Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Odense BK 2018/19 |
Odense BK 2018/19:
Bramkarze:
1. Thomas Mikkelsen (1983), DEN, 2017 FC Fredericia (odszedł w sierpniu 2018 do Lyngby BK) 0-0
1. Hans Christian Bernat (2000), DEN, 2018 rezerwy (przyszedł w sierpniu 2018 z rezerw) 0-0
1. Peter Hansen (2001), FRO, 2018 rezerwy (przyszedł w sierpniu 2018 z rezerw) 0-0
13. Sten Grytebust (1989), NOR, 2016 Aalesunds FK 35-0 2
27. Oliver Christensen (1999), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 1-0 1
30. Mande Sayouba (1993), WKS, 2018 Stabaek IF (przyszedł w sierpniu 2018 ze Stabaek IF) 0-0
Obrońcy:
2. Kenneth Emil Petersen (1985), DEN, 2016 Aalborg BK (zakończył karierę w styczniu 2019) 5-0 2
3. Alexander Ludwig (1993), DEN, 2018 AC Horsens 26-1 2
4. Ryan Laursen (1992), DEN, 2017 Esbjerg FB 30-2 2
5. Ramon Leeuwin (1987), SUR, 2018 FC Utrecht (przyszedł w sierpniu 2018 z FC Utrecht) 23-2 6
6. Jeppe Tverskov (1993), DEN, 2016 FC Randers 35-1 5
19. Mikkel Desler (1995), DEN, 2012 drużyna młodzieżowa 12-0 2
20. Jacob Laursen (1994), DEN, 2013 rezerwy Juventusu Turyn 30-5 3
24. Marco Lund (1996), DEN, 2018 Esbjerg FB 17-1 5
48. Oliver Lund (1990), DEN, 2019 Lyngby BK (przyszedł w styczniu 2019 z Lyngby BK) 13-2 2
Pomocnicy:
7. Kamil Vacek (1987), CZE, 2018 Śląsk Wrocław (przyszedł w sierpniu 2018 ze Śląska Wrocław i odszedł w styczniu 2019 do Bohemians Praga) 2-0
8. Andre Romer (1993), DEN, 2018 FC Midtjylland (odszedł w lipcu 2018 do FC Randers) 0-0
8. Janus Drachmann (1988), DEN, 2018 FC Midtjylland (przyszedł w lipcu 2018 z FC Midtjylland) 31-1 5
9. Bashkim Kadrii (1991), DEN, 2018 FC Kopenhaga (przyszedł w sierpniu 2018 z FC Kopenhaga) 27-10 6
11. Casper Nielsen (1994), DEN, 2017 Esbjerg FB 29-3 3
14. Jens Thomasen (1996), DEN, 2013 drużyna młodzieżowa 21-3 1
16. Julius Eskesen (1999), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 20-0 4
17. Jonathan Harboe (2000), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
21. Mathias Greve (1995), DEN, 2014 drużyna młodzieżowa 21-0 1
23. Troels Klove (1990), DEN, 2018 FC SonderjyskE 32-4 2
26. Yao Dieudonne (1997), WKS, 2018 Vendsyssel FF 2-0
29. Mads Frokjaer (1999), DEN, 2018 rezerwy 4-0 1
41. Gustav Grubbe (2003), DEN, 2018 drużyna młodzieżowa 1-0
50. Daniel Obbekjaer (2002), DEN, 2018 drużyna młodzieżowa 1-0
Napastnicy:
10. Rasmus Festersen (1986), DEN, 2015 FC Vestsjaelland 9-2 1
15. Nicklas Helenius (1991), DEN, 2017 Aalborg BK 27-7 1
25. Mathias Jorgensen (2000), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2019 do New York Red Bull) 13-2
28. Anders Jacobsen (1989), DEN, 2015 Aalborg BK 32-2
Trener: Jakob Michelsen (1980), DEN, 2018 wolny transfer
Asystent trenera: Henrik Hansen (1979), DEN, 2018 FC SonderjyskE
Hans Christian Bernat nosił od sierpnia numer 1 zamiennie z Peterem Hansenem. |
|
|
|
|