Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Sparta Rotterdam 2019/20 |
Sparta Rotterdam 2019/20:
Bramkarze:
Tim Coremans (1991), HOL, 2018 ADO den Haag 10-0 1 1
Michael Fabrie (1997), HOL, 2016 rezerwy 0-0
Ariel Harush (1988), ISR, 2019 Hapoel Beer Sheva 16-0 1
Kenny Lipman (1999), HOL, 2019 rezerwy 0-0
Obrońcy:
Dirk Abels (1997), HOL, 2019 PSV Eindhoven 25-0 1
Abdallah Aberkane (2000), HOL, 2019 rezerwy Ajaxu Amsterdam (odszedł w styczniu 2020 do Excelsioru Rotterdam) 1-0
Suently Alberto (1996), CUR, 2018 NEC Nijmegen 0-0
Lassana Faye (1998), HOL, 2019 Vitesse Arnhem 23-0 3
Khalid Karami (1989), HOL/MOR, 2019 Vitesse Arnhem 6-0 2
Bradley Martis (1998), CUR, 2018 rezerwy 0-0
Jurgen Mattheij (1993), HOL, 2019 Excelsior Rotterdam 26-2 3
Mica Pinto (1993), LUX, 2020 Fortuna Sittard (przyszedł w styczniu 2020 z Fortuny Sittard) 3-0 1
Boyd Reith (1999), HOL, 2019 rezerwy Feyenoordu Rotterdam 0-0
Lorenzo Soares Fonseca (1998), CPV, 2018 rezerwy 0-0
Bart Vriends (1991), HOL, 2016 Go Ahead Eagles 26-2 4
Dries Wuytens (1991), HOL, 2018 Heracles Almelo (odszedł w sierpniu 2019 do Sektzii Ness Ziona) 0-0
Pomocnicy:
Adil Auassar (1986), HOL, 2018 Roda JC 23-2 9 1
Deroy Duarte (1999), CPV, 2016 drużyna młodzieżowa 14-0 2
Laros Duarte (1997), CPV, 2019 rezerwy PSV Eindhoven 16-0 1
Youssef El Kachati (1999), MOR, 2019 rezerwy (odszedł w marcu 2020 na wolny transfer) 1-0
Jeffry Fortes (1989), CPV, 2020 Excelsior Rotterdam (przyszedł w styczniu 2020 z Excelsioru Rotterdam) 6-0 1
Abdou Harroui (1998), HOL, 2017 rezerwy 26-4 2
Denzel James (1994), HOL, 2019 VV Noordwijk (odszedł we wrześniu 2019 do VV Noordwijk) 0-0
Patrick Joosten (1996), HOL, 2020 FC Utrecht (przyszedł w styczniu 2020 z FC Utrecht) 8-3
Jason Meerstadt (2001), HOL, 2019 rezerwy 0-0
Sven Mijnans (2000), HOL, 2019 rezerwy 0-0
Mohamed Rayhi (1994), HOL, 2018 NEC Nijmegen 25-7 3 1
Dante Rigo (1998), BEL, 2019 PSV Eindhoven 16-0 3
Bryan Smeets (1992), HOL, 2019 TOP Oss 22-4 4
Napastnicy:
Ragnar Ache (1998), HOL/GER, 2016 drużyna młodzieżowa 19-5
Halil Dervisoglu (1999), TUR, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2020 do FC Brentford) 17-5 3
Joel Piroe (1999), HOL, 2019 PSV Eindhoven (przyszedł w sierpniu 2019 z PSV Eindhoven) 18-2 1
Lars Veldwijk (1991), RPA, 2018 FC Groningen (odszedł w styczniu 2020 do Jeonbuk Hyundai) 15-4
Trener: Henk Fraser (1966), HOL, 2018 wolny transfer
Asystenci trenera: Nico Jalink (1964), HOL, 2018 rezerwy
Aleksandar Ranković (1978), SRB, 2018 Vitesse Arnhem
Trener bramkarzy: Frank Kooiman (1970), HOL, 2010 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Henk van Stee (1961), HOL, 2018 wolny transfer
Szef działu młodzieżowego: Dolf Roks (1962), HOL, 2014 wolny transfer |
|
|
|
|