Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Celtic Glasgow 2019/20 |
Celtic Glasgow 2019/20:
Bramkarze:
1. Craig Gordon (1982), SCO, 2014 wolny transfer 0-0
29. Scott Bain (1991), SCO, 2018 FC Dundee 2-0
65. Conor Hazard (1998), NIR, 2018 FC Falkirk (odszedł w styczniu 2020 do FC Dundee) 0-0
67. Fraser Forster (1988), ENG, 2019 FC Southampton (przyszedł w sierpniu 2019 z FC Southamptonu) 28-0 1
Obrońcy:
2. Christopher Jullien (1993), FRA, 2019 FC Toulouse 28-4 2
3. Greg Taylor (1997), SCO, 2019 FC Kilmarnock (przyszedł we wrześniu 2019 z FC Kilmarnock) 12-0 1
4. Jack Hendry (1995), SCO, 2018 FC Dundee (odszedł w styczniu 2020 do Melbourne City) 0-0
5. Jozo Simunović (1994), CRO, 2015 Dinamo Zagrzeb 6-1 1
13. Moritz Bauer (1992), AUT, 2019 Stoke City (przyszedł w sierpniu 2019 ze Stoke City) 9-0 3
23. Boli Bolingoli-Mbombo (1995), BEL, 2019 Rapid Wiedeń 14-0 1
33. Hatem Abd Elhamed (1991), ISR, 2019 Hapoel Beer Sheva (przyszedł w lipcu 2019 z Hapoelu Beer Sheva) 5-0
35. Kristoffer Ajer (1998), NOR, 2017 FC Kilmarnock 28-3 3
42. Lee O'Connor (2000), IRL, 2019 rezerwy Manchesteru United (przyszedł we wrześniu 2019 z rezerw Manchesteru United i odszedł w styczniu 2020 do Partick Thistle) 0-0
44. Daniel Church (2000), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2019 do East Fife i przyszedł w styczniu 2020 z East Fife) 0-0
56. Tony Ralston (1998), SCO, 2016 FC Queen's Park (odszedł we wrześniu 2019 do FC Saint Johnstone) 2-0
57. Stephen Welsh (2000), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa 1-0
59. Calvin Miller (1998), SCO, 2019 rezerwy 0-0
63. Kieran Tierney (1997), SCO, 2014 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2019 do Arsenalu Londyn) 0-0
71. Jeremie Frimpong (2000), HOL, 2019 rezerwy Manchesteru City (przyszedł we wrześniu 2019 z rezerw Manchesteru City) 14-2 2
Pomocnicy:
6. Nir Bitton (1991), ISR, 2013 SC Ashdod 15-0 1
8. Scott Brown (1985), SCO, 2007 FC Hibernian 29-2 6
11. Scott Sinclair (1989), ENG, 2016 Aston Villa (odszedł w styczniu 2020 do Preston North End) 2-0
12. Ismaila Soro (1998), WKS, 2020 Bnei Yehuda Tel Awiw (przyszedł w styczniu 2020 z Bnei Yehuda Tel Awiw) 0-0
14. Daniel Arzani (1999), AUS, 2018 Manchester City 0-0
15. Jonathan Hayes (1987), IRL, 2017 FC Aberdeen 14-1 1
16. Lewis Morgan (1996), SCO, 2019 FC Sunderland (odszedł w styczniu 2020 do Interu Miami) 5-0
17. Ryan Christie (1995), SCO, 2018 FC Aberdeen 24-11 3 1
18. Tom Rogić (1992), AUS, 2014 Melbourne Victory 16-2
19. Michael Johnston (1999), IRL, 2016 drużyna młodzieżowa 11-2 1
20. Maryan Shved (1997), UKR, 2019 Karpaty Lwów 1-0
21. Olivier Ntcham (1996), CMR, 2017 rezerwy Manchesteru City 24-3 2
27. Mohamed Elyounoussi (1994), NOR, 2019 FC Southampton (przyszedł w sierpniu 2019 z FC Southamptonu) 10-4
28. Luca Connell (2001), IRL, 2019 Bolton Wanderers 0-0
41. Scott Robertson (2001), SCO, 2019 rezerwy 0-0
42. Callum McGregor (1993), SCO, 2014 Notts County 30-9 2
49. James Forrest (1991), SCO, 2009 rezerwy 28-10
52. Ewan Henderson (2000), SCO, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2019 do Ross County i przyszedł w styczniu 2020 z Ross County) 0-0
55. Kerr McInroy (2000), SCO, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
74. Grant Savoury (2000), SCO, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2020 do Edinburgh City) 0-0
88. Kouassi Eboue (1997), WKS, 2017 FK Krasnodar (odszedł w styczniu 2020 do Racing Genk) 0-0
Napastnicy:
9. Leigh Griffiths (1990), SCO, 2014 Wolverhampton Wanderers 21-9 2
10. Vakoun Issouf Bayo (1997), WKS, 2019 DAC Dunajska Streda 8-0
11. Patryk Klimala (1998), POL, 2020 Jagiellonia Białystok (przyszedł w styczniu 2020 z Jagiellonii Białystok) 2-0
22. Odsonne Edouard (1998), FRA, 2017 Paris SG 27-21
24. Jonathan Afolabi (2000), IRL, 2019 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2019 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2020 do Dunfermline Athletic) 0-0
77. Karamoko Dembele (2003), ENG, 2018 drużyna młodzieżowa 1-0
Trener: Neil Lennon (1971), NIR, 2019 wolny transfer
Asystenci trenera: Damien Duff (1979), IRL, 2019 rezerwy
John Kennedy (1983), SCO, 2019 trener drużyny młodzieżowej
Trener bramkarzy: Stevie Woods (1970), SCO, 2009 rezerwy |
|
|
|
|