Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Nea Salamina 2019/20 |
Nea Salamina 2019/20:
Bramkarze:
12. Goulielmos Orfeas Lytras (1998), GRE, 2018 rezerwy 0-0
30. Anastasios Kissas (1988), CYP, 2019 Apollon Limassol 18-0 1
33. Robert Veselovsky (1985), SVK, 2016 FK Mlada Boleslav 6-0
51. Andreas Dimitriou (2002), CYP, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Konstantinos Sergiou (2000), CYP, 2016 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2019 do AO Agia Napa) 0-0
3. Rolandas Baravykas (1995), LTU, 2020 Żalgiris Wilno (przyszedł w styczniu 2020 z Żalgirisu Wilno) 3-0
4. Jordi López (1992), ESP, 2019 Unión Adarve 6-0 1
5. Ivan Fustar (1989), CRO, 2018 wolny transfer 8-0
6. Deivid (1989), ESP, 2020 UD Las Palmas (przyszedł w styczniu 2020 z UD Las Palmas) 4-0 1
11. Timotheos Pavlou (1994), CYP, 2018 ASIL Lysi 1-0
14. Jose San Roman (1988), ARG, 2019 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2019 z wolnego transferu) 17-0 1
19. Benjamin Lambot (1987), BEL, 2019 Cercle Brugge 23-2 2
23. Savvas Tsabouris (1986), GRE, 2019 PAE Levadiakos (odszedł w styczniu 2020 do Apollonu Ateny) 9-0
24. Kypros Christoforou (1993), CYP, 2019 APOEL Nikozja 21-0 1 1
35. Thomas Nikolaou (2001), CYP, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
55. Lefteris Chatzikonstanti (2001), CYP, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
91. Anderson Correia (1991), BRA, 2017 Boavista Porto 23-1 1
Marios Dimitriou (1992), CYP, 2019 Omonia Nikozja (przyszedł w sierpniu 2019 z Omonii Nikozja) 0-0
Pomocnicy:
7. Farshad Noor (1994), AFG, 2018 AFC Eskilstuna 17-1 3
8. Sasa Marjanović (1987), SRB, 2019 FK Aktobe 21-1 5
17. Ioannis Kosti (2000), CYP, 2015 drużyna młodzieżowa 21-1 4
20. Alastair Reynolds (1996), SCO/CYP, 2019 wolny transfer 12-0 3
21. Kyriakos Panagi (1996), CYP, 2019 Aris Limassol 0-0
54. Ryan Telfer (1994), TRI, 2020 FC Toronto (przyszedł w styczniu 2020 z FC Toronto) 3-0
77. Vasilis Dimosthenous (2000), CYP, 2020 Doxa Katokopias (przyszedł w styczniu 2020 z Doxy Katokopias) 0-0
90. Tonia Tisdell (1992), LBR, 2019 SK Denizlispor (odszedł w styczniu 2020 do Enppi SC) 15-1 2
99. Charles Eloundou (1994), CMR, 2018 Jacksonville Armada 22-2 1
Napastnicy:
9. Jay Simpson (1988), ENG, 2019 Leyton Orient 20-2 1
10. Kingsley Onuegbu (1986), NGA, 2018 MSV Duisburg 23-14
18. Mauricio (1992), BRA, 2019 EC Vitória 10-0 1
22. Theodosis Siathas (1998), CYP, 2016 drużyna młodzieżowa 17-2
42. Andreas Christou (2003), CYP, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
Trener: Savvas Poursaitidis (1976), CYP, 2017 wolny transfer
Asystent trenera: Konstantinos Mina (1974), CYP, 2018 wolny transfer |
|
|
|
|