Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Admira Wacker 2018/19 |
Admira Wacker 2018/19:
Bramkarze:
1. Andreas Leitner (1994), AUT, 2016 SK Austria Klagenfurt 32-0 1
28. Marcel Kostenbauer (2001), AUT, 2018 rezerwy LASK Linz 0-0
29. Manuel Kuttin (1993), AUT, 2012 rezerwy 0-0
33. Martin Kraus (1993), AUT, 2018 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2018 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2019 do SC Neusiedl/See) 0-0
Obrońcy:
2. Fabio Strauss (1994), AUT, 2016 SV Grodig 1-0
3. Milos Spasić (1998), SRB, 2016 rezerwy 17-1
4. Sebastian Bauer (1992), AUT, 2018 ASK Ebreichsdorf 24-0 4
5. Bjarne Thoelke (1992), GER, 2018 Hamburger SV 16-0 4
6. Christoph Schosswendter (1988), AUT, 2019 Union Berlin (przyszedł w styczniu 2019 z Unionu Berlin) 8-0 1
8. Stephan Zwierschitz (1990), AUT, 2013 FC Sankt Polten 28-4 7
12. Lukas Malicsek (1999), AUT, 2016 rezerwy 11-0 1 1
17. Jonathan Scherzer (1995), AUT, 2018 FC Augsburg (A) 11-0
23. Pascal Petlach (1999), AUT, 2017 rezerwy 5-0 1
27. Emanuel Aiwu (2000), AUT, 2017 drużyna młodzieżowa 19-3 8
35. Paul Koller (2002), AUT, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
66. Patrik Gregora (1993), SVK, 2019 SC Neusiedl/See (przyszedł w styczniu 2019 z SC Neusiedl/See) 0-0
Pomocnicy:
7. Dominik Starkl (1993), AUT, 2015 Rapid Wiedeń 18-1
9. Manuel Botic (1998), AUT, 2017 rezerwy 0-0
10. Daniel Toth (1987), AUT, 2009 SV Ried 30-0 4
13. Pyry Soiri (1994), FIN, 2018 Szachtior Soligorsk (przyszedł w sierpniu 2018 z Szachtiora Soligorsk) 12-2 1
14. Morten Hjulmand (1999), DEN, 2018 rezerwy FC Kopenhaga 29-0 5
19. Wilhelm Vorsager (1997), AUT, 2017 rezerwy 30-2 8
20. Marco Kadlec (2000), AUT, 2018 rezerwy 6-0
21. Seth Paintsil (1996), GHA, 2018 FF Jaro (przyszedł w sierpniu 2018 z FF Jaro) 11-2 1
22. Marcus Maier (1995), AUT, 2014 rezerwy 22-1 8
24. Marco Hausjell (1999), AUT, 2017 rezerwy 0-0
25. Dominik Puster (1999), AUT, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
31. Kolja Pusch (1993), GER, 2019 FC Heidenheim (przyszedł w styczniu 2019 z FC Heidenheim) 11-2 1
37. Marco Sahanek (1990), AUT, 2018 AC Floridsdorfer (odszedł w styczniu 2019 do AC Floridsdorfer) 11-1 3
99. Florian Fischerauer (1999), AUT, 2016 rezerwy 0-0
Napastnicy:
9. Sasa Kalajdzić (1997), AUT, 2017 rezerwy 15-8 2 1
11. Sinan Bakis (1994), TUR, 2018 SK Bursaspor 27-4 4
16. Patrick Schmidt (1998), AUT, 2016 rezerwy 27-8 1
44. Marin Jakolis (1996), CRO, 2017 KSV Roeselare 23-1 4 1
Trener: Ernst Baumeister (1957), AUT, 2017 dyrektor sportowy (do 28.10.2018)
Reiner Geyer (1964), GER, 2018 FC Nurnberg (A) (od 29.10.2018)
Asystenci trenera: Vincent Novak (1985), SVK, 2018 FC Nurnberg (A) (od 19.11.2018)
Alexander Diridl (1985), AUT, 2018 dyrektor sportowy SC Pinkafeld
Trener bramkarzy: Martin Dedek (1970), AUT, 2018 SC Wiener Neustadt
Menedżer: Amir Shapourzadeh (1982), IRN, 2017 dyrektor sportowy Wurzburger Kickers
Dyrektor sportowy: Ernst Baumeister (1957), AUT, 2016 trener (do 28.10.2018) |
|
|
|
|