Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Celtic Glasgow 2018/19 |
Celtic Glasgow 2018/19:
Bramkarze:
1. Craig Gordon (1982), SCO, 2014 wolny transfer 18-0
24. Dorus de Vries (1980), HOL, 2016 Nottingham Forest 0-0
29. Scott Bain (1991), SCO, 2018 FC Dundee 20-0
45. Ross Doohan (1998), SCO, 2018 Greenock Morton (odszedł w lipcu 2018 do Ayr United) 0-0
65. Conor Hazard (1998), NIR, 2018 FC Falkirk 0-0
Obrońcy:
2. Jeremy Toljan (1994), GER, 2019 Borussia Dortmund (przyszedł w styczniu 2019 z Borussii Dortmund) 10-0 2
3. Emilio Izaguirre (1986), HON, 2018 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2018 z wolnego transferu) 14-0 1
4. Jack Hendry (1995), SCO, 2018 FC Dundee 4-0 1
5. Jozo Simunović (1994), CRO, 2015 Dinamo Zagrzeb 18-2 2
12. Cristian Gamboa (1989), COS, 2016 West Bromwich Albion 1-0
20. Dedryck Boyata (1990), BEL, 2015 Manchester City 19-1 3
23. Mikael Lustig (1986), SWE, 2012 SK Rosenborg 27-2 1
32. Filip Benković (1997), CRO, 2018 Leicester City (przyszedł w sierpniu 2018 z Leicester City) 20-2 2
33. Marvin Compper (1985), GER, 2018 RB Leipzig 0-0
35. Kristoffer Ajer (1998), NOR, 2017 FC Kilmarnock 28-0 6 1
44. Daniel Church (2000), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
56. Tony Ralston (1998), SCO, 2016 FC Queen's Park 4-1
57. Stephen Welsh (2000), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
59. Calvin Miller (1998), SCO, 2016 rezerwy (odszedł w sierpniu 2018 do FC Dundee) 0-0
63. Kieran Tierney (1997), SCO, 2014 drużyna młodzieżowa 21-0 5
Pomocnicy:
6. Nir Bitton (1991), ISR, 2013 SC Ashdod 7-0
8. Scott Brown (1985), SCO, 2007 FC Hibernian 30-1 9 1
11. Scott Sinclair (1989), ENG, 2016 Aston Villa 33-9 1
14. Daniel Arzani (1999), AUS, 2018 Manchester City (przyszedł w sierpniu 2018 z Manchesteru City) 1-0
15. Jonathan Hayes (1987), IRL, 2017 FC Aberdeen 17-0 2
16. Lewis Morgan (1996), SCO, 2018 FC St. Mirren (odszedł w styczniu 2019 do FC Sunderland) 9-0
17. Ryan Christie (1995), SCO, 2018 FC Aberdeen 23-9 1
18. Tom Rogić (1992), AUS, 2014 Melbourne Victory 21-3 3
19. Scott Allan (1991), SCO, 2018 FC Hibernian 0-0
21. Olivier Ntcham (1996), CMR, 2017 rezerwy Manchesteru City 20-3 1 1
25. Oliver Burke (1997), SCO, 2019 West Bromwich Albion (przyszedł w styczniu 2019 z West Bromwich Albion) 14-4
26. Kundai Benyu (1997), ZIM, 2018 Oldham Athletic (odszedł w lutym 2019 do Helsingborgs IF) 0-0
27. Youssouf Mulumbu (1987), DRC, 2018 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2018 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2019 do FC Kilmarnock) 1-0
42. Callum McGregor (1993), SCO, 2014 Notts County 35-3
48. Armstrong Okoflex (2002), ENG, 2018 drużyna młodzieżowa Arsenalu Londyn (przyszedł w sierpniu 2018 z drużyny młodzieżowej Arsenalu Londyn) 0-0
49. James Forrest (1991), SCO, 2009 rezerwy 33-11 1
52. Ewan Henderson (2000), SCO, 2017 drużyna młodzieżowa 4-0
55. Kerr McInroy (2000), SCO, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
64. Regan Hendry (1998), SCO, 2018 Raith Rovers (odszedł we wrześniu 2018 do Raith Rovers i przyszedł w styczniu 2019 z Raith Rovers) 0-0
73. Michael Johnston (1999), IRL, 2016 drużyna młodzieżowa 14-5
88. Kouassi Eboue (1997), WKS, 2017 FK Krasnodar 2-0
Napastnicy:
9. Leigh Griffiths (1990), SCO, 2014 Wolverhampton Wanderers 11-2 1
10. Moussa Dembele (1996), FRA, 2016 Fulham Londyn (odszedł w sierpniu 2018 do Olympique'u Lyon) 1-0
10. Vakoun Issouf Bayo (1997), WKS, 2019 DAC Dunajska Streda (przyszedł w styczniu 2019 z DAC Dunajska Streda) 1-0
22. Odsonne Edouard (1998), FRA, 2017 Paris SG 32-15 4
30. Timothy Weah (2000), USA, 2019 Paris SG (przyszedł w styczniu 2019 z Paris SG) 13-3 2
77. Karamoko Dembele (2003), ENG, 2018 drużyna młodzieżowa 1-0
Trener: Brendan Rodgers (1973), NIR, 2016 wolny transfer (do 26.02.2019)
Neil Lennon (1971), NIR, 2019 wolny transfer (od 26.02.2019)
Asystenci trenera: Damien Duff (1979), IRL, 2019 rezerwy (od 26.02.2019)
John Kennedy (1983), SCO, 2019 trener drużyny młodzieżowej (od 26.02.2019)
Kolo Abib Toure (1981), WKS, 2017 wolny transfer (do 26.02.2019)
Trener bramkarzy: Stevie Woods (1970), SCO, 2009 rezerwy |
|
|
|
|