Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Bayern Monachium 2000/01 |
Bayern Monachium 2000/01:
Bramkarze:
1. Oliver Kahn (1969), GER, 1994 Karlsruher SC 32-0 4 1
22. Bernd Dreher (1966), GER, 1996 KFC Uerdingen 1-0
33. Stefan Wessels (1979), GER, 1999 rezerwy 1-0
Obrońcy:
2. Willy Sagnol (1977), FRA, 2000 AS Monaco 27-0 5
3. Bixente Lizarazu (1969), FRA, 1997 Athletic Bilbao 15-0 3 1
4. Samuel Kuffour (1976), GHA, 1996 FC Nurnberg 23-1 5
5. Patrik Andersson (1971), SWE, 1999 Borussia Moenchengladbach 22-1
18. Michael Tarnat (1969), GER, 1997 Karlsruher SC 23-1 6
25. Thomas Linke (1969), GER, 1998 FC Schalke 04 27-0 6
28. Patrick Molzl (1980), GER, 2000 rezerwy 0-0
29. Sebastian Backer (1980), GER, 2000 rezerwy 0-0
30. Alou Diarra (1981), FRA, 2000 CS Louhans 0-0
31. Stephan Kling (1981), GER, 2000 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
6. Michael Wiesinger (1972), GER, 1999 FC Nurnberg 6-0
7. Mehmet Scholl (1970), GER, 1992 Karlsruher SC 29-9 7
8. Thomas Strunz (1968), GER, 1995 VfB Stuttgart 5-0
10. Ciriaco Sforza (1970), SUI, 2000 FC Kaiserslautern 20-0 2
11. Stefan Effenberg (1968), GER, 1998 Borussia Moenchengladbach 20-4 8 1
15. Sławomir Wojciechowski (1973), POL, 2000 FC Aarau 0-0
16. Jens Jeremies (1974), GER, 1998 TSV 1860 Monachium 21-1 9
17. Thorsten Fink (1967), GER, 1997 Karlsruher SC 24-1 4
20. Hasan Salihamidzić (1977), BOS, 1998 Hamburger SV 31-4 10
23. Owen Hargreaves (1981), ENG, 2000 rezerwy 14-0 1
34. Andrew Sinkala (1979), ZAM, 1999 Nchanga Rangers (odszedł w styczniu 2001 do FC Koln) 0-0
Napastnicy:
9. Giovane Elber (1972), BRA, 1997 VfB Stuttgart 27-15 5
13. Paulo Sergio (1969), BRA, 1999 AS Roma 26-5 3
19. Carsten Jancker (1974), GER, 1996 Rapid Wiedeń 25-12 7
21. Alexander Zickler (1974), GER, 1993 Dynamo Drezno 24-3 1
24. Roque Santa Cruz (1981), PAR, 1999 Olimpia Asunción 19-5 1
26. Antonio Di Salvo (1979), GER/ITA, 2000 SC Paderborn 6-0
27. Berkant Goktan (1980), TUR, 2000 Arminia Bielefeld 1-0
Trener: Ottmar Hitzfeld (1949), GER, 1998 dyrektor sportowy Borussii Dortmund
Asystent trenera: Michael Henke (1957), GER, 1998 Borussia Dortmund
Trener bramkarzy: Sepp Maier (1944), GER, 1994 reprezentacja Niemiec
Scouci: Lars Mrosko (1977), GER, 2000 trener drużyny młodzieżowej TeBe Berlin
Wolfgang Grobe (1956), GER, 1999 wolny transfer
Wolfgang Dremmler (1954), GER, 1996 wolny transfer
Trener rezerw: Udo Bassemir (1959), GER, 1998 drużyna młodzieżowa (do 27.03.2001)
Podstawowy skład:
Oliver Kahn - Willy Sagnol, Samuel Kuffour, Thomas Linke, Michael Tarnat - Hasan Salihamidzić, Mehmet Scholl, Thorsten Fink - Giovane Elber, Carsten Jancker, Paulo Sergio |
|
|
|
|