Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SKN St. Polten 2018/19


SKN St. Polten 2018/19:

Bramkarze:

1. Christoph Riegler (1992), AUT, 2010 drużyna młodzieżowa 32-0 1
26. Maximilian Schiener (2000), AUT, 2018 rezerwy 0-0
32. Thomas Vollnhofer (1984), AUT, 2016 First Vienna 0-0
82. Lukas Wackerle (1995), AUT, 2017 SC Schwaz 0-0

Obrońcy:

3. Luan (1996), BRA, 2018 Sturm Graz 30-2 4 1
5. Luca Meisl (1999), AUT, 2018 RB Salzburg 22-1 1
6. Daniel Petrović (1992), SRB/AUT, 2015 SK Vorwarts Steyr 8-0 3
17. Ahmet Muhamedbegović (1998), AUT, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
21. Patrick Puchegger (1995), AUT, 2018 Sturm Graz (odszedł w styczniu 2019 do SKU Amstetten) 1-0
22. Sandro Ingolitsch (1997), AUT, 2017 FC Liefering 26-0 9 1
23. Manuel Haas (1996), AUT, 2018 SV Kapfenberg 23-0 7
25. Noah Steiner (1999), AUT, 2019 SV Schwechat (przyszedł w lutym 2019 z SV Schwechat) 0-0
28. Damir Mehmedović (1997), AUT, 2017 BW Linz (odszedł w styczniu 2019 do SV Lafnitz) 0-0
29. Daniel Drescher (1989), AUT, 2018 Wolfsberger AC 24-0 5
37. Eric Schnurer (1999), AUT, 2018 rezerwy Slavii Praga 0-0
Stephan Palla (1989), FIL, 2018 Wolfsberger AC (odszedł w lipcu 2018 na wolny transfer, a następnie do Buriram United) 0-0

Pomocnicy:

4. Dominik Hofbauer (1990), AUT, 2017 Arka Gdynia 13-0 2
8. Michael Ambichl (1991), AUT, 2007 drużyna młodzieżowa 14-1 3
10. Daniel Luxbacher (1992), AUT, 2017 SCR Altach 30-1 8
11. George Davies (1996), SLE, 2019 FK Ryga (przyszedł w styczniu 2019 z FK Ryga) 0-0
14. Husein Balić (1996), AUT, 2015 SK Vorwarts Steyr 29-3 1
16. Osarenren Okungbowa (1994), AUT, 2018 rezerwy Rapidu Wiedeń (odszedł w styczniu 2019 do AC Floridsdorfer) 0-0
18. Roko Mislov (1988), CRO, 2018 TSV Hartberg 29-0 5
19. Lorenz Grabovac (1997), AUT, 2017 FC Liefering 0-0
20. Daniel Schutz (1991), AUT, 2016 SV Grodig 15-1 5
24. Martin Rasner (1995), AUT, 2017 FC Heidenheim 13-0 6
27. Eldis Bajrami (1992), MKD, 2017 wolny transfer 11-1 2
30. David Sauer (1998), AUT, 2018 rezerwy 1-0
38. Christoph Messerer (2001), AUT, 2019 drużyna młodzieżowa (przyszedł w styczniu 2019 z drużyny młodzieżowej) 0-0
39. Robert Ljubicić (1999), AUT, 2017 drużyna młodzieżowa 26-1 1
42. Nikola Despotović (2001), AUT, 2018 drużyna młodzieżowa Austrii Wiedeń 1-0
59. Michael Tercek (1996), AUT, 2018 rezerwy 0-0

Napastnicy:

7. Rene Gartler (1985), AUT, 2018 LASK Linz 31-9 7
9. Taxiarchis Fountas (1995), GRE, 2018 SG Sonnenhof Grossaspach 21-4 3
11. Roope Riski (1991), FIN, 2017 SJK Seinajoki (odszedł w sierpniu 2018 do AOX Kissamikos) 0-0
13. Aleksandar Vucenović (1997), AUT, 2016 rezerwy 6-0 1
33. Issiaka Ouedraogo (1988), BFA, 2018 Wolfsberger AC 11-3
89. Pak Kwang-Ryong (1992), KPN, 2017 Lausanne Sport 24-4 2

Trener: Dietmar Kuhbauer (1971), AUT, 2018 wolny transfer (do 01.10.2018)
Marcel Ketelaer (1977), GER, 2018 asystent trenera (od 01.10.2018 do 10.10.2018)
Ranko Popović (1967), SRB, 2018 wolny transfer (od 10.10.2018)
Asystenci trenera: Vladica Grujić (1962), SRB, 2018 wolny transfer (od 10.10.2018)
Marcel Ketelaer (1977), GER, 2017 wolny transfer (do 01.10.2018 i od 10.10.2018)
Trener bramkarzy: Jurgen Macho (1977), AUT, 2018 First Vienna

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET