Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Chrobry Głogów 2018/19 |
Chrobry Głogów 2018/19:
Bramkarze:
1. Mateusz Abramowicz (1992), POL, 2018 GKS Katowice 33-0
12. Sławomir Janicki (1985), POL, 2013 Polonia Środa Wielkopolska 1-0
97. Adam Makuchowski (1997), POL, 2017 rezerwy Lecha Poznań 0-0
Rafał Paluch (1999), POL, 2016 rezerwy (odszedł we wrześniu 2018 do MKS-u Nowe Miasteczko) 0-0
Obrońcy:
3. Michał Michalec (1987), POL, 2010 Pogoń Oleśnica 17-2 2
4. Kacper Pietrzczyk (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
5. Oskar Repka (1999), POL, 2018 Arka Gdynia 15-2 4
6. Jarosław Ratajczak (1991), POL, 2018 Pogoń Siedlce 31-1 10
18. Michał Ilków-Gołąb (1985), POL, 2015 Miedź Legnica 12-0 1
21. Michał Pawlik (1995), POL, 2017 rezerwy Jagiellonii Białystok 24-0 8
23. Marek Wasiluk (1987), POL, 2018 Jagiellonia Białystok 15-0 1
29. Daniel Wajsak (1998), POL, 2018 rezerwy Górnika Zabrze 5-0 2
32. Przemysław Stolc (1994), POL, 2017 Arka Gdynia 32-1 5
33. Kamil Pestka (1998), POL, 2019 Cracovia Kraków (przyszedł w lutym 2019 z Cracovii Kraków) 12-1 4
Maciej Magdziak (1999), POL, 2016 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2018 do Górnika Polkowice) 0-0
Pomocnicy:
7. Maciej Kona (1996), POL, 2016 wolny transfer (odszedł w lutym 2019 do Olimpii Grudziądz) 7-0 1
8. Szymon Drewniak (1993), POL, 2018 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2018 z wolnego transferu) 22-1 1 1
9. Bartosz Machaj (1993), POL, 2015 Miedź Legnica 27-2 1
10. Łukasz Zejdler (1992), POL, 2018 GKS Katowice 24-1 4
14. Michał Borecki (1997), POL, 2017 wolny transfer 18-2 4 1
15. Szymon Nowicki (1999), POL, 2018 Arka Gdynia 12-0
16. Robert Mandrysz (1991), POL, 2017 Bytovia Bytów 23-0 6
22. Rafał Maćkowski (1998), POL, 2018 Pogoń Szczecin 21-1 3
25. Jakub Bach (1997), POL, 2017 rezerwy Arki Gdynia (odszedł w styczniu 2019 do rezerw Arki Gdynia) 12-0 1
77. Sergey Napolov (1996), UKR, 2017 Metalist Kharkiv (odszedł w lutym 2019 do Warty Poznań) 20-0 1
89. Mateusz Machaj (1989), POL, 2019 Jagiellonia Białystok (przyszedł w styczniu 2019 z Jagiellonii Białystok) 12-3 4
Paul Filipowicz (1998), POL, 2019 rezerwy (przyszedł w kwietniu 2019 z rezerw) 0-0
Wiktor Kobiela (1998), POL, 2018 Górnik Polkowice 0-0
Napastnicy:
11. Mikołaj Lebedyński (1990), POL, 2019 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2019 z wolnego transferu) 12-2 1
17. Damian Sędziak (1988), POL, 2012 Elana Toruń 7-1
19. Przemysław Trytko (1987), POL, 2017 Arka Gdynia 5-1 1
26. Konrad Kaczmarek (1991), POL, 2016 wolny transfer 22-2 1
99. Damian Kowalczyk (1995), POL, 2017 rezerwy 33-5 4
Trener: Grzegorz Niciński (1973), POL, 2017 wolny transfer
Asystent trenera: Jacek Manuszewski (1973), POL, 2017 wolny transfer |
|
|
|
|