Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Hamilton Academical 2018/19 |
Hamilton Academical 2018/19:
Bramkarze:
1. Gary Woods (1990), ENG, 2016 wolny transfer 32-0 1
20. Jacob Marsden (1996), ENG, 2018 Mildenhall Town (przyszedł w sierpniu 2018 z Mildenhall Town) 1-0
23. Ryan Fulton (1996), SCO, 2017 rezerwy FC Liverpool 4-0
24. Jan Mucha (1982), SVK, 2018 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2018 z wolnego transferu) 2-0
Obrońcy:
2. Aaron McGowan (1996), ENG, 2018 FC Morecambe 35-2 8
3. Scott McMann (1996), SCO, 2016 FC Clyde 28-0 4
4. Ziggy Gordon (1993), SCO, 2018 Pogoń Siedlce 36-2 6
5. Delphin Tshiembe (1991), DRC, 2018 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2018 z wolnego transferu) 19-0 2
6. Matthew Kilgallon (1984), ENG, 2018 Bradford City (przyszedł w sierpniu 2018 z Bradford City) 25-0 2
13. Alex Gogić (1994), CYP, 2017 wolny transfer 16-0 3 1
17. Alex Penny (1997), ENG, 2018 Peterborough United 8-0 1
21. Shaun Want (1997), SCO, 2015 rezerwy 10-0 1 1
27. George Stanger (2000), NZL, 2018 rezerwy 0-0
40. Jamie Hamilton (2002), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
46. Lennard Sowah (1992), GER, 2018 wolny transfer 18-0 3
Pomocnicy:
6. Adam Phillips (1998), ENG, 2018 Norwich City (odszedł w sierpniu 2018 do rezerw Norwich City) 0-0
7. Dougie Imrie (1983), SCO, 2014 Greenock Morton 29-4 5 1
8. Aaron Smith (1998), ENG, 2018 rezerwy Nottingham Forest (odrejestrowany w styczniu 2019) 1-0
12. Tom Taiwo (1990), ENG, 2018 FC Falkirk 16-0 3
14. Ross Cunningham (1998), SCO, 2015 rezerwy (odszedł we wrześniu 2018 do Forfar Athletic i przyszedł w styczniu 2019 z Forfar Athletic) 3-0
15. Ronan Hughes (1998), SCO, 2015 rezerwy (odszedł we wrześniu 2018 do Stirling Albion i przyszedł w maju 2019 ze Stirling Albion) 0-0
18. Darian Mackinnon (1985), SCO, 2012 Ayr United 29-1 12
22. Darren Lyon (1995), SCO, 2012 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2018 do Peterborough United) 1-0
22. Keiran Monlouis (1996), ENG, 2018 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2018 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2019 na wolny transfer) 0-0
22. Tony Andreu (1988), FRA, 2019 Coventry City (przyszedł w styczniu 2019 z Coventry City) 17-1 3
25. Scott Martin (1997), SCO, 2018 FC Hibernian (przyszedł w sierpniu 2018 z FC Hibernian) 31-0 11
26. Sam Kelly (1993), ENG, 2018 Grimsby Town (odszedł w styczniu 2019 na wolny transfer, a następnie do Braintree Town) 6-0
28. Lewis Smith (2000), SCO, 2018 rezerwy 3-0 1
29. Jack Breen (1999), SCO, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2019 do Edinburgh City i przyszedł w maju 2019 z Edinburgh City) 0-0
33. Reegan Mimnaugh (2001), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa 8-0 1
99. Marios Ogboe (1994), GRE/NGA, 2018 OFI Kreta 6-1
Ross Jenkins (1990), ENG, 2018 wolny transfer (zakończył karierę w sierpniu 2018) 0-0
Napastnicy:
8. Steve Davies (1987), ENG, 2019 FC Blackpool (przyszedł w styczniu 2019 z FC Blackpool) 9-2
9. Rakish Bingham (1993), ENG, 2016 wolny transfer (odszedł w styczniu 2019 do Cheltenham Town) 19-1 2
9. George Oakley (1995), ENG, 2019 CT Inverness (przyszedł w styczniu 2019 z CT Inverness) 15-4 1
10. James Keatings (1992), SCO, 2018 Dundee United (przyszedł w sierpniu 2018 z Dundee United) 17-1 3
11. Mikel Miller (1995), ENG, 2018 Carshalton Athletic 31-5 5 1
16. Mason Bloomfield (1996), ENG/JAM, 2018 rezerwy Norwich City (odszedł w styczniu 2019 do rezerw Norwich City, a następnie do AFC Fylde) 5-1
16. David McMillan (1988), IRL, 2019 FC Saint Johnstone (przyszedł w styczniu 2019 z FC Saint Johnstone) 8-0
19. Andy Winter (2002), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
30. Steven Boyd (1997), SCO, 2018 FC Livingston 23-2 3 1
31. Fredrik Brustad (1989), NOR, 2018 FK Molde (przyszedł w sierpniu 2018 z FK Molde i odszedł w styczniu 2019 do FK Molde, a następnie do Mjondalen IF) 15-1 1
Trener: Martin Canning (1981), SCO, 2015 piłkarz (do 29.01.2019)
Brian Rice (1963), SCO, 2019 asystent trenera FC St. Mirren (od 31.01.2019)
Asystent trenera: Guillaume Beuzelin (1979), FRA, 2015 wolny transfer
Trener bramkarzy: Brian Potter (1977), SCO, 2015 Dunfermline Athletic |
|
|
|
|