Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Swansea City 2019/20 |
Swansea City 2019/20:
Bramkarze:
1. Kristoffer Nordfeldt (1989), SWE, 2015 SC Heerenveen (odszedł w styczniu 2020 do SK Genclerbirligi) 0-0
13. Steven Benda (1998), GER, 2018 rezerwy (odszedł we wrześniu 2019 do Swindon Town) 0-0
25. Erwin Mulder (1989), HOL, 2017 SC Heerenveen 4-0
27. Freddie Woodman (1997), ENG, 2019 Newcastle United 43-0 1
46. Josh Gould (1997), ENG, 2019 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Marc Guehi (2000), ENG, 2020 Chelsea Londyn (przyszedł w styczniu 2020 z Chelsea Londyn) 12-0 1
3. Declan John (1995), WAL, 2018 Glasgow Rangers (odszedł w styczniu 2020 do FC Sunderland) 1-0
4. Joe Rodon (1997), WAL, 2015 drużyna młodzieżowa 21-0 2
5. Mike van der Hoorn (1992), HOL, 2016 Ajax Amsterdam 28-1 3
20. Ben Wilmot (1999), ENG, 2019 FC Watford 21-2 3
23. Connor Roberts (1995), WAL, 2018 FC Middlesbrough 38-1 2
24. Jake Bidwell (1993), ENG, 2019 Queens Park Rangers 37-0 3 1
26. Kyle Naughton (1988), ENG, 2015 Tottenham Hotspur 32-3 5 1
29. Cian Harries (1997), WAL, 2018 rezerwy (odszedł w sierpniu 2019 do Fortuny Sittard) 0-0
30. Tivonge Rushesha (2002), WAL, 2019 rezerwy 0-0
36. Brandon Cooper (2000), WAL, 2018 rezerwy (odszedł w lutym 2020 do Yeovil Town) 0-0
44. Ben Cabango (2000), WAL, 2019 rezerwy 21-1 2
Pomocnicy:
6. Jay Fulton (1994), SCO, 2018 Wigan Athletic 36-3 10
7. Barrie McKay (1994), SCO, 2018 Nottingham Forest (odszedł w styczniu 2020 do Fleetwood Town) 4-0
8. Matt Grimes (1995), ENG, 2018 Northampton Town 46-0 6
10. Bersant Celina (1996), KOS, 2018 Manchester City 35-2 2
11. Kristoffer Peterson (1994), SWE, 2019 Heracles Almelo (odszedł w styczniu 2020 do FC Utrecht) 7-0
12. Nathan Dyer (1987), ENG, 2016 Leicester City 10-1 1
14. Tom Carroll (1992), ENG, 2019 Aston Villa (odszedł w styczniu 2020 na wolny transfer) 8-0 1 1
15. Wayne Routledge (1985), ENG, 2011 Newcastle United 21-4 1
18. Aldo Kalulu (1996), DRC, 2019 FC Basel (przyszedł w sierpniu 2019 z FC Basel) 11-0 2
21. Yan Dhanda (1998), ENG, 2018 rezerwy FC Liverpool 16-3 2
22. Andre Ayew (1989), GHA, 2019 Fenerbahce Stambuł 44-15 3
28. George Byers (1996), SCO, 2017 rezerwy 35-2 7
33. Conor Gallagher (2000), ENG, 2020 rezerwy Chelsea Londyn (przyszedł w styczniu 2020 z rezerw Chelsea Londyn) 19-0 3
34. Jack Evans (1998), WAL, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2020 do Mansfield Town i przyszedł w maju 2020 z Mansfield Town) 0-0
41. Jordon Garrick (1998), ENG, 2019 rezerwy 11-2 1 1
49. Kees de Boer (2000), HOL, 2019 rezerwy 0-0
Jefferson Montero (1989), ECU, 2019 West Bromwich Albion (odszedł w sierpniu 2019 do Birmingham City) 0-0
Napastnicy:
9. Borja Bastón (1992), ESP, 2019 Deportivo Alaves (odszedł w styczniu 2020 do Aston Villa) 20-6 3
16. Joel Asoro (1999), SWE, 2018 FC Sunderland (odszedł w sierpniu 2019 do FC Groningen) 0-0
17. Courtney Baker-Richardson (1995), ENG, 2017 FC Leamington (odszedł w sierpniu 2019 do Accrington Stanley) 0-0
19. Sam Surridge (1998), ENG, 2019 AFC Bournemouth (przyszedł w sierpniu 2019 z AFC Bournemouth i odszedł w styczniu 2020 do AFC Bournemouth) 20-4
19. Rhian Brewster (2000), ENG, 2020 FC Liverpool (przyszedł w styczniu 2020 z FC Liverpool) 20-10 6
32. Liam Cullen (1999), WAL, 2018 rezerwy 6-1
Trener: Steve Cooper (1979), WAL, 2019 reprezentacja Anglii U-19
Asystenci trenera: Mike Marsh (1969), ENG, 2019 reprezentacja Anglii U-17
Alan Curtis (1954), WAL, 2017 trener |
|
|
|
|