Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
AC Horsens 2019/20 |
AC Horsens 2019/20:
Bramkarze:
1. Matej Delac (1992), CRO, 2018 Chelsea Londyn 19-0 1
16. Soren Jochumsen (1976), DEN, 2019 wznowienie kariery (wznowił karierę w październiku 2019) 0-0
22. Michael Lansing (1994), USA, 2019 Aalborg BK 14-0 1 1
30. Anders Hoff (2003), DEN, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
3. Magnus Jensen (1996), DEN, 2020 Skive IK (przyszedł w styczniu 2020 ze Skive IK) 2-0
4. Malte Kiilerich (1995), DEN, 2019 Hvidovre IF 30-2 2
5. Michael Lumb (1988), DEN, 2018 Lyngby BK 31-3 6
11. Peter Nymann (1982), DEN, 2016 FC Vestsjaelland 29-0 1
12. Rune Frantsen (1991), DEN, 2018 Vendsyssel FF 29-2
13. Thomas Kortegaard (1984), DEN, 2008 Aalborg BK (zakończył karierę w sierpniu 2019) 3-0
14. Sebastian Avanzini (1995), DAN/ITA, 2018 Skovshoed IF (odszedł w styczniu 2020 do KI Klaksvik) 3-0
15. Erhan Masović (1998), SRB, 2019 FC Brugge (przyszedł w lipcu 2019 z FC Brugge) 18-0 4
20. Mikkel Qvist (1993), DEN, 2017 IF Lyseng (odszedł w lutym 2020 do KA Akureyri) 5-0
21. James Gomez (2001), GAM, 2020 Real de Banjul (przyszedł w styczniu 2020 z Realu de Banjul) 2-0
26. Mathias Madsen (2002), DEN, 2018 rezerwy 0-0
33. Alexander Ludwig (1993), DEN, 2019 Odense BK (przyszedł w sierpniu 2019 z Odense BK) 26-2 2 1
Pomocnicy:
6. Sivert Heltne Nilsen (1991), NOR, 2018 SK Brann (odszedł w sierpniu 2019 do Elfsborg IF) 5-0 1
6. Ayo Simon Okosun (1993), DEN, 2019 FC Midtjylland (przyszedł w sierpniu 2019 z FC Midtjylland) 23-3 6
7. Peter Therkildsen (1998), DEN, 2019 Naestved BK 27-3
8. Bjarke Jacobsen (1993), DEN, 2017 Vendsyssel FF 29-1 4 1
9. Jacob Linnet (1995), DEN, 2019 Brabrand IF (przyszedł w sierpniu 2019 z Brabrand IF i odszedł w styczniu 2020 do Brabrand IF) 4-0 1
10. Hallur Hansson (1992), FRO, 2016 Vendsyssel FF (w rundzie jesiennej nosił numer 17) 26-6 7
14. Jonas Gemmer (1996), DEN, 2020 Kolding IF (przyszedł w styczniu 2020 z Kolding IF) 7-0 1
18. Louka Andreassen (1997), DEN, 2019 Hvidovre IF 31-5
19. Jonas Thorsen (1990), DEN, 2019 Eintracht Braunschweig 32-3 3
21. Jonas Borring (1985), DEN, 2018 FC Midtjylland (odszedł w sierpniu 2019 na wolny transfer, a następnie zakończył karierę) 0-0
23. David Kruse (2002), DEN, 2019 rezerwy 0-0
24. William Forby (2001), DEN, 2019 rezerwy 0-0
28. Jacob Kongsmark (2001), DEN, 2019 rezerwy 0-0
29. Jeppe Kjaer (2004), DEN, 2019 rezerwy 7-1
32. Matthias Praest (2000), DEN, 2018 drużyna młodzieżowa Vejle BK 1-0
Napastnicy:
10. Kasper Junker (1994), DEN, 2018 Aarhus GF (odszedł w sierpniu 2019 do Stabaek IF) 3-0
17. Oliver Drost (1995), DEN, 2020 Kolding IF (przyszedł w styczniu 2020 z Kolding IF) 6-0 1
27. Mark Rasmussen (2001), DEN, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2020 do Ringkobing IF) 0-0
44. Nicolai Brock-Madsen (1993), DEN, 2019 Birmingham City 24-3 2
79. Jannik Pohl (1996), DEN, 2019 FC Groningen (przyszedł we wrześniu 2019 z FC Groningen) 8-0 2 1
Uros Nenadović (1994), SRB, 2019 Alashkert Erewań (przyszedł w sierpniu 2019 z Alashkert Erewań i odszedł we wrześniu 2019 na wolny transfer, a następnie do Shirak Gyumri) 0-0
Trener: Bo Henriksen (1975), DEN, 2014 Bronshoj BK
Asystent trenera: Mads Lyng (1983), DEN, 2017 rezerwy
Trener bramkarzy: Peder Hansen (1978), DEN, 2016 wolny transfer |
|
|
|
|