Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Borussia Dortmund 1997/98 |
Borussia Dortmund 1997/98:
Bramkarze:
1. Stefan Klos (1971), GER, 1990 drużyna młodzieżowa 34-0 1
12. Wolfgang de Beer (1964), GER, 1986 MSV Duisburg 0-0
Obrońcy:
3. Rene Schneider (1973), GER, 1996 Hansa Rostock 8-3 1
5. Julio Cesar (1963), BRA, 1994 Juventus Turyn 17-1 1
6. Matthias Sammer (1967), GER, 1993 Inter Mediolan 3-0
7. Stefan Reuter (1966), GER, 1992 Juventus Turyn 28-0 5
15. Jurgen Kohler (1965), GER, 1995 Juventus Turyn 23-3 8
16. Martin Kree (1965), GER, 1994 Bayer Leverkusen 13-0 2
27. Wolfgang Feiersinger (1965), AUT, 1996 SV Salzburg 21-0 7 1
28. Benjamin Knoche (1978), GER, 1997 drużyna młodzieżowa 1-0
31. Steinar Pedersen (1975), NOR, 1996 FK Start 1-0
32. Manfred Binz (1965), GER, 1998 Brescia Calcio (przyszedł w styczniu 1998 z Brescii Calcio) 12-0 2
33. Deniz Sahin (1977), GER, 1996 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
2. Knut Reinhardt (1968), GER, 1991 Bayer Leverkusen 15-0 2
4. Steffen Freund (1970), GER, 1993 FC Schalke 04 25-2 7
8. Michael Zorc (1962), GER, 1981 drużyna młodzieżowa 22-1 3
10. Andreas Moller (1967), GER, 1994 Juventus Turyn 26-10 4 1
13. Bashiru Gambo (1978), GHA, 1997 drużyna młodzieżowa (zarejestrowany od lipca 1997) 6-0
14. Paul Lambert (1969), SCO, 1996 FC Motherwell (odszedł w listopadzie 1997 do Celtiku Glasgow) 13-0 1
17. Jorg Heinrich (1969), GER, 1996 SC Freiburg 31-5 5
18. Lars Ricken (1976), GER, 1993 drużyna młodzieżowa 25-2 2
19. Paulo Sousa (1970), POR, 1996 Juventus Turyn (odszedł w styczniu 1998 do Interu Mediolan) 16-0 3
23. Jorg Sauerland (1976), GER, 1997 rezerwy 2-0
26. Frank Riethmann (1975), GER, 1996 rezerwy 1-0
29. Vladimir But (1977), RUS, 1996 rezerwy 23-3 2
34. Bjorn Mehnert (1976), GER, 1997 rezerwy 3-0 1
Napastnicy:
9. Stephane Chapuisat (1969), SUI, 1991 Bayer Uerdingen 27-14 3
11. Heiko Herrlich (1971), GER, 1995 Borussia Moenchengladbach 21-7 5
13. Karl-Heinz Riedle (1965), GER, 1993 Lazio Rzym (odszedł w lipcu 1997 do FC Liverpool) 0-0
20. Scott Booth (1971), SCO, 1997 FC Utrecht (odszedł w lutym 1998 do FC Utrecht) 10-1 1
21. Christian Timm (1979), GER, 1996 drużyna młodzieżowa 7-0
22. Ibrahim Tanko (1977), GHA, 1994 drużyna młodzieżowa 3-0
24. Harry Decheiver (1970), HOL, 1997 FC Utrecht (przyszedł w listopadzie 1997 z FC Utrecht) 8-3
30. Jovan Kirovski (1976), USA, 1996 Manchester United 13-0 1
Trener: Nevio Scala (1947), ITA, 1997 AC Perugia
Asystent trenera: Michael Henke (1957), GER, 1989 trener FC Gutersloh
Trener bramkarzy: Harald Schumacher (1954), GER, 1994 Bayern Monachium
Trener rezerw: Michael Skibbe (1965), GER, 1997 drużyna młodzieżowa
Fizjoterapeuci: Peter Kuhnt (1962), GER, 1994 FC Nurnberg
Frank Zollner (1968), GER, 1992 drużyna młodzieżowa
Dyrektor sportowy: Ottmar Hitzfeld (1949), GER, 1997 trener
Michael Meier (1949), GER, 1989 wolny transfer
Podstawowy skład:
Stefan Klos - Stefan Reuter, Jurgen Kohler, Jorg Heinrich - Steffen Freund, Lars Ricken, Andreas Moller, Michael Zorc, Vladimir But - Stephane Chapuisat, Heiko Herrlich |
|
|
|
|