Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Randers 2018/19 |
FC Randers 2018/19:
Bramkarze:
1. Patrik Carlgren (1992), SWE, 2018 SK Konyaspor 32-0 1
22. Frederik Due (1992), DEN, 2016 HB Koge (odszedł w styczniu 2019 do Hartford Athletic) 0-0
25. Jonas Dakir (1997), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Kasper Enghardt (1992), DEN, 2016 FC Helsingor 18-0 2
4. Johnny Thomsen (1982), DEN, 2012 FC Kopenhaga 31-0 1
11. Erik Marxen (1990), DEN, 2015 AC Horsens 29-1 7 1
15. Bjorn Kopplin (1989), GER, 2019 Brondby Kopenhaga (przyszedł w styczniu 2019 z Brondby Kopenhaga) 9-1 1
17. Kevin Conboy (1987), DEN, 2017 FC Utrecht 27-2 5 1
24. Jonas Bager (1996), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 30-1 8
27. Tobias Damsgaard (1998), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 10-0
28. Simon Graves Jensen (1999), DEN, 2018 rezerwy 4-0
40. Mikkel Dongsted (1999), DEN, 2018 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
6. Andre Romer (1993), DEN, 2018 Odense BK (przyszedł w lipcu 2018 z Odense BK) 31-5 3
7. Andreas Bruhn (1994), DEN, 2017 Viborg FF (odszedł w styczniu 2019 na wolny transfer, a następnie do Arendal Fotball) 3-0
10. Mads Aaquist (1994), DEN, 2018 FC Nordsjaelland (przyszedł w sierpniu 2018 z FC Nordsjaelland) 19-1 3
12. Jannik Skov Hansen (1993), DEN, 2018 Skovshoved IF (odszedł w styczniu 2019 na wolny transfer, a następnie do AB Kopenhaga) 0-0
14. Frederik Lauenborg (1997), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 17-0 3
19. Mikkel Kallesoe (1997), DEN, 2018 Viborg FF 21-2 7
20. Joel Allansson (1992), SWE, 2015 IFK Goteborg (odszedł w styczniu 2019 do Halmstads BK) 7-1 1
23. Saba Lobjanidze (1994), GEO, 2017 Dinamo Tbilisi 32-6
35. Tobias Klysner (2001), DEN, 2018 rezerwy 1-0
38. Nicolai Poulsen (1993), DEN, 2018 Sarpsborg FF 29-1 11
Napastnicy:
9. Emil Riis (1998), DEN, 2018 rezerwy Derby County 25-4 3 1
18. Benjamin Stokke (1990), NOR, 2018 Kristiansund BK (przyszedł w lipcu 2018 z Kristiansund BK) 30-5 1
21. Mikael Boman (1988), SWE, 2018 IFK Goteborg 13-0
42. Kasper Hogh (2000), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 2-0
45. Marvin Egho (1994), AUT, 2018 Spartak Trnava (przyszedł w sierpniu 2018 ze Spartaka Trnava) 24-4 4
70. Marcus Molvadgaard (1999), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2019 do Hvidovre IF) 4-0
Trener: Thomas Thomasberg (1974), DEN, 2018 Hobro IK
Asystenci trenera: Rasmus Bertelsen (1983), DEN, 2018 trener
Morten Eskesen (1968), DEN, 2017 trener Rishoj BK
Trener bramkarzy: Erik Boye (1964), DEN, 2013 Vejle BK |
|
|
|
|