Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
RB Salzburg 2018/19


RB Salzburg 2018/19:

Bramkarze:

1. Cican Stanković (1992), AUT, 2015 SV Grodig 28-0 1
23. Philipp Kohn (1998), SUI, 2018 RB Leipzig 0-0
31. Carlos Miguel (1996), BRA, 2017 RB Brasil (odszedł w styczniu 2019 do Philadelphii Union) 0-0
33. Alexander Walke (1983), GER, 2011 Greuther Furth 4-0

Obrońcy:

3. Jasper van der Werff (1998), SUI, 2018 FC St. Gallen 4-0
5. Albert Vallci (1995), AUT, 2019 Wacker Innsbruck (przyszedł w styczniu 2019 z Wacker Innsbruck) 10-1 1
6. Jerome Onguene (1997), CMR, 2017 VfB Stuttgart 13-3 3
15. Andre Ramalho (1992), BRA, 2018 Bayer Leverkusen 27-1 4 1
17. Andreas Ulmer (1985), AUT, 2009 SV Ried 28-0 1 1
22. Stefan Lainer (1992), AUT, 2015 SV Ried 25-1 2
25. Patrick Farkas (1992), AUT, 2017 SV Mattersburg 3-0
27. Mahamadou Dembele (1999), FRA, 2017 drużyna młodzieżowa Paris SG (odszedł w styczniu 2019 do Fortuny Sittard) 0-0
29. Kilian Ludewig (2000), GER, 2018 drużyna młodzieżowa RB Leipzig 0-0
34. Marin Pongracić (1997), CRO, 2017 TSV 1860 Monachium 14-0 1 1
55. Darko Todorović (1997), BOS, 2018 Sloboda Tuzla 12-0

Pomocnicy:

4. Amadou Haidara (1998), MAL, 2017 FC Liefering (odszedł w styczniu 2019 do RB Leipzig) 12-2 2
7. Reinhold Yabo (1992), GER, 2017 Arminia Bielefeld (odszedł w styczniu 2019 do Arminii Bielefeld) 9-1
8. Diadie Samassekou (1996), MAL, 2015 Real Bamako 26-1 6
13. Hannes Wolf (1999), AUT, 2016 FC Liefering 22-8 2
14. Dominik Szoboszlai (2000), HUN, 2018 FC Liefering 16-3 1
16. Zlatko Junuzović (1987), AUT, 2018 Werder Brema 21-4 5
24. Christoph Leitgeb (1985), AUT, 2007 Sturm Graz 5-0
28. Romano Schmid (2000), AUT, 2017 Sturm Graz (odszedł w styczniu 2019 do Werderu Brema, a następnie do Wolfsberger AC) 0-0
28. Antoine Bernede (1999), FRA, 2019 Paris SG (przyszedł w lutym 2019 z Paris SG) 3-0
37. Masaya Okugawa (1996), JPN, 2018 FC Liefering (odszedł w sierpniu 2018 do Holstein Kiel) 0-0
42. Xaver Schlager (1997), AUT, 2015 FC Liefering 26-5 3
45. Enock Mwepu (1998), ZAM, 2017 FC Kafue Celtic 19-1 1
Youba Diarra (1998), MAL, 2019 TSV Hartberg (przyszedł w styczniu 2019 z TSV Hartberg) 0-0

Napastnicy:

9. Munas Dabbur (1992), ISR, 2017 Grasshoppers Zurich 29-20 2
11. Smail Prevljak (1995), BOS, 2018 SV Mattersburg 23-10 1
18. Takumi Minamino (1995), JPN, 2015 Cerezo Osaka 27-6 3
19. Hwang Hee-Chang (1996), KOR, 2015 rezerwy (odszedł w sierpniu 2018 do Hamburgera SV) 0-0
20. Patson Daka (1998), ZAM, 2017 FC Kafue Celtic 15-3 2
21. Fredrik Gulbrandsen (1992), NOR, 2017 Red Bull New Yorks 23-7 2
30. Erling Haaland (2000), NOR, 2019 FK Molde (przyszedł w styczniu 2019 z FK Molde) 2-1

Trener: Marco Rose (1976), GER, 2017 drużyna młodzieżowa
Asystenci trenera: Alexander Zickler (1974), GER, 2017 FC Liefering
Rene Marić (1992), AUT, 2018 drużyna młodzieżowa
Rene Aufhauser (1976), AUT, 2015 FC Liefering
Trener bramkarzy: Herbert Ilsanker (1967), AUT, 2005 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET