Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SC Amiens 2018/19 |
SC Amiens 2018/19:
Bramkarze:
1. Regis Gurtner (1986), FRA, 2015 AC Le Havre 38-0 4
16. Matthieu Dreyer (1989), FRA, 2018 SM Caen 0-0
30. Gauthier Banaziak (1997), FRA, 2017 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Prince-Desir Gouano (1993), FRA, 2017 Atalanta Bergamo 30-1 2
3. Khaled Adenon (1985), BEN, 2015 Vendee Lucon Football 23-0 6 1
4. Emil Krafth (1994), SWE, 2018 FC Bologna 35-1 2
12. Bakaye Dibassy (1989), FRA/MAL, 2016 AC Sedan 34-1 5 1
13. Mathurin Sakho (1995), FRA/SEN, 2018 FC Lusitanos 0-0
18. Sanasi Sy (1999), FRA, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2019 do AFC Tubize) 1-0
19. Oualid El Hajjam (1991), MOR, 2012 rezerwy FC Le Mans 11-0 1
25. Jordan Lefort (1993), FRA, 2018 US Quevilly 23-0 4 1
26. Erik Pieters (1988), HOL, 2019 Stoke City (przyszedł w styczniu 2019 ze Stoke City) 15-1 2
35. Valentin Gendrey (2000), FRA, 2018 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
5. Eddy Gnahore (1993), FRA, 2018 US Palermo 34-4 2 2
6. Thomas Monconduit (1991), FRA, 2015 wolny transfer 33-0 6
8. Guessouma Fofana (1992), MRT, 2015 AS Lyon-Duchere (odszedł w sierpniu 2018 do EA Guingamp) 3-0 1
8. Paulo Henrique Ganso (1989), BRA, 2018 CF Sevilla (przyszedł w sierpniu 2018 z CF Sevilla i odszedł w styczniu 2019 do CF Sevilla, a następnie do Fluminense Rio de Janeiro) 12-0
9. Sehrou Guirassy (1996), GUI, 2019 FC Koln (przyszedł w styczniu 2019 z FC Koln) 13-3 1
10. Stiven Mendoza (1992), COL, 2018 Corinthians Sao Paulo 25-2 4
11. Juan Ferney Otero (1995), COL, 2018 Estudiantes de la Plata 33-2 1
13. Quentin Cornette (1994), FRA, 2016 HSC Montpellier 5-0
14. Gaoussou Traore (1999), FRA, 2018 rezerwy 3-0 1
17. Mahdi Talal (1997), FRA, 2017 rezerwy SCO Angers (odszedł w sierpniu 2018 do Entente SSG) 0-0
17. Alexis Blin (1996), FRA, 2018 FC Toulouse (przyszedł we wrześniu 2018 z FC Toulouse) 27-1 4
21. Rafał Kurzawa (1993), POL, 2018 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2018 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2019 do FC Midtjylland) 11-1
24. Mathieu Bodmer (1982), FRA, 2017 EA Guingamp 26-1 1
32. Martin Gneba (1999), FRA/WKS, 2018 rezerwy 0-0
34. Bongani Zungu (1992), RPA, 2017 Vitoria Guimaraes 5-0 2
38. Reda Rabei (1994), FRA/ALG, 2018 ASC Daco-Getica Bukareszt (odszedł w listopadzie 2018 do US Avranches) 0-0
Jack Lahne (2001), SWE, 2019 IF Brommapojkarna (przyszedł w lutym 2019 z IF Brommapojkarna i odszedł w kwietniu 2019 do IF Brommapojkarna, a następnie do AIK-u Sztokholm) 0-0
Napastnicy:
7. Saman Ghoddos (1993), IRN/SWE, 2018 Ostersunds FK (przyszedł w sierpniu 2018 z Ostersunds FK) 27-4 4
15. Moussa Konate (1993), SEN, 2017 FC Sion 27-7 2
20. Cheick Timite (1997), WKS, 2018 US Dunkerque 27-1 2
29. Bachibou Koita (1994), NIG, 2016 Hapoel Ashkelon (odszedł w styczniu 2019 do SC Ashdod) 0-0
33. Stanley Segarel (1994), FRA, 2018 Olympique Grande-Synthe 3-0
Trener: Christophe Pelissier (1965), FRA, 2015 wolny transfer
Kierownik działu młodzieżowego: Patrice Descamps (1974), FRA, 2016 rezerwy
Mathurin Sakho nosił numer 13 zamiennie z Quentinem Cornette. |
|
|
|
|