Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Silkeborg IF 2019/20 |
Silkeborg IF 2019/20:
Bramkarze:
1. Oscar Hedvall (1998), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 9-0
16. Magnus Dalsgaard (2000), DEN, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2020 do VSK Aarhus) 0-0
30. Thomas Norgaard (1987), DEN, 2013 Aarhus Fremad (odrejestrowany we wrześniu 2019) 0-0
30. Rafael Romo (1990), VEN, 2019 APOEL Nikozja (przyszedł we wrześniu 2019 z APOEL-u Nikozja) 23-0 4
Obrońcy:
3. Milan Massop (1993), HOL, 2019 Waasland-Beveren 0-0
4. Simon Jakobsen (1990), DEN, 2008 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2020 do Hobro IK) 5-0 2
4. Kees Luijckx (1986), HOL, 2020 FC SonderjyskE (przyszedł w styczniu 2020 z FC SonderjyskE) 8-0 2 1
5. Svenn Crone (1995), DEN, 2018 Brondby Kopenhaga 26-1 8 1
6. Frederik Moller (1993), DEN, 2018 Aarhus GF 27-0 1
14. Dennis Flinta (1983), DEN, 2009 FC Midtjylland (odszedł w styczniu 2020 do Silkeborg KFUM) 10-0 2
15. Gustav Dahl (1996), DEN, 2014 drużyna młodzieżowa 2-0
24. Jeppe Gertsen (1997), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 11-0 3
25. Anders Hagelskjaer (1997), DEN, 2018 Skive IK 24-2 2
26. Rasmus Carstensen (2000), DEN, 2018 rezerwy 14-1 1
32. Frederik Alves (1999), DEN, 2018 rezerwy 22-0 3
Pomocnicy:
7. Jeppe Okkels (1999), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 29-3 1
8. Andreas Heimer (1997), DEN, 2019 FC Thisted (odszedł w styczniu 2020 do Naestved BK) 2-0
8. Vegard Moberg (1991), NOR, 2020 FK Bodo/Glimt (przyszedł w styczniu 2020 z FK Bodo/Glimt) 11-1 2
10. Magnus Mattsson (1999), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 1-0
13. Mathias Hebo Rasmussen (1995), DEN, 2019 Vejle BK (przyszedł w sierpniu 2019 z Vejle BK i odszedł w styczniu 2020 do Vejle BK, a następnie do Lyngby BK) 12-1 1
14. Mark Brink (1998), DEN, 2020 Esbjerg FB (przyszedł w styczniu 2020 z Esbjerg FB) 10-0 3
17. Mads Kaalund (1996), DEN, 2019 FC Nykobing 21-2 2
18. Pelle Mattsson (2001), DEN, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
19. Nicolai Vallys (1996), DEN, 2019 FC Roskilde 30-6 2
21. Mads Emil Madsen (1998), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 30-2 3
22. Valance Nambishi (1997), ZAM, 2017 rezerwy 10-0 1
23. Filip Lesniak (1996), SVK, 2019 Aalborg BK 32-0 4
27. Sebastian Jorgensen (2000), DEN, 2018 rezerwy 8-0
Napastnicy:
9. Shkodran Maholli (1993), SWE/KOS, 2018 IK Sirius 16-2 1
11. Emil Holten (1996), DEN, 2019 FC Nykobing 23-5
20. Marc Rochester Sorensen (1992), DEN, 2017 HB Koge 8-0 1
28. Oliver Haurits (2000), DEN, 2018 Viborg FF (odszedł w styczniu 2020 do Naestved BK) 1-0
29. Ronnie Schwartz (1989), DEN, 2018 Sarpsborg FF (odszedł w styczniu 2020 do FC Midtjylland) 20-12
29. Junior Brumado (1999), BRA, 2020 FC Midtjylland (przyszedł w styczniu 2020 z FC Midtjylland) 9-3 4 1
31. Alexander Lind (2002), DEN, 2019 drużyna młodzieżowa 9-2 1
Trener: Kent Nielsen (1961), DEN, 2019 wolny transfer
Asystent trenera: Peder Knudsen (1970), DEN, 2015 koordynator drużyny młodzieżowej
Trener bramkarzy: Thomas Norgaard (1987), DEN, 2019 piłkarz |
|
|
|
|