Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Fortuna Dusseldorf 2019/20 |
Fortuna Dusseldorf 2019/20:
Bramkarze:
1. Michael Rensing (1984), GER, 2013 Bayer Leverkusen 0-0
12. Jannick Theissen (1998), GER, 2018 FC Koln (A) (odszedł we wrześniu 2019 do RW Erfurt i przyszedł w styczniu 2020 z RW Erfurt; odrejestrowany w styczniu 2020) 0-0
12. Maduka Okoye (1999), NGA, 2019 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2019 z rezerw) 0-0
24. Zack Steffen (1995), USA, 2019 Manchester City 17-0
30. Raphael Wolf (1988), GER, 2017 Werder Brema 0-0
33. Florian Kastenmeier (1997), GER, 2019 VfB Stuttgart (A) 17-0
38. Tim Wiesner (1996), GER, 2015 rezerwy 0-0
Obrońcy:
3. Andre Hoffmann (1993), GER, 2017 Hannover 96 29-2 7
4. Kasim Adams Nuhu (1995), GHA, 2019 TSG Hoffenheim 13-1
5. Kaan Ayhan (1994), TUR, 2016 FC Schalke 04 31-2 10
19. Mathias Jorgensen (1990), DEN, 2020 Fenerbahce Stambuł (przyszedł w styczniu 2020 z Fenerbahce Stambuł) 9-0 1
23. Niko Giesselmann (1991), GER, 2017 Greuther Furth 25-1 6
24. Georgios Siadas (1999), GER, 2018 rezerwy 0-0
25. Matthias Zimmermann (1992), GER, 2018 VfB Stuttgart 34-1 4
26. Diego Contento (1990), GER, 2018 Girondins Bordeaux 0-0
29. Markus Suttner (1987), AUT, 2019 Brighton & Hove Albion 21-0 3
32. Robin Bormuth (1995), GER, 2015 rezerwy 3-0
35. Michel Stocker (1999), GER, 2019 rezerwy 0-0
39. Jean Zimmer (1993), GER, 2017 VfB Stuttgart 17-0 2
Pomocnicy:
6. Alfredo Morales (1990), USA, 2018 FC Ingolstadt 27-1 6
7. Oliver Fink (1982), GER, 2009 SpVgg Unterhaching 14-0 2
8. Aymen Barkok (1998), MOR, 2018 Eintracht Frankfurt 3-0
10. Valon Berisha (1993), KOS/NOR, 2020 Lazio Rzym (przyszedł w styczniu 2020 z Lazio Rzym) 13-0 1
11. Kenan Karaman (1994), TUR, 2018 Hannover 96 20-6 4
13. Adam Bodzek (1985), GER, 2011 MSV Duisburg 28-0 10
14. Kelvin Ofori (2001), GHA, 2019 Right to Dream Academy 2-0
15. Erik Thommy (1994), GER, 2019 VfB Stuttgart 34-6 3
18. Thomas Pledl (1994), GER, 2019 FC Ingolstadt 5-0
19. Davor Lovren (1998), CRO, 2017 rezerwy Dinama Zagrzeb (odszedł w styczniu 2020 do NK Slaven Belupo) 0-0
20. Steven Skrzybski (1992), GER, 2020 FC Schalke 04 (przyszedł w styczniu 2020 z FC Schalke 04) 11-1
22. Kevin Stoger (1993), AUT, 2018 VfL Bochum 17-0 3
27. Nana Opoku Ampomah (1996), GHA, 2019 Waasland-Beveren 12-0 1
31. Marcel Sobottka (1994), GER, 2015 FC Schalke 04 18-0 2
34. Lewis Baker (1995), ENG, 2019 Chelsea Londyn (odszedł w styczniu 2020 do rezerw Chelsea Londyn) 8-0 1
36. Shinta Appelkamp (2000), JPN, 2019 rezerwy 0-0
37. Bernard Tekpetey (1997), GHA, 2019 FC Schalke 04 9-0 4
40. Johannes Buhler (1997), GER, 2019 VfR Aalen 0-0
Napastnicy:
9. Dawid Kownacki (1997), POL, 2019 Sampdoria Genua 20-0 4
21. Emir Kujović (1988), SWE, 2017 AA Gent (odszedł w sierpniu 2019 do Djurgarden Sztokholm) 0-0
28. Rouwen Hennings (1987), GER, 2016 FC Burnley 32-15 4
Trener: Friedhelm Funkel (1953), GER, 2016 wolny transfer (do 29.01.2020)
Uwe Rosler (1968), GER, 2020 wolny transfer (od 29.01.2020)
Asystenci trenera: Rob Kelly (1964), ENG, 2020 wolny transfer (od 07.02.2020)
Thomas Kleine (1977), GER, 2017 wolny transfer
Axel Bellinghausen (1983), GER, 2017 piłkarz
Trenerzy bramkarzy: Christoph Semmler (1980), GER, 2020 wolny transfer (od 05.01.2020)
Claus Reitmaier (1964), GER, 2016 wolny transfer (do 31.12.2019)
Scout: Christian Weber (1983), GER, 2015 piłkarz rezerw
Dyrektor sportowy: Lutz Pfannenstiel (1973), GER, 2018 kierownik do spraw stosunków międzynarodowych i scoutingu TSG Hoffenheim
Szef działu młodzieżowego: Claus Reitmaier (1964), GER, 2020 trener bramkarzy (od 01.01.2020) |
|
|
|
|