Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Anorthosis Famagusta 2019/20 |
Anorthosis Famagusta 2019/20:
Bramkarze:
1. Giorgi Loria (1986), GEO, 2019 FC Magdeburg 21-0 1
30. Antonis Georgallidis (1982), CYP, 2019 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2019 z wolnego transferu) 0-0
91. Georgios Papadopoulos (1991), CYP, 2019 Ermis Aradippou 2-0
98. Luka Mikaia (2001), GEO, 2019 Torpedo Kutaisi (przyszedł w sierpniu 2019 z Torpedo Kutaisi) 0-0
Obrońcy:
2. Erwin Koffi (1995), FRA, 2018 FC Lorient (odszedł w styczniu 2020 do Olympiakosu Nikozja) 3-0
3. Georgios Galitsios (1986), GRE, 2019 Royal Mouscron 19-4 3
5. Gordon Schildenfeld (1985), CRO, 2017 Dinamo Zagrzeb 23-4
6. Panagiotis Artymatas (1998), CYP, 2017 drużyna młodzieżowa West Bromwich Albion 3-0
12. Kostas Pileas (1998), CYP, 2019 Ermis Aradippou 0-0
22. Branko Vrgoc (1989), CRO, 2019 Maccabi Netanya 23-0 1
23. Marios Stylianou (1993), CYP, 2019 Apollon Limassol (odszedł w styczniu 2020 do Omonii Nikozja) 0-0
33. Evgeni Selin (1988), UKR, 2019 MTK Budapeszt 20-1 3
44. Pavlos Korrea (1998), CYP, 2019 Aris Limassol (odszedł w styczniu 2020 do Ethnikos Achnas) 0-0
45. Konstantinos Sotiriou (1996), CYP, 2019 Doxa Katokopias (odszedł w sierpniu 2019 do Olympiakosu Nikozja) 0-0
Pomocnicy:
4. Kostakis Artymatas (1993), CYP, 2019 APOEL Nikozja 22-0 3
7. Nikos Englezou (1993), CYP, 2018 AEK Larnaka 5-0 1
8. Murtaz Daushvili (1989), GEO, 2019 Haladas Szombathely 21-1 4
10. Rayo (1986), ESP, 2016 FC Sochaux 23-14 2
11. Tornike Okriashvili (1992), GEO, 2019 FK Krasnodar 14-3 1
16. Theodoros Vasilakakis (1988), GRE, 2019 FC Atromitos 11-1 1
20. Nikolaos Kaltsas (1990), GRE, 2019 Asteras Trypolis 18-4 3
21. Neofytos Kyriakou (1997), CYP, 2018 Doxa Katokopias 0-0
24. Georgios Manthatis (1997), GRE, 2019 Olympiakos Pireus 18-0 2
26. Giannis Chatzivasilis (1990), CYP, 2019 Doxa Katokopias 0-0
27. Konstantinos Georgallidis (2002), CYP, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
28. Margaca (1985), CYP, 2019 Nea Salamina 11-0 2
39. Christos Chatzipaschalis (1999), CYP, 2019 Aris Limassol (odszedł w sierpniu 2019 do ASIL-u Lysi) 0-0
48. Michalis Ioannou (2000), CYP, 2016 drużyna młodzieżowa 8-0
49. Jano Ananidze (1992), GEO, 2020 Spartak Moskwa (przyszedł w styczniu 2020 ze Spartaka Moskwa) 6-0
58. Andreas Lemesios (1997), CYP, 2019 Nea Salamina 0-0
77. Demetris Christofi (1988), CYP, 2020 Omonia Nikozja (przyszedł w styczniu 2020 z Omonii Nikozja) 4-1
Marios Nikolaou (1996), CYP, 2019 Anagennisi Derynias (odszedł we wrześniu 2019 do AO Agia Napa) 0-0
Napastnicy:
9. Nika Kacharava (1994), GEO, 2018 FK Rostov 18-6
18. Michal Duris (1988), SVK, 2018 FK Orenburg 20-5 3
19. Berat Sadik (1986), FIN, 2019 Gimnastic Tarragona (odszedł w styczniu 2020 do Enosis Paralimni) 9-0 1
Trener: Temuri Ketsbaia (1968), GEO, 2019 wolny transfer
Asystent trenera: Soso Chedia (1965), GEO, 2019 wolny transfer
Trener bramkarzy: Zoltan Nagy (1974), HUN, 2019 Doxa Katokopias
Kierownik działu młodzieżowego: Vesko Mihajlović (1968), SRB, 2019 dyrektor techniczny Ermis Aradippou |
|
|
|
|