Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
AD Alcorcón 2018/19 |
AD Alcorcón 2018/19:
Bramkarze:
1. Dani Jimenez (1990), ESP, 2015 SD Huesca 30-0 3
13. Raul Lizoain (1991), ESP, 2018 UD Las Palmas 12-0
31. Ximo Miralles (1996), ESP, 2018 CF Villarreal C 0-0
Obrońcy:
2. Laure (1985), ESP, 2017 Deportivo La Coruńa 34-0 10 1
3. Hector Rodas (1988), ESP, 2018 Cercle Brugge (przyszedł w sierpniu 2018 z Cercle Brugge) 12-0 2
4. Esteban Burgos (1992), ARG, 2017 CD Godoy Cruz 32-6 15
16. Carlos Bellvis (1985), ESP, 2014 Deportivo Ponferradina 30-0 5 2 1
17. Felipe Alfonso (1993), ESP, 2017 CF Villarreal B 9-0 1
19. David Fernandez (1985), ESP, 2017 Real Oviedo 37-1 1
20. Unai Elgezabal (1993), ESP, 2018 SD Eibar 14-0 4
26. Carlos Parra (1996), ESP, 2018 rezerwy 1-0 1
32. Cavafe (1999), CUB, 2019 CD San Fernando (przyszedł w styczniu 2019 z CD San Fernando) 0-0
33. Aly Abeid (1997), MRT, 2018 UD Levante 12-0 1
34. Jesus Cedenilla (1998), ESP, 2018 rezerwy 1-0
Pomocnicy:
5. Jon Errasti (1988), ESP, 2017 AC Spezia (odszedł w styczniu 2019 na wolny transfer, a następnie do Elany Toruń) 2-0
6. Daniel Toribio (1988), ESP, 2015 Deportivo Alaves 22-0 4 1
7. Borja Dominguez (1992), ESP, 2017 CF Córdoba (odszedł w styczniu 2019 do CF Pontevedra) 1-0
7. Richard Boateng (1992), GHA, 2019 Real Oviedo (przyszedł w styczniu 2019 z Realu Oviedo) 12-0 5
8. Albert Dorca (1982), ESP, 2017 CF Elche 32-2 6
10. Nono (1991), ESP, 2017 UCAM Murcia 30-2 6 1
14. Eddy Israfilov (1992), AZE, 2018 Gimnastic Tarragona 29-1 16
18. Alvaro Peńa (1991), ESP, 2017 Racing Santander (odszedł w styczniu 2019 do Albacete Balompie) 18-1 3
21. Marco Sangalli (1992), ESP, 2017 CD Mirandes 36-2 8
22. Jaime Gavilan (1985), ESP, 2018 FC Chennaiyin 8-0 1
23. Borja Galan (1993), ESP, 2018 Deportivo La Coruńa B 33-2 4
27. Fran Monroy (1997), ESP, 2018 UD Somozas 0-0
28. David Mayoral (1997), ESP, 2018 Real Valladolid (przyszedł w sierpniu 2018 z Realu Valladolid) 13-0 1
30. Relu (1998), ESP, 2018 Deportivo Alaves B (przyszedł we wrześniu 2018 z Deportivo Alaves B) 4-0 1
Napastnicy:
9. Jonathan (1987), ESP, 2017 Real Oviedo 30-2 4
11. Victor Castańo - Victor (1985), ESP, 2018 CD Tenerife 24-2 5
12. Fran Sandaza (1984), ESP, 2019 Qingdao Huanghai (przyszedł w styczniu 2019 z Qingdao Huanghai) 10-1
15. Juan Muńoz (1995), ESP, 2018 CF Sevilla 37-13 3
24. Asdrubal Padrón (1991), ESP, 2018 Central Coast Mariners (odszedł w styczniu 2019 do CF Salamanca) 0-0
29. Oscar Arribas (1998), ESP, 2018 rezerwy 1-0
35. Mario Losada (1997), ESP, 2018 Trival Valderas 2-0
Trener: Cristóbal (1967), ESP, 2018 wolny transfer |
|
|
|
|