Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Werder Brema 2019/20 |
Werder Brema 2019/20:
Bramkarze:
1. Jiri Pavlenka (1992), CZE, 2017 Slavia Praga 33-0 1
27. Stefanos Kapino (1994), GRE, 2018 Nottingham Forest 1-0
40. Luca Plogmann (2000), GER, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Felix Beijmo (1998), SWE, 2018 Djurgarden Sztokholm (odszedł w sierpniu 2019 do Malmo FF i przyszedł w styczniu 2020 z Malmo FF, a następnie odszedł w styczniu 2020 do Greuther Furth) 0-0
3. Kevin Vogt (1991), GER, 2020 TSG Hoffenheim (przyszedł w styczniu 2020 z TSG Hoffenheim) 14-0 3
4. Robert Bauer (1995), GER, 2019 FC Nurnberg (odszedł w sierpniu 2019 do Arsenału Tuła)
4. Michael Lang (1991), SUI, 2019 Borussia Moenchengladbach (przyszedł w sierpniu 2019 z Borussii Moenchengladbach) 9-0
5. Ludwig Augustinsson (1994), SWE, 2017 FC Kopenhaga 12-0 2
13. Milos Veljković (1995), SRB, 2016 rezerwy Tottenhamu Hotspur 24-0 7
15. Sebastian Langkamp (1988), GER, 2018 Hertha Berlin 5-0 3
18. Niklas Moisander (1985), FIN, 2016 Sampdoria Genua 22-0 3 1
21. Omer Toprak (1989), TUR, 2019 Borussia Dortmund (przyszedł w sierpniu 2019 z Borussii Dortmund) 10-0 2
23. Gebre Selassie (1986), CZE, 2012 Slovan Liberec 28-2 2
32. Marco Friedl (1998), AUT, 2018 Bayern Monachium 27-1 9
36. Christian Gross (1989), GER, 2019 rezerwy 14-0 2
37. Niklas Wiemann (1999), GER, 2019 FC Schalke 04 0-0
Pomocnicy:
6. Kevin Mohwald (1993), GER, 2018 FC Nurnberg 1-0
7. Milot Rashica (1996), KOS/ALB, 2018 Vitesse Arnhem 28-8 2
10. Leonardo Bittencourt (1993), GER, 2019 TSG Hoffenheim (przyszedł we wrześniu 2019 z TSG Hoffenheim) 28-4 6
17. Nuri Sahin (1988), TUR, 2018 Borussia Dortmund 16-0 3 1
22. Fin Bartels (1987), GER, 2014 FC St. Pauli 14-0 2
24. Johannes Eggestein (1998), GER, 2016 drużyna młodzieżowa 14-1 1 1
26. Simon Straudi (1999), ITA, 2019 rezerwy 0-0
28. Ilia Gruev (2000), BUL, 2019 rezerwy 0-0
30. Davy Klaassen (1993), HOL, 2018 FC Everton 33-7 7
31. David Philipp (2000), GER, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
33. Julian Rieckmann (2000), GER, 2019 rezerwy 0-0
35. Maximilian Eggestein (1996), GER, 2014 rezerwy 32-1 6
39. Benjamin Goller (1999), GER, 2019 FC Schalke 04 10-0
44. Philipp Bargfrede (1989), GER, 2008 rezerwy 15-0 1
Napastnicy:
8. Yuya Osako (1990), JPN, 2018 FC Koln 28-8 2
9. Martin Harnik (1987), AUT, 2018 Hannover 96 (odszedł we wrześniu 2019 do Hamburgera SV) 2-0 1
9. Davie Selke (1995), GER, 2020 Hertha Berlin (przyszedł w styczniu 2020 z Herthy Berlin) 11-0 3
11. Niclas Fullkrug (1993), GER, 2019 Hannover 96 8-4 2
14. Claudio Pizarro (1978), PER, 2018 FC Koln 18-0
19. Josh Sargent (2000), USA, 2018 rezerwy 28-4 2
36. Luc Ihorst (2000), GER, 2019 drużyna młodzieżowa 1-0
41. Nick Woltemade (2002), GER, 2019 drużyna młodzieżowa 5-0
Trener: Florian Kohfeldt (1982), GER, 2017 rezerwy
Asystenci trenera: Ilia Gruev (1969), BUL, 2019 wolny transfer
Thomas Horsch (1968), GER, 2017 rezerwy
Tim Borowski (1980), GER, 2017 drużyna młodzieżowa
Trener bramkarzy: Christian Vander (1980), GER, 2014 reprezentacja Niemiec U-20
Scouci: Marco Engelhardt (1980), GER, 2019 wolny transfer
Frank Ordenewitz (1965), GER, 2005 wolny transfer
Fizjoterapeuta: Holger Berger (1955), GER, ???
Dyrektor techniczny: Thomas Schaaf (1961), GER, 2018 wolny transfer
Dyrektor zarządzający: Frank Baumann (1975), GER, 2016 wolny transfer |
|
|
|
|