Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Glasgow Rangers 2019/20 |
Glasgow Rangers 2019/20:
Bramkarze:
1. Allan McGregor (1982), SCO, 2018 Hull City 27-0 3
13. Wes Foderingham (1991), ENG, 2015 Swindon Town 2-0
26. Andy Firth (1996), ENG, 2019 AFC Barrow 0-0
Obrońcy:
2. James Tavernier (1991), ENG, 2015 Wigan Athletic 24-3 3
4. George Edmundson (1997), ENG, 2019 Oldham Athletic 7-1 1
5. Filip Helander (1993), SWE, 2019 FC Bologna 8-1 2
6. Connor Goldson (1992), ENG, 2018 Brighton & Hove Albion 29-3 4
15. Jon Flanagan (1993), ENG, 2018 FC Liverpool 5-0 2
19. Nikola Katić (1996), CRO, 2018 NK Slaven Belupo 19-2 4
25. Matt Polster (1993), USA, 2019 Chicago Fire 6-0 1
31. Borna Barisić (1992), CRO, 2018 NK Osijek 22-2 3
51. Lewis Mayo (2000), SCO, 2019 rezerwy 0-0
63. Nathan Patterson (2001), SCO, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
7. Jamie Murphy (1989), SCO, 2018 Brighton & Hove Albion (odszedł w styczniu 2020 do Burton Albion) 2-0
7. Ianis Hagi (1998), ROM, 2020 Racing Genk (przyszedł w styczniu 2020 z Racing Genk) 7-1
8. Ryan Jack (1992), SCO, 2017 FC Aberdeen 19-4 2
10. Steve Davis (1985), NIR, 2019 FC Southampton 24-0
11. Sheyi Ojo (1997), ENG, 2019 FC Liverpool 19-1 1
14. Ryan Kent (1996), ENG, 2019 rezerwy FC Liverpool (przyszedł we wrześniu 2019 z rezerw FC Liverpool) 21-7 1
16. Andy Halliday (1991), SCO, 2018 FC Gabala 6-0
17. Joe Aribo (1996), NGA, 2019 Charlton Athletic 27-3 1
18. Glen Kamara (1995), FIN, 2019 FC Dundee 19-0 2
21. Brandon Barker (1996), ENG, 2019 rezerwy Manchesteru City (przyszedł w sierpniu 2019 z rezerw Manchesteru City) 6-1
22. Jordan Jones (1994), NIR, 2019 FC Kilmarnock 7-0 1
23. Greg Docherty (1996), SCO, 2019 Shrewsbury Town (odszedł w styczniu 2020 do FC Hibernian) 0-0
28. Ross McCrorie (1998), SCO, 2020 FC Portsmouth (przyszedł w lipcu 2020 z FC Portsmouth) 0-0
29. Andy King (1988), WAL, 2019 Leicester City (przyszedł w sierpniu 2019 z Leicester City i odszedł w styczniu 2020 do Leicester City, a następnie do Huddersfield Town) 2-0
32. Jake Hastie (1998), SCO, 2019 FC Motherwell 0-0
33. Jamie Barjonas (1999), SCO, 2019 Raith Rovers (odszedł w styczniu 2020 do Partick Thistle) 0-0
35. Eros Grezda (1995), ALB, 2018 NK Osijek (odszedł w styczniu 2020 do NK Osijek) 0-0
37. Scott Arfield (1988), CAN, 2018 FC Burnley 26-5 3
40. Glenn Middleton (2000), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2019 do FC Hibernian i przyszedł w styczniu 2020 z FC Hibernian, a następnie odszedł w lutym 2020 do Bradford City) 0-0
64. Josh McPake (2001), SCO, 2019 rezerwy (odszedł w sierpniu 2019 do FC Dundee i przyszedł w styczniu 2020 z FC Dundee) 0-0
70. Kai Kennedy (2002), SCO, 2019 rezerwy 0-0
Joe Dodoo (1995), ENG, 2019 FC Blackpool (odszedł we wrześniu 2019 na wolny transfer, a następnie do Boltonu Wanderers) 0-0
Graham Dorrans (1987), SCO, 2017 Norwich City (odszedł we wrześniu 2019 do FC Dundee) 0-0
Jason Holt (1993), SCO, 2019 Fleetwood Town (odszedł we wrześniu 2019 do FC Saint Johnstone) 0-0
Napastnicy:
9. Jermain Defoe (1982), ENG, 2019 AFC Bournemouth 20-13 1
20. Alfredo Morelos (1996), COL, 2017 HJK Helsinki 26-12 3 2
23. Florian Kamberi (1995), SUI, 2020 FC Hibernian (przyszedł w styczniu 2020 z FC Hibernian) 6-1
24. Greg Stewart (1990), SCO, 2019 Birmingham City 16-3
Trener: Steven Gerrard (1980), ENG, 2018 drużyna młodzieżowa FC Liverpool
Asystenci trenera: Gary McAllister (1964), SCO, 2018 wolny transfer
Michael Beale (1980), ENG, 2018 trener drużyny młodzieżowej FC Liverpool |
|
|
|
|