Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Apollon Limassol 2019/20


Apollon Limassol 2019/20:

Bramkarze:

13. Samu Volotinen (1998), FIN, 2019 Celik Zenica 0-0
36. Joel Mall (1991), SUI, 2019 FC Pafos 20-0 2
70. Michalis Papastylianou (1998), CYP, 2016 drużyna młodzieżowa FC Bury 0-0
99. Dimitris Dimitriou (1999), CYP, 2019 Anorthosis Famagusta (przyszedł w lipcu 2019 z Anorthosisu Famagusta) 3-0 1

Obrońcy:

2. Emilio Nsue (1989), GEQ, 2019 wolny transfer 14-1 3
3. Marios Antoniadis (1990), CYP, 2019 AEK Larnaka (przyszedł w sierpniu 2019 z AEK-u Larnaka) 7-0 2
4. Vahid Selimović (1997), LUX, 2019 FC Metz 13-0 7
8. Vincent Bessat (1985), FRA, 2019 Anorthosis Famagusta 0-0
15. Dylan Ouedraogo (1998), BFA, 2018 rezerwy AS Monaco (odszedł w sierpniu 2019 do Oud-Heverlee Leuven) 0-0
17. Joao Pedro (1986), POR, 2015 Sporting Braga 21-1 3
22. Valentin Roberge (1987), FRA, 2016 FC Sunderland 2-0 1
41. Attila Szalai (1998), HUN, 2019 FC Mezokovesd 14-0 7
44. Hector Yuste (1988), ESP, 2017 RCD Mallorca 14-0 3
59. Andreas Charalampous (2002), CYP, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
88. Giorgos Vasiliou (1984), CYP, 2012 Aris Limassol 9-0 2
Andreas Karo (1996), CYP, 2019 FC Pafos (odszedł w lipcu 2019 do Lazio Rzym, a następnie do Salernitany Sport) 0-0
Cristian Manea (1997), ROM, 2019 CFR Cluj (odszedł we wrześniu 2019 do Steauy Bukareszt) 0-0

Pomocnicy:

5. Esteban Sachetti (1985), ARG, 2015 AEL Limassol 16-1 7
9. Ioannis Pittas (1996), CYP, 2019 Enosis Paralimni 19-2 2
10. Sasa Marković (1991), SRB, 2018 CF Córdoba 13-1 3
18. Diego Aguirre (1990), ESP, 2019 Real Saragossa 18-1 3
20. Giannis Gianniotas (1993), GRE, 2019 AEK Ateny 16-3 3 1
23. Djordje Denić (1996), SRB, 2020 SK Rosenborg (przyszedł w styczniu 2020 z SK Rosenborg) 7-0
25. Charalampos Kyriakou (1995), CYP, 2018 GD Estoril 16-0 2
26. Fotis Papoulis (1985), CYP, 2012 OFI Kreta 20-5 4
62. Demetris Erodotou (2002), CYP, 2018 drużyna młodzieżowa 1-0
77. Adrian Sardinero (1990), ESP, 2016 wolny transfer 15-1 1
87. Serge Gakpe (1987), TOG, 2019 Cercle Brugge 13-6 1
93. Florentin Matei (1993), ROM, 2020 Astra Giurgiu (przyszedł w styczniu 2020 z Astry Giurgiu) 8-2
95. Roger Tamba M'Pinda (1998), FRA, 2019 rezerwy Juventusu Turyn (odszedł w styczniu 2020 na wolny transfer) 4-0 1
Nikolas Mattheou (1998), CYP, 2019 PAOK Saloniki (odszedł we wrześniu 2019 do Arisu Limassol) 0-0

Napastnicy:

11. Emilio Zelaya (1987), ARG, 2017 Ethnikos Achnas (odszedł w styczniu 2020 do FC Damac) 12-8 3
14. Facundo Pereyra (1987), ARG, 2018 Gimnasia de la Plata 14-3 1
27. Matias Roskopf (1998), ARG, 2020 rezerwy Rapidu Bukareszt (przyszedł w styczniu 2020 z rezerw Rapidu Bukareszt) 1-0
35. Charlison Benschop (1989), CUR, 2020 FC Groningen (przyszedł w styczniu 2020 z FC Groningen) 7-3 1
50. Ioannis Vasiliadis (1999), CYP, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
57. Petros Psichas (1998), CYP, 2018 Alki Oroklini 0-0
58. Demetris Flouris (2001), CYP, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
61. Christoforos Tsolakis (2001), CYP, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
94. Danny Carr (1993), TRI, 2019 Shamrock Rovers (przyszedł w sierpniu 2019 z Shamrock Rovers i odszedł w styczniu 2020 na wolny transfer) 4-1 1

Trener: Sofronis Avgousti (1977), CYP, 2016 asystent trenera (do 30.08.2019)
Ivan Vukomanović (1977), SRB, 2019 wolny transfer (od 09.09.2019 do 04.10.2019)
Sofronis Avgousti (1977), CYP, 2019 wolny transfer (od 04.10.2019)
Asystent trenera: Vladimir Radenković (1978), SRB, 2019 wolny transfer (od 09.09.2019 do 04.10.2019)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET