Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Aarhus GF 2018/19 |
Aarhus GF 2018/19:
Bramkarze:
1. Óscar Whalley (1994), ESP, 2018 Sporting Gijón 10-0 1 1
26. Aleksandar Jovanović (1992), SRB, 2016 Radnicki Nis (odszedł w sierpniu 2018 do SD Hueski) 7-0 1
27. Roman Mysak (1991), UKR, 2018 Olimpik Donieck (przyszedł w sierpniu 2018 z Olimpika Donieck i odszedł w lutym 2019 do Rukhu Vynnyky) 0-0
31. Kasper Kristensen (1999), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 5-0
50. Daniel Gadegaard Andersen (2001), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
73. Kamil Grabara (1999), POL, 2019 FC Liverpool (przyszedł w styczniu 2019 z FC Liverpool) 12-0
Obrońcy:
2. Dino Mikanović (1994), CRO, 2015 Hajduk Split (odszedł w lutym 2019 do Kairata Almaty) 20-0 3
3. Niklas Backman (1988), SWE, 2016 Dalian Yifang 12-0
5. Frederik Tingager (1993), DEN, 2019 Eintracht Braunschweig (przyszedł w styczniu 2019 z Eintrachtu Braunschweig) 10-0 1
13. Alexander Munksgaard (1997), DEN, 2019 FC Midtjylland (przyszedł w styczniu 2019 z FC Midtjylland) 8-0
16. Casper Hojer Nielsen (1994), DEN, 2018 Lyngby BK 27-4 4 1
18. Jesper Juelsgaard (1989), DEN, 2016 Brondby Kopenhaga 27-0 7
23. Pierre Kanstrup (1989), DEN, 2017 FC SonderjyskE (odszedł w styczniu 2019 do SK Erzurumspor) 15-1 2
33. Daniel Thogersen (2000), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 4-0 3
37. Sebastian Hausner (2000), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 3-0 1
39. Magnus Anbo (2000), DEN, 2018 rezerwy 3-0
Pomocnicy:
6. Bjorn Daniel Sverrisson (1990), ISL, 2018 Vejle BK (odszedł w lutym 2019 do FH Hafnarfjordur) 7-0
7. Jakob Ankersen (1990), DEN, 2017 SV Waregem 30-7 4
8. Mustafa Amini (1993), AUS, 2016 FC Randers 27-2 2 1
10. Martin Spelmann (1987), DEN, 2016 SK Genclerbirligi (odszedł w lutym 2019 do Stromsgodset IF) 15-2 3
14. Jens Stage (1996), DEN, 2016 Brabrand IF 30-6 7
17. Adama Guira (1988), BFA, 2017 RC Lens 28-0 8 1
22. Benjamin Hvidt (2000), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 6-0 2
24. Youssef Toutouh (1992), DEN, 2018 wolny transfer (przyszedł w październiku 2018 z wolnego transferu) 13-1 2
28. Soren Bugge Jepsen (2000), DEN, 2018 rezerwy 0-0
29. Bror Blume (1992), DEN, 2018 wolny transfer 15-1 1
34. Nimo Gribenco (1997), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2019 do UMF Stjarnan) 0-0
35. Kasper Lunding Jakobsen (1999), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 10-2
44. Magnus Kaastrup (2000), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 4-0
Napastnicy:
9. Kasper Junker (1994), DEN, 2016 FC Randers (odszedł w sierpniu 2018 do AC Horsens) 7-0 1
9. Ryan Mmaee (1997), MOR, 2018 Standard Liege (przyszedł w sierpniu 2018 ze Standardu Liege) 9-0 2
11. Tobias Sana (1989), SWE, 2017 Malmo FF 28-6 4
19. Mustapha Bundu (1997), SLE, 2016 wolny transfer 27-4 1
20. Patrick Mortensen (1989), DEN, 2019 Sarpsborg FF (przyszedł w styczniu 2019 z Sarpsborg FF) 11-9 2
21. Andre Riel (1989), DEN, 2017 FC Helsingor 1-0
25. Gustav Mogensen (2001), DEN, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2019 do rezerw FC Brentford) 0-0
38. Alexander Ammitzboll (1999), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 5-1
Trener: David Nielsen (1976), DEN, 2017 Lyngby BK
Asystent trenera: Ruben Selles (1983), ESP, 2018 FK Karabakh
Trener bramkarzy: Nikolai Pold (1977), DEN, 2018 FC Midtjylland
Koordynator drużyny młodzieżowej: Allan Jepsen (1977), DEN, 2017 asystent trenera (do 31.12.2018) |
|
|
|
|