Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FK Krasnodar 2018/19 |
FK Krasnodar 2018/19:
Bramkarze:
1. Stanislav Kritsyuk (1990), RUS, 2016 Sporting Braga 12-0
31. Sergey Eshchenko (2001), RUS, 2018 rezerwy 0-0
39. Matvey Safonov (1999), RUS, 2016 rezerwy 14-0 1
52. Evgeni Latyshonok (1998), RUS, 2016 rezerwy 0-0
66. Denis Adamov (1998), RUS, 2016 rezerwy 0-0
88. Andrey Sinitsyn (1988), RUS, 2012 Enisey Krasnoyarsk 5-0
Obrońcy:
3. Jon Gudni Fjoluson (1989), ISL, 2018 IFK Norrkoping (przyszedł w sierpniu 2018 z IFK Norrkoping) 6-0
4. Aleksandr Martynovych (1987), BLR, 2016 FK Ural 28-0 2 2
5. Uros Spajić (1993), SRB, 2018 Anderlecht Bruksela 28-0 9
6. Cristian Ramirez (1994), ECU, 2017 Ferencvaros Budapeszt 23-0 2 1
11. Dmitri Skopintsev (1997), RUS, 2019 FK Rostov (przyszedł w lutym 2019 z FK Rostov) 9-1
13. Igor Kalinin (1995), UKR, 2018 Volgar Astrakhan (odszedł w sierpniu 2018 na wolny transfer, a następnie do Rubina Kazań) 0-0
15. Nikolay Markov (1985), UZB, 2018 Kubań Krasnodar 3-0
22. Ivan Taranov (1986), RUS, 2018 Krylja Sowietow 0-0
44. Sergey Borodin (1999), RUS, 2018 rezerwy 0-0
49. Roman Shishkin (1987), RUS, 2017 Lokomotiv Moskwa (odszedł w styczniu 2019 do Krylja Sowietow) 3-0
90. Stefan Strandberg (1990), NOR, 2017 Hannover 96 (odszedł w styczniu 2019 do FK Ural) 0-0
98. Sergey Petrov (1991), RUS, 2013 Zenit Petersburg 22-1 3 2
Pomocnicy:
7. Wanderson (1994), BEL/BRA, 2017 RB Salzburg 30-6 2
8. Yuri Gazinskiy (1989), RUS, 2013 Torpedo Moskwa 28-2 6
11. Ilya Zhigulev (1996), RUS, 2018 FK Tosno (odszedł w sierpniu 2018 do FK Ural) 2-0
14. Kristoffer Olsson (1995), SWE, 2019 AIK Sztokholm (przyszedł w styczniu 2019 z AIK-u Sztokholm) 6-0
16. Viktor Claesson (1992), SWE, 2017 Elfsborg IF 29-12 2
17. Pavel Mamaev (1988), RUS, 2013 CSKA Moskwa 10-3 1
20. Christian Cueva (1991), PER, 2018 FC Sao Paulo (odszedł w lutym 2019 do FC Santos) 15-0 1
23. Anatoliy Katrich (1994), RUS, 2018 Dinamo Moskwa (odszedł w lutym 2019 do FK Ural) 0-0
33. Mauricio Pereyra (1990), URU, 2013 CA Lanus 26-3 6
47. Daniil Utkin (1999), RUS, 2018 rezerwy 7-1
50. Artem Golubev (1999), RUS, 2017 rezerwy 2-0
53. Aleksandr Chernikov (2000), RUS, 2018 rezerwy 0-0
62. Aleks Matsukatov (1999), RUS, 2017 rezerwy 0-0
63. Nikita Sergeev (1999), RUS, 2018 rezerwy 0-0
70. Tornike Okriashvili (1992), GEO, 2016 wolny transfer (odszedł w styczniu 2019 na wolny transfer) 2-0
77. Charles Kabore (1988), BFA, 2015 Kubań Krasnodar 24-1 7 2
89. Dmitriy Stotskiy (1989), RUS, 2018 FK Ufa 25-1 4
93. Magomed-Shapi Suleymanov (1999), RUS, 2017 rezerwy 20-8 4
Napastnicy:
9. Ari (1985), RUS, 2018 Lokomotiv Moskwa 16-8 2 1
10. Fedor Smolov (1990), RUS, 2015 Dinamo Moskwa (odszedł w sierpniu 2018 do Lokomotiv Moskwa) 2-1
60. German Onugkha (1996), RUS, 2018 Volgar Strakhan 0-0
85. Ivan Ignatjev (1999), RUS, 2017 rezerwy 20-7 2
Trener: Murad Musaev (1983), RUS, 2018 drużyna młodzieżowa |
|
|
|
|