Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Girondins Bordeaux 2019/20 |
Girondins Bordeaux 2019/20:
Bramkarze:
1. Benoit Costil (1987), FRA, 2017 Stade Rennes 28-0 1
16. Gaetan Poussin (1999), FRA, 2017 rezerwy 0-0
30. Davy Bouyard (1999), FRA/GDL, 2019 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Raoul Bellanova (2000), ITA, 2019 AC Milan (odszedł w styczniu 2020 do Atalanty Bergamo) 1-0
3. Pablo (1991), BRA, 2018 Corinthians Sao Paulo 25-4 2
4. Mexer (1988), MOZ, 2019 Stade Rennes 19-0 5
6. Laurent Koscielny (1985), FRA, 2019 Arsenal Londyn 25-0 3
14. Vukasin Jovanović (1996), SRB, 2018 SD Eibar 9-0 4
20. Youssouf Sabaly (1993), SEN, 2016 Paris SG 12-0 1
23. Loris Benito (1992), SUI, 2019 Young Boys Berno 23-1 5
25. Enock Kwateng (1997), FRA, 2019 FC Nantes 14-0 4
29. Maxime Poundje (1992), FRA, 2012 Olympique Nimes 2-0
43. Paul Baysse (1988), FRA, 2019 CF Malaga 0-0
Pomocnicy:
5. Otavio (1994), BRA, 2017 Atletico Paranaense 25-2 6
8. Aurelien Tchouameni (2000), FRA, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2020 do AS Monaco) 15-0 3
8. Ruben Pardo (1992), ESP, 2020 Real Sociedad (przyszedł w styczniu 2020 z Realu Sociedad) 6-1
10. Samuel Kalu (1997), NGA, 2018 AA Gent 20-1 4
11. Francois Kamano (1996), GUI, 2016 SC Bastia 11-1 1
17. Youssef Ait Bennasser (1996), MOR, 2019 AS Monaco (przyszedł w sierpniu 2019 z AS Monaco) 12-0 1
19. Yacine Adli (2000), FRA, 2019 Paris SG 21-3 3
22. Yassine Benrahou (1999), FRA, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2020 do Olympique'u Nimes) 6-0
24. Albert Lottin (2001), FRA, 2019 rezerwy 1-0
26. Toma Basić (1996), CRO, 2018 Hajduk Split 15-1 4
28. Remi Oudin (1996), FRA, 2020 Stade Reims (przyszedł w styczniu 2020 ze Stade Reims) 8-1
33. Mehdi Zerkane (1999), ALG, 2019 rezerwy 0-0
42. Jonathan Cafu (1991), BRA, 2019 Red Star Belgrad (odszedł w styczniu 2020 do Al Hazm) 3-0
45. Valentin Vada (1996), ARG, 2019 AS Saint Etienne (odszedł w sierpniu 2019 do UD Almerii) 0-0
46. Daniel Mancini (1996), ARG, 2019 AJ Auxerre (odszedł w sierpniu 2019 do Arisu Saloniki) 0-0
47. Younousse Sankhare (1989), SEN, 2017 OSC Lille (odszedł w listopadzie 2019 na wolny transfer) 0-0
Napastnicy:
7. Jimmy Briand (1985), FRA, 2018 wolny transfer 22-7 1
9. Josh Maja (1998), NGA, 2019 FC Sunderland 21-6
12. Nicolas de Preville (1991), FRA, 2017 OSC Lille 24-6 4
18. Hwang Ui-Jo (1992), KOR, 2019 Gamba Osaka 24-6 2
41. Alexandre Mendy (1994), GBI, 2019 EA Guingamp (odszedł w sierpniu 2019 do Stade Brest) 0-0
Trener: Paulo Sousa (1970), POR, 2019 wolny transfer
Asystenci trenera: Manuel Cordeiro (1983), POR, 2019 wolny transfer
Eric Bedouet (1954), FRA, 2019 trener
Scouci: Eduardo Macia (1974), ESP, 2019 kierownik działu młodzieżowego Leicester City
Jakob Friis-Hansen (1967), DEN, 2019 wolny transfer
Dyrektorzy techniczni: Souleymane Cisse (1977), WKS, 2019 wolny transfer
Ulrich Rame (1972), FRA, 2016 trener |
|
|
|
|