Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Istanbul Basaksehir 2018/19 |
Istanbul Basaksehir 2018/19:
Bramkarze:
1. Volkan Babacan (1988), TUR, 2014 SK Vestel Manisaspor 1-0
34. Mert Gunok (1989), TUR, 2017 SK Bursaspor 34-0 1
55. Faruk Cakir (1995), TUR, 2013 rezerwy 0-0
Obrońcy:
3. Gael Clichy (1985), FRA, 2017 Manchester City 25-1 1
4. Joseph Attamah (1994), GHA, 2016 SK Adana Demirspor 11-0 1
6. Alexandru Epureanu (1986), MLD, 2014 Anzhi Machaczkała 22-2 6
13. Fedor Kudryashov (1987), RUS, 2019 Rubin Kazań (przyszedł w styczniu 2019 z Rubina Kazań) 8-1 2
22. Aurelien Chedjou (1985), CMR, 2017 Galatasaray Stambuł (odszedł w sierpniu 2018 do SK Bursaspor) 0-0
23. Karim Hafez (1996), EGY, 2018 FC Wadi Degla (przyszedł w sierpniu 2018 z FC Wadi Degla i odszedł w styczniu 2019 do FC Wadi Degla, a następnie do SK Kasimpasaspor) 0-0
27. Manuel Da Costa (1986), MOR, 2017 Olympiakos Pireus (odszedł w styczniu 2019 do Al Ittihad) 12-3 4
33. Ugur Ucar (1987), TUR, 2014 SK Karabukspor 5-0
35. Serdar Tasci (1987), GER, 2019 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2019 z wolnego transferu) 4-0
39. Alparslan Erdem (1988), TUR, 2013 SK Bucaspor 0-0
60. Mert Celik (2000), TUR, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
80. Junior Caicara (1989), BRA, 2017 FC Schalke 04 33-0 7
90. Yusuf Avcilar (1999), TUR, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2019 do Serik Belediyespor) 0-0
94. Mustafa Kutay Peksen (1999), TUR, 2018 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
5. Emre Belozoglu (1980), TUR, 2015 Fenerbahce Stambuł 24-1 11
7. Edin Visca (1990), BOS, 2011 FK Zeljeznicar 34-13 2
8. Marcio Mossoró (1983), BRA, 2014 Al Ahli 29-3 3
11. Eljero Elia (1987), HOL, 2017 Feyenoord Rotterdam 21-1 4
14. Arda Turan (1987), TUR, 2018 FC Barcelona 14-0 1
17. Irfan Can Kahveci (1995), TUR, 2017 SK Genclerbirligi 32-4 6
20. Soner Aydogdu (1991), TUR, 2018 Akhisar Belediyespor 18-0 5
21. Mahmut Tekdemir (1988), TUR, 2006 rezerwy 32-0 6
28. Milos Jojić (1992), SRB, 2018 FC Koln 8-0
29. Kerim Frei (1993), TUR, 2017 Birmingham City (odszedł w lutym 2019 do Maccabi Hajfa) 8-0
88. Gokhan Inler (1984), SUI, 2017 Besiktas Stambuł 12-0 1
91. Salim Farsak (1998), TUR, 2018 rezerwy 0-0
Napastnicy:
9. Riad Bajić (1994), BOS, 2018 Udinese Calcio 22-6 2
10. Sheyi Emmanuel Adebayor (1984), TOG, 2017 wolny transfer 19-3 3
18. Stefano Napoleoni (1986), ITA, 2016 FC Atromitos 26-3
19. Demba Ba (1985), SEN, 2019 Shenhua Shanghai (przyszedł w styczniu 2019 z Shenhui Shanghai) 5-2
70. Robinho (1984), BRA, 2019 SK Sivasspor (przyszedł w styczniu 2019 z SK Sivasspor) 17-4 3
85. Enes Karakus (2001), TUR, 2018 drużyna młodzieżowa SK Ankaragucu (przyszedł w październiku 2018 z drużyny młodzieżowej SK Ankaragucu) 0-0
99. Mevlut Erdinc (1987), TUR, 2017 Hannover 96 (odszedł w sierpniu 2018 do SK Antalyaspor) 0-0
Altug Tas (1996), TUR, 2018 SK Bandirmaspor (odszedł w sierpniu 2018 do SK Gumushanespor) 0-0
Trener: Abdullah Avci (1963), TUR, 2014 wolny transfer
Asystent trenera: Orhan Ak (1979), TUR, 2018 trener drużyny młodzieżowej |
|
|
|
|