Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Leeds United 2019/20 |
Leeds United 2019/20:
Bramkarze:
1. Illan Meslier (2000), FRA, 2019 FC Lorient (przyszedł w sierpniu 2019 z FC Lorient) 10-0
13. Kiko Casilla (1986), ESP, 2019 Real Madryt 36-0 2
25. Elia Caprile (2001), ITA, 2020 Chievo Verona (przyszedł w styczniu 2020 z Chievo Verona) 0-0
30. Kamil Miazek (1996), POL, 2018 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Luke Ayling (1991), ENG, 2016 Bristol City 37-4 9
3. Barry Douglas (1989), SCO, 2018 Wolverhampton Wanderers 15-0
5. Ben White (1997), ENG, 2019 Brighton & Hove Albion 46-1 6
6. Liam Cooper (1991), SCO, 2014 FC Chesterfield 38-2 2
10. Ezgjan Alioski (1992), MKD, 2017 FC Lugano 39-5 8
12. Laurens de Bock (1992), BEL, 2019 KV Oostende (odszedł w sierpniu 2019 do FC Sunderland) 0-0
15. Stuart Dallas (1991), NIR, 2015 FC Brentford 45-5 6
20. Tom Pearce (1998), ENG, 2019 Scunthorpe United (odszedł w sierpniu 2019 do Wiganu Athletic) 0-0
28. Gaetano Berardi (1988), SUI, 2014 Sampdoria Genua 22-0 1 1
33. Bryce Hosannah (1999), ENG, 2019 rezerwy 0-0
34. Pascal Struijk (1999), HOL, 2018 drużyna młodzieżowa Ajaxu Amsterdam 5-0 1
35. Conor Shaughnessy (1996), IRL, 2019 Heart of Midlothian (odszedł we wrześniu 2019 do Mansfield Town) 0-0
36. Robbie Gotts (1999), ENG, 2018 rezerwy 1-0
40. Leif Davis (2000), ENG, 2018 rezerwy FC Morecambe 3-0
49. Oliver Casey (2000), ENG, 2019 drużyna młodzieżowa 1-0
Pomocnicy:
4. Adam Forshaw (1991), ENG, 2018 FC Middlesbrough 7-0 3
7. Ian Poveda (2000), COL, 2020 Manchester City (przyszedł w styczniu 2020 z Manchesteru City) 4-0
8. Vurnon Anita (1989), CUR/HOL, 2019 Willem II (odszedł we wrześniu 2019 na wolny transfer, a następnie do CSKA Sofia) 0-0
16. Yosuke Ideguchi (1996), JPN, 2019 Greuther Furth (odszedł w sierpniu 2019 do Gamby Osaka) 0-0
17. Helder Costa (1994), ANG/POR, 2019 Wolverhampton Wanderers 43-4 3
19. Pablo Hernandez (1985), ESP, 2016 Al Arabi 36-9 6
22. Jack Harrison (1996), ENG, 2018 Manchester City 46-6 1
23. Kalvin Phillips (1995), ENG, 2014 drużyna młodzieżowa 37-2 9 1
38. Alfie McCalmont (2000), NIR, 2019 rezerwy 0-0
43. Mateusz Klich (1990), POL, 2018 FC Utrecht 45-6 8
44. Mateusz Bogusz (2001), POL, 2019 Ruch Chorzów 1-0
46. Jamie Shackleton (1999), ENG, 2018 rezerwy 22-2
47. Jack Clarke (2000), ENG, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2020 do Tottenhamu Hotspur, a następnie do Queens Park Rangers) 1-0
48. Jordan Stevens (2000), ENG, 2018 rezerwy 4-0
Ouasim Bouy (1993), HOL, 2019 FC Zwolle 0-0
Eunan O'Kane (1990), IRL, 2019 Luton Town (odszedł w styczniu 2020 do Luton Town) 0-0
Napastnicy:
7. Kemar Roofe (1993), JAM, 2016 Oxford United (odszedł w sierpniu 2019 do Anderlechtu Bruksela) 0-0
9. Patrick Bamford (1993), ENG, 2018 FC Middlesbrough 45-16 4
11. Tyler Roberts (1999), WAL, 2018 West Bromwich Albion 23-4 1
14. Edward Nketiah (1999), ENG, 2019 Arsenal Londyn (przyszedł w sierpniu 2019 z Arsenalu Londyn i odszedł w styczniu 2020 do Arsenalu Londyn) 17-3 2
29. Jean-Kevin Augustin (1997), FRA, 2020 RB Leipzig (przyszedł w styczniu 2020 z RB Leipzig) 3-0
Paweł Cibicki (1994), SWE, 2019 Elfsborg IF (odszedł w sierpniu 2019 do ADO den Haag) 0-0
Trener: Marcelo Bielsa (1955), ARG, 2018 wolny transfer
Asystent trenera: Diego Flores (1981), ARG, 2018 wolny transfer
Trener bramkarzy: Marcos Abad (1985), ESP, 2017 wolny transfer
Trener techniczny: Carlos Corberan (1983), ESP, 2018 rezerwy |
|
|
|
|