Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Olympique Nimes 2019/20 |
Olympique Nimes 2019/20:
Bramkarze:
16. Lucas Dias (1999), FRA, 2018 rezerwy 4-0
30. Paul Bernardoni (1997), FRA, 2018 Girondins Bordeaux 25-0
33. Valentin Rabouille (2000), FRA, 2019 rezerwy 0-0
Amjhad Nazih (2002), MOR, 2020 drużyna młodzieżowa (przyszedł w styczniu 2020 z drużyny młodzieżowej) 0-0
Obrońcy:
3. Theo Sainte-Luce (1998), FRA, 2017 rezerwy (odszedł w styczniu 2020 do GFCO Ajaccio) 3-0
4. Pablo Martinez (1989), FRA/ESP, 2019 RC Strasbourg 26-2 3 1
5. Loick Landre (1992), FRA, 2018 FC Genoa 11-1 2
15. Gaetan Paquiez (1994), FRA, 2015 rezerwy 21-0 4 1
21. Kelyan Guessoum (1999), FRA, 2019 rezerwy 0-0
23. Anthony Briancon (1994), FRA, 2014 rezerwy 22-1 1 2
26. Florian Miguel (1996), FRA, 2018 FC Tours 24-1 6 1
29. Sofiane Alakouch (1998), MOR, 2016 rezerwy 17-0 3
Pomocnicy:
6. Sidy Sarr (1996), SEN, 2019 FC Chateauroux (przyszedł w sierpniu 2019 z FC Chateauroux) 22-0 6
7. Romain Philippoteaux (1988), FRA, 2019 AJ Auxerre 27-5 3
8. Pierrick Valdivia (1988), FRA, 2017 VV Sint Truiden (odszedł w sierpniu 2019 do EA Guingamp) 2-0
8. Lucas Deaux (1988), FRA, 2019 EA Guingamp (przyszedł w sierpniu 2019 z EA Guingamp) 17-2 2
10. Zinedine Ferhat (1993), ALG, 2019 AC Le Havre 26-3 1
12. Lamine Fomba (1998), FRA, 2019 AJ Auxerre (przyszedł w sierpniu 2019 z AJ Auxerre) 20-0 6
14. Antonin Bobichon (1995), FRA, 2017 CA Bastia (odszedł w sierpniu 2019 do SCO Angers) 2-0
14. Antoine Valerio (1999), FRA, 2019 rezerwy (przyszedł w październiku 2019 z rezerw) 5-0
17. Haris Duljević (1993), BOS, 2019 Dynamo Drezno 14-0
18. Theo Valls (1995), FRA, 2014 rezerwy 23-1 1 1
19. Lucas Buades (1997), FRA, 2017 rezerwy 6-0
20. Renaud Ripart (1993), FRA, 2015 CA Bastia 24-4
22. Yassine Benrahou (1999), FRA, 2020 Girondins Bordeaux (przyszedł w styczniu 2020 z Girondins Bordeaux) 9-2 1
31. Matteo Ahlinvi (1999), BEN, 2019 rezerwy EA Guingamp 0-0
32. Nassim Chadli (2001), FRA/MOR, 2019 rezerwy 0-0
33. Luca Valls (1998), FRA, 2019 rezerwy 0-0
Napastnicy:
9. Clement Depres (1994), FRA, 2017 FC Chateauroux 0-0
11. Vlatko Stojanovski (1997), MKD, 2019 FK Renova 6-0
24. Sami Ben Amar (1998), MOR, 2017 wolny transfer 2-0
25. Nolan Roux (1988), FRA, 2020 EA Guingamp (przyszedł w styczniu 2020 z EA Guingamp) 7-2
27. Kevin Denkey (2000), TOG, 2019 AS Beziers 17-3 1
28. Moussa Kone (1996), SEN, 2020 Dynamo Drezno (przyszedł w styczniu 2020 z Dynama Drezno) 5-2
33. Amine Karraoui (1999), FRA, 2019 rezerwy HSC Montpellier 0-0
Trener: Bernard Blaquart (1957), FRA, 2015 dyrektor sportowy
Asystent trenera: Jerome Arpinon (1978), FRA, 2014 GFCO Ajaccio
Valentin Rabouille nosił numer 33 zamiennie z Lucą Vallsem i Amine Karraouim. |
|
|
|
|