Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Emmen 2019/20 |
FC Emmen 2019/20:
Bramkarze:
1. Matthias Hamrol (1993), GER/POL, 2019 Korona Kielce (odrejestrowany w styczniu 2020) 0-0
1. Pontus Dahlberg (1999), SWE, 2020 FC Watford (przyszedł w styczniu 2020 z FC Watford) 0-0
16. Robin Jalving (2000), HOL, 2019 rezerwy 0-0
16. Brian Haak (2001), HOL, 2019 rezerwy 0-0
26. Dennis Telgenkamp (1987), HOL, 2015 Heracles Almelo 26-0 2
93. Stefan van der Lei (1993), HOL, 2019 wolny transfer 0-0
Obrońcy:
2. Michael Heylen (1994), BEL, 2019 SV Waregem (przyszedł w sierpniu 2019 z SV Waregem) 19-0 2 1 1
3. Keziah Veendorp (1997), HOL, 2017 FC Groningen 19-1 3
4. Nick Bakker (1992), HOL, 2016 rezerwy FC Groningen 8-1 4
5. Miguel Araujo (1994), PER, 2019 wolny transfer (przyszedł w październiku 2019 z wolnego transferu) 12-1
14. Ferhat Gorgulu (1991), HOL/TUR, 2019 SK Giresunspor 4-0 2
18. Ruben Roosken (2000), HOL, 2019 drużyna młodzieżowa 3-0
22. Desevio Payne (1995), USA, 2019 Excelsior Rotterdam 2-0 1
23. Glenn Bijl (1995), HOL, 2017 FC Groningen 24-1 6 1
24. Daniel Camara Bos (1999), HOL, 2018 rezerwy FC Groningen 0-0
27. Leon Sopić (2000), CRO/GER, 2019 NK Rudes 1-0
28. Lorenzo Burnet (1991), HOL, 2019 Excelsior Rotterdam 20-0 4 1
39. Jan-Niklas Beste (1999), GER, 2019 Werder Brema 6-0 2
Pomocnicy:
6. Anco Jansen (1989), HOL, 2017 SK Boluspor 7-1
7. Wouter Marinus (1995), HOL, 2018 FC Zwolle 3-0 1
8. Michael de Leeuw (1986), HOL, 2019 Chicago Fire 26-9 2
11. Nikolai Laursen (1998), DEN, 2019 rezerwy PSV Eindhoven 18-4 2
15. Tom Hiariej (1988), HOL, 2019 Central Coast Mariners 17-0 1
17. Sergio Peńa (1995), PER, 2019 CF Granada (przyszedł w sierpniu 2019 z CF Granady) 23-4 3
20. Michael Chacón (1994), HOL, 2017 FC Dordrecht 24-0 9
21. Filip Ugrinić (1999), SUI, 2019 FC Luzern 13-0 3
29. Luciano Slagveer (1993), HOL, 2019 KSC Lokeren (przyszedł we wrześniu 2019 z KSC Lokeren i odszedł w styczniu 2020 do Puskas Akademia FC) 9-2 2
29. Kerim Frei (1993), TUR, 2020 Istanbul Basaksehir (przyszedł w styczniu 2020 z Istanbul Basaksehir) 4-1
30. Henk Bos (1992), HOL, 2016 rezerwy FC Groningen 4-0
32. Robbert de Vos (1996), HOL, 2018 rezerwy FC Groningen 10-1 1
36. Hilal Ben Moussa (1992), HOL/MOR, 2020 Sepsi Sf. Gheorghe (przyszedł w styczniu 2020 z Sepsi Sf. Gheorghe) 7-0 1
77. Luka Adzić (1998), SRB, 2020 Anderlecht Bruksela (przyszedł w styczniu 2020 z Anderlechtu Bruksela) 3-1
Napastnicy:
9. Marko Kolar (1995), CRO, 2019 Wisła Kraków 21-4 1
10. Shani Tarashaj (1995), SUI, 2019 FC Everton 0-0
12. Freddy Quispel (2000), HOL, 2018 drużyna młodzieżowa 3-0
25. Jafar Arias (1995), CUR, 2018 FC Dordrecht 17-0 1
Trener: Dick Lukkien (1972), HOL, 2016 asystent trenera FC Groningen
Asystenci trenera: Bas Sibum (1982), HOL, 2019 trener drużyny młodzieżowej
Gerard Wiekens (1973), HOL, 2019 rezerwy FC Groningen
Rene Grummel (1968), HOL, 2015 wolny transfer
Scout: Jan Korte (1956), HOL, 2015 trener Go Ahead Kampen
Robin Jalving nosił numer 16 zamiennie z Brianem Haakiem. |
|
|
|
|