Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Thun 2019/20 |
FC Thun 2019/20:
Bramkarze:
1. Guillaume Faivre (1987), SUI, 2012 Neuchatel Xamax 31-0 1
18. Diego Berchtold (1996), SUI, 2019 Lausanne Sport 0-0
22. Nino Ziswiler (1999), SUI, 2018 rezerwy 0-0
30. Andreas Hirzel (1993), SUI, 2019 FC Vaduz 5-0
Obrońcy:
4. Miguel Rodrigues (1996), SUI, 2017 Servette Genewa 7-0 1
5. Nikki Havenaar (1994), JPN, 2019 FC Wil 25-4 8
14. Roy Gelmi (1995), SUI, 2017 FC St. Gallen (odszedł w styczniu 2020 do VVV Venlo) 15-0 2
16. Noel Wetz (2001), SUI, 2018 drużyna młodzieżowa (odrejestrowany w styczniu 2020) 0-0
20. Chris Kablan (1994), SUI/FRA, 2017 SC Kriens 27-5 7
23. Timo Righetti (1998), SUI, 2017 rezerwy 0-0
25. Kevin Bigler (1992), SUI, 2015 FC Thun 3-0 2
29. Nias Hefti (1999), SUI, 2019 FC St. Gallen 29-1 4
31. Stefan Glarner (1987), SUI, 2014 FC Zurich 32-0 7
34. Nicolas Sutter (1995), SUI, 2017 FC Winterthur 23-0 2
39. Sven Joss (1994), SUI, 2018 Young Boys Berno 10-0 1 1
Pomocnicy:
6. Kenan Fatkić (1997), SVN, 2018 FC Chiasso 26-0 6
7. Miguel Castroman (1995), SUI, 2019 Young Boys Berno 30-4 8 1
8. Gregory Karlen (1995), SUI, 2018 FC Sion 15-3 2
10. Basil Stillhart (1994), SUI, 2018 FC Wil 33-2 8 1
11. Matteo Tosetti (1992), SUI, 2016 FC Lugano 28-3
15. Hiran Ahmed (2000), GER/IRQ, 2019 drużyna młodzieżowa SV Hombruch 11-0
16. Leonardo Bertone (1994), SUI, 2020 FC Cincinnati (przyszedł w styczniu 2020 z FC Cincinnati) 16-1 4 1
17. Dennis Hediger (1986), SUI, 2010 FC Biel 0-0
19. Justin Roth (2000), SUI, 2019 rezerwy 8-0 4
21. Uros Vasić (2001), SUI, 2018 drużyna młodzieżowa 12-0
24. Magnus Breitenmoser (1998), SUI, 2020 FC Schaffhausen (przyszedł w marcu 2020 z FC Schaffhausen) 2-0 1
27. Hassane Bande (1998), BFA, 2020 Ajax Amsterdam (przyszedł w styczniu 2020 z Ajaxu Amsterdam) 11-0 2 1
28. Nicolas Hasler (1991), LIE, 2020 Sporting Kansas City (przyszedł w styczniu 2020 ze Sportingu Kansas City) 18-0 1
37. Dennis Salanović (1996), LIE, 2018 FC Rapperswil-Jona 19-1
38. Levin Wanner (2000), SUI, 2019 rezerwy 0-0
Napastnicy:
9. Dejan Sorgić (1989), SRB/SUI, 2016 SC Kriens (odszedł w lipcu 2019 do AJ Auxerre) 1-1
9. Ridge Munsy (1989), DRC, 2019 Grasshoppers Zurich (przyszedł w sierpniu 2019 z Grasshoppers Zurich) 26-12 1
13. Simone Rapp (1992), SUI, 2019 Lausanne Sport 32-6 8
33. Saleh Chihadeh (1994), PAL, 2019 SC Kriens 14-2 2
35. Nicolas Hunziker (1996), SUI, 2017 FC Basel (odszedł we wrześniu 2019 na wolny transfer, a następnie do FC Baden) 0-0
Trener: Marc Schneider (1980), SUI, 2017 asystent trenera
Asystent trenera: Pascal Cerrone (1981), SUI, 2017 rezerwy |
|
|
|
|