Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Bristol City 2019/20 |
Bristol City 2019/20:
Bramkarze:
1. Daniel Bentley (1993), ENG, 2019 FC Brentford 43-0 1
13. Rene Gilmartin (1987), IRL, 2019 Colchester United 0-0
33. Niki Maenpaa (1985), FIN, 2018 Brighton & Hove Albion 4-0
38. Joe Wollacott (1996), GHA, 2019 Gloucester City (odszedł w sierpniu 2019 do Forest Green Rovers i przyszedł w styczniu 2020 z Forest Green Rovers) 0-0
Obrońcy:
2. Jack Hunt (1990), ENG, 2018 Sheffield Wednesday 35-0 6
3. Jay Dasilva (1998), ENG, 2018 rezerwy Chelsea Londyn 24-0 1
5. Bailey Wright (1992), AUS, 2017 Preston North End (odszedł w styczniu 2020 do FC Sunderland) 3-0
6. Nathan Baker (1991), ENG, 2017 Aston Villa 34-1 3
22. Tomas Kalas (1993), CZE, 2018 Chelsea Londyn 23-0 2
23. Taylor Moore (1997), ENG, 2019 Southend United (odszedł w styczniu 2020 do FC Blackpool) 21-1 1
26. Zak Vyner (1997), ENG, 2019 Rotherham United (odszedł w sierpniu 2019 do FC Aberdeen i przyszedł w styczniu 2020 z FC Aberdeen) 8-0 1
29. Ashley Williams (1984), WAL, 2019 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2019 z wolnego transferu) 32-2 3 2
31. Filip Benković (1997), CRO, 2020 Leicester City (przyszedł w styczniu 2020 z Leicester City) 10-2 3
32. Pedro Pereira (1998), POR, 2019 Benfica Lizbona (przyszedł w sierpniu 2019 z Benfiki Lizbona) 21-2 3
Pomocnicy:
4. Adam Nagy (1995), HUN, 2019 FC Bologna (przyszedł w sierpniu 2019 z FC Bologna) 23-1 1
7. Korey Smith (1991), ENG, 2014 Oldham Athletic 22-0 4
8. Josh Brownhill (1995), ENG, 2016 Preston North End (odszedł w styczniu 2020 do FC Burnley) 28-5 4
8. Markus Henriksen (1992), NOR, 2020 Hull City (przyszedł w styczniu 2020 z Hull City) 4-0
11. Callum O'Dowda (1995), IRL, 2016 Oxford United 32-1 2
12. Liam Walsh (1997), ENG, 2018 rezerwy FC Everton (odszedł we wrześniu 2019 do Coventry City) 0-0
14. Andreas Weimann (1991), AUT, 2018 Derby County 45-9 8
15. Marley Watkins (1990), WAL, 2018 Norwich City 9-1
16. Hakeeb Adelakun (1996), ENG/NGA, 2018 Scunthorpe United (odszedł w styczniu 2020 do Rotherham United) 0-0
17. Sammie Szmodics (1995), ENG, 2019 Colchester United (odszedł w styczniu 2020 do Peterborough United) 3-0
19. Niclas Eliasson (1995), SWE, 2017 IFK Norrkoping 37-2 2
21. Marlon Pack (1991), ENG, 2013 Cheltenham Town (odszedł w sierpniu 2019 do Cardiff City) 1-0 1
25. Tommy Rowe (1988), ENG, 2019 Doncaster Rovers 29-2 4
27. Tyreeq Bakinson (1998), ENG, 2019 Newport County (odszedł w styczniu 2020 do Plymouth Argyle) 0-0
31. Rodri (1990), ESP, 2019 wolny transfer (przyszedł w październiku 2019 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2020 do Realu Oviedo) 6-0 1
42. Han-Noah Massengo (2001), FRA, 2019 rezerwy AS Monaco (przyszedł w sierpniu 2019 z rezerw AS Monaco) 25-0 1
45. Kasey Palmer (1996), JAM, 2019 rezerwy Chelsea Londyn 25-1 5
Napastnicy:
9. Famara Diedhiou (1992), SEN, 2017 SCO Angers 41-12 3 1
10. Matty Taylor (1991), ENG, 2017 Bristol Rovers (odszedł w sierpniu 2019 do Oxford United) 1-0 1
18. Antoine Semenyo (2000), GHA, 2019 Newport County (odszedł w styczniu 2020 do FC Sunderland) 9-0
20. Jamie Paterson (1991), ENG, 2016 Nottingham Forest (odszedł w sierpniu 2019 do Derby County i przyszedł w styczniu 2020 z Derby County) 21-6 2
21. Nahki Wells (1990), BER, 2020 FC Burnley (przyszedł w styczniu 2020 z FC Burnley) 17-5
24. Freddie Hinds (1999), ENG, 2019 FC Wrexham (odszedł w sierpniu 2019 do rezerw Colchester United i przyszedł w styczniu 2020 z rezerw Colchester United) 0-0
40. Benik Afobe (1993), DRC, 2019 Stoke City (przyszedł w sierpniu 2019 ze Stoke City) 12-3
Trener: Lee Johnson (1981), ENG, 2016 FC Barnsley (do 04.07.2020)
Dean Holden (1979), ENG, 2020 asystent trenera (od 04.07.2020)
Asystenci trenera: Jamie McAllister (1978), SCO, 2017 rezerwy
Dean Holden (1979), ENG, 2016 FC Walsall (do 04.07.2020)
Trener bramkarzy: Pat Mountain (1976), WAL, 2019 Forest Green Rovers |
|
|
|
|