Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Preston North End 2018/19 |
Preston North End 2018/19:
Bramkarze:
1. Declan Rudd (1991), ENG, 2017 Norwich City 36-0 3
13. Michael Crowe (1995), WAL, 2018 Ipswich Town 0-0
22. Chris Maxwell (1990), WAL, 2016 Fleetwood Town (odszedł w styczniu 2019 do Charltonu Athletic) 8-0 1
25. Connor Ripley (1993), ENG, 2019 FC Middlesbrough (przyszedł w styczniu 2019 z FC Middlesbrough) 2-0
28. Mathew Hudson (1998), ENG, 2019 FC Bury (przyszedł w styczniu 2019 z FC Bury) 0-0
Callum Roberts (1998), ENG, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Darnell Fisher (1994), ENG, 2017 Rotherham United 35-0 10 1
3. Josh Earl (1998), ENG, 2017 drużyna młodzieżowa 14-0 2 1
5. Tom Clarke (1987), ENG, 2013 Huddersfield Town 21-1
6. Ben Davies (1995), ENG, 2017 Fleetwood Town 40-1 8
14. Jordan Storey (1997), ENG, 2018 Exeter City 28-2 1
15. Calum Woods (1987), ENG, 2014 Huddersfield Town (odszedł w styczniu 2019 do Bradford City) 1-0
15. Joe Rafferty (1993), IRL, 2019 FC Rochdale (przyszedł w styczniu 2019 z FC Rochdale) 6-0
16. Andrew Hughes (1992), WAL, 2018 Peterborough United 32-3 2
20. Andy Boyle (1991), IRL, 2018 Doncaster Rovers (odszedł w sierpniu 2018 do FC Dundee i przyszedł w styczniu 2019 z FC Dundee, a następnie odszedł w styczniu 2019 do Ross County) 0-0
23. Paul Huntington (1987), ENG, 2012 Yeovil Town 22-0 2
25. Kevin O'Connor (1995), IRL, 2018 Fleetwood Town (odszedł w sierpniu 2018 do Crewe Alexandra i przyszedł w styczniu 2019 z Crewe Alexandra, a następnie odszedł w lutym 2019 do Cork City; odrejestrowany w styczniu 2019) 0-0
33. Marnick Vermijl (1992), BEL, 2018 Scunthorpe United (odszedł w sierpniu 2018 do MVV Maastricht) 0-0
Tommy Spurr (1987), ENG, 2019 Fleetwood Town (przyszedł w styczniu 2019 z Fleetwood Town) 0-0
Pomocnicy:
4. Ben Pearson (1995), ENG, 2016 rezerwy Manchesteru United 30-0 14 3
7. Callum Robinson (1995), IRL, 2016 Aston Villa 27-12 1
8. Alan Browne (1995), IRL, 2014 Cork City 38-12 4
10. Josh Harrop (1995), ENG, 2017 Manchester United 8-0
11. Daniel Johnson (1992), JAM, 2015 rezerwy Aston Villa 35-6 8
12. Paul Gallagher (1984), SCO, 2013 Leicester City 40-6 3
17. Daryl Horgan (1992), IRL, 2017 FC Dundalk (odszedł w sierpniu 2018 do FC Hibernian) 1-0
17. Josh Ginnelly (1997), ENG, 2019 FC Walsall (przyszedł w styczniu 2019 z FC Walsall) 5-0
18. Ryan Ledson (1997), ENG, 2018 Oxford United 24-0 3 1
21. Brandon Barker (1996), ENG, 2018 rezerwy Manchesteru City (przyszedł w sierpniu 2018 z rezerw Manchesteru City) 16-0
29. Tom Barkhuizen (1993), ENG/RPA, 2017 wolny transfer 34-6
30. Jack Baxter (2000), ENG, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
32. Adam O'Reilly (2001), IRL, 2017 drużyna młodzieżowa 1-0
34. Ben Pringle (1989), ENG, 2018 Oldham Athletic (odszedł w sierpniu 2018 do Grimsby Town) 0-0
39. Billy Bodin (1992), WAL, 2018 Bristol Rovers 0-0
44. Brad Potts (1994), ENG, 2019 FC Barnsley (przyszedł w styczniu 2019 z FC Barnsley) 10-2
Napastnicy:
9. Louis Moult (1992), ENG, 2018 FC Motherwell 24-4 1
19. Graham Burke (1993), IRL, 2018 Shamrock Rovers (odszedł w styczniu 2019 do FC Gillingham) 12-1
20. Jayden Stockley (1993), ENG, 2019 Exeter City (przyszedł w styczniu 2019 z Exeter City) 17-3 1
24. Sean Maguire (1994), IRL, 2017 Cork City 26-3 3
26. Michael Howard (1999), ENG, 2018 Cork City (odszedł w sierpniu 2018 do Hednesford Town i przyszedł w styczniu 2019 z Hednesford Town, a następnie odszedł w styczniu 2019 do Stalybridge Celtic i przyszedł w maju 2019 z Stalybridge Celtic) 0-0
27. Connor Simpson (2000), ENG, 2018 Hartlepool United (odszedł w styczniu 2019 do Carlisle United) 0-0
33. Ethan Walker (2002), ENG, 2018 drużyna młodzieżowa (przyszedł w sierpniu 2018 z drużyny młodzieżowej) 1-0
45. Lukas Nmecha (1998), GER, 2018 rezerwy Manchesteru City (przyszedł w sierpniu 2018 z rezerw Manchesteru City) 41-3 2
Trener: Alex Neil (1981), SCO, 2017 wolny transfer
Asystenci trenera: Frankie McAvoy (1974), SCO, 2017 Norwich City
Steve Thompson (1964), ENG, 2015 wolny transfer
Trener bramkarzy: Peter Fox (1957), ENG, 2010 FC Blackpool |
|
|
|
|