleares (odszedł we wrześniu 2019 do Billericay Town i przyszedł w listopadzie 2019 z Billericay Town, a następnie odszedł w styczniu 2020 do Maidenhead United) 0-0
39. Deshane Dalling (1998), ENG, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2020 do Cork City) 0-0
47. Jack Clarke (2000), ENG, 2020 Tottenham Hotspur (przyszedł w styczniu 2020 z Tottenhamu Hotspur) 6-0
Sean Goss (1995), ENG/GER, 2019 FC Saint Johnstone (odszedł w sierpniu 2019 do Shrewsbury Town) 0-0
Napastnicy:
9. Jordan Hugill (1992), ENG, 2019 West Ham United 39-13 10
16. Jan Mlakar (1998), SVN, 2019 Brighton & Hove Albion (odszedł w styczniu 2020 do Brighton & Hove Albion, a następnie do Wiganu Athletic) 6-0
18. Aramide Oteh (1998), ENG, 2019 FC Millwall (odszedł we wrześniu 2019 do Bradford City i przyszedł w styczniu 2020 z Bradford City) 9-0
21. Nahki Wells (1990), BER, 2018 FC Burnley (odszedł w styczniu 2020 do FC Burnley, a następnie do Bristol City) 26-13 4
27. Marco Ramkilde (1998), DEN, 2020 wolny transfer (przyszedł w marcu 2020 z wolnego transferu) 1-0
Trener: Mark Warburton (1962), ENG, 2019 wolny transfer
Asystenci trenera: Neil Banfield (1962), ENG, 2019 wolny transfer
John Eustace (1979), ENG, 2019 trener
Trener bramkarzy: Gavin Ward (1970), ENG, 2016 Burton Albion
Dyrektor sportowy: Les Ferdinand (1966), ENG, 2015 wolny transfer
Dyrektor do spraw rozwoju: Paul Hall (1972), JAM, 2015 asystent trenera drużyny młodzieżowej |
|
|
|
|