Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
AC Horsens 2018/19 |
AC Horsens 2018/19:
Bramkarze:
1. Matej Delac (1992), CRO, 2018 Chelsea Londyn 27-0 3 1
30. Kevin Ray Mendoza (1994), FIL, 2018 FC Thisted 6-0
40. Frederik Norgaard (1999), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa Vejle BK 0-0
Obrońcy:
3. Mads Juel Andersen (1997), DEN, 2018 Brondby Kopenhaga 20-3 3 1
4. Soren Reese (1993), DEN, 2018 FC Midtjylland 20-2
5. Michael Lumb (1988), DEN, 2018 Lyngby BK (przyszedł w sierpniu 2018 z Lyngby BK) 22-2 2
7. Mathias Nielsen (1991), DEN, 2014 Naestved BK 24-0 5
11. Peter Nymann (1982), DEN, 2016 FC Vestsjaelland 31-2 4
12. Rune Frantsen (1991), DEN, 2018 Vendsyssel FF 24-0
13. Thomas Kortegaard (1984), DEN, 2008 Aalborg BK 12-0 1
14. Sebastian Avanzini (1995), DAN/ITA, 2018 Skovshoed IF (przyszedł w lipcu 2018 ze Skovshoed IF) 11-0 1
20. Mikkel Qvist (1993), DEN, 2017 IF Lyseng 28-2 5
24. Sonni Nattestad (1994), FRO, 2018 FK Molde (przyszedł w sierpniu 2018 z FK Molde i odszedł w styczniu 2019 do FK Molde) 4-0 2 1
26. Mathias Madsen (2002), DEN, 2018 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
2. Sammy Skytte (1997), DEN, 2018 FC Midtjylland 25-0 7
6. Sivert Heltne Nilsen (1991), NOR, 2018 SK Brann (przyszedł w lipcu 2018 z SK Brann) 27-1 3 1
8. Bjarke Jacobsen (1993), DEN, 2017 Vendsyssel FF 29-2 5
10. Lasse Kryger (1982), DEN, 2016 Odense BK (zakończył karierę w styczniu 2019) 5-1 1
17. Hallur Hansson (1992), FRO, 2016 Vendsyssel FF 28-7 8 1
18. Louka Andreassen (1997), DEN, 2019 Hvidovre IF (przyszedł w styczniu 2019 z Hvidovre IF) 9-1
19. Tobias Arndal (1997), DEN, 2017 Oure Fodbold 10-0
21. Jonas Borring (1985), DEN, 2018 FC Midtjylland 19-1 4
23. Frederik Mortensen (1998), DEN, 2018 Viborg FF 1-0 1
24. Gregers Arndal-Lauritzen (1998), DEN, 2019 wolny transfer (przyszedł w lutym 2019 z wolnego transferu) 0-0
32. Matthias Praest (2000), DEN, 2018 drużyna młodzieżowa Vejle BK (przyszedł w lipcu 2018 z drużyny młodzieżowej Vejle BK) 0-0
Napastnicy:
9. Oliver Drost (1995), DEN, 2017 Vejle BK 21-3 4
15. Mathias Kristensen (1993), DEN, 2018 Tarup-Paarup IF (odszedł w styczniu 2019 na wolny transfer, a następnie do FC Nykobing) 6-1
22. Kasper Junker (1994), DEN, 2018 Aarhus GF (przyszedł w sierpniu 2018 z Aarhus GF) 22-3 5
28. Thomas Rohde (1999), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
32. Martin Pusić (1987), AUT, 2018 Aarhus GF (odszedł w lipcu 2018 na wolny transfer, a następnie do SV Mattersburg) 1-0
44. Nicolai Brock-Madsen (1993), DEN, 2019 Birmingham City (przyszedł w styczniu 2019 z Birmingham City) 6-0
Trener: Bo Henriksen (1975), DEN, 2014 Bronshoj BK
Asystent trenera: Mads Lyng (1983), DEN, 2017 rezerwy
Trener bramkarzy: Peder Hansen (1978), DEN, 2016 wolny transfer |
|
|
|
|