Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Erzgebirge Aue 2018/19 |
Erzgebirge Aue 2018/19:
Bramkarze:
1. Martin Mannel (1988), GER, 2008 Energie Cottbus 30-0 1
26. Robert Jendrusch (1996), GER, 2015 rezerwy 2-0
34. Daniel Haas (1983), GER, 2016 wolny transfer 2-0
35. Maximilian Schlosser (1999), GER, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
3. Jan Kral (1999), CZE, 2019 FK Mlada Boleslav (przyszedł w styczniu 2019 z FK Mlada Boleslav) 4-0
4. Fabian Kalig (1993), GER, 2016 FSV Mainz (A) 27-0 7 1
6. Luke Hemmerich (1998), GER, 2018 FC Schalke 04 (odszedł w styczniu 2019 do Energie Cottbus) 2-0
12. Steve Breitkreuz (1992), GER, 2018 Eintracht Braunschweig 17-0 2
15. Dennis Kempe (1986), GER, 2017 Karlsruher SC 17-1 5
18. Nicolai Rapp (1996), GER, 2017 TSG Hoffenheim (odszedł w styczniu 2019 do Unionu Berlin) 15-0 4 1
20. Calogero Rizzuto (1992), GER, 2015 FC Kaiserslautern (A) 27-0 12
21. Malcolm Cacutalua (1994), GER, 2017 Arminia Bielefeld 17-0 6
22. Niklas Jeck (2001), GER, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
24. John-Patrick Strauss (1996), FIL, 2017 RB Leipzig 6-0 1
27. Sascha Hartel (1999), GER, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2019 do SF Lotte) 1-0
36. Filip Kusić (1996), SRB, 2018 FC Koln 14-0 3 1
Pomocnicy:
5. Clemens Fandrich (1991), GER, 2016 FC Luzern 32-2 6
7. Jan Hochscheidt (1987), GER, 2018 Eintracht Braunschweig 34-8 4
8. Tom Baumgart (1997), GER, 2018 Chemnitzer FC 9-0 2
10. Dimitrij Nazarov (1990), AZE, 2016 Karlsruher SC 24-4 3
13. Louis Samson (1995), GER, 2019 FC Schalke 04 (A) (przyszedł w styczniu 2019 z FC Schalke 04 (A)) 8-0 1
14. Ole Kauper (1997), GER, 2019 Werder Brema (przyszedł w styczniu 2019 z Werderu Brema) 4-0
16. Mario Kvesić (1992), BOS, 2015 wolny transfer 12-1 2
17. Philipp Riese (1989), GER, 2015 FC Heidenheim 28-2 8
25. Dominik Wydra (1994), AUT, 2017 VfL Bochum 22-0 9
30. Elias Loder (2000), GER, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
33. Christian Tiffert (1982), GER, 2015 wolny transfer (odszedł w styczniu 2019 do Hallescher FC) 9-0 3
38. Robert Herrmann (1993), GER, 2018 SV Sandhausen 14-1 2
39. Paul Horschig (2000), GER, 2019 drużyna młodzieżowa 1-0
Napastnicy:
9. Emmanuel Iyoha (1997), GER, 2018 Fortuna Dusseldorf 29-3 1
11. Florian Kruger (1999), GER, 2018 FC Schalke 04 (A) (przyszedł w sierpniu 2018 z FC Schalke 04 (A)) 16-2
14. Maximilian Pronichev (1997), RUS, 2018 Hertha Berlin (odszedł w styczniu 2019 do Herthy Berlin, a następnie do Hallescher FC) 0-0
19. Philipp Zulechner (1990), AUT, 2019 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2019 z wolnego transferu) 7-4 2
23. Soren Bertram (1991), GER, 2016 Hallescher FC (odszedł w styczniu 2019 do SV Darmstadt) 11-0
37. Pascal Testroet (1990), GER, 2018 Dynamo Drezno (przyszedł w sierpniu 2018 z Dynama Drezno) 33-15 2
40. Albert Bunjaku (1983), KOS/SUI, 2017 FC St. Gallen (odszedł w sierpniu 2018 na wolny transfer, a następnie do Viktoria Koln)
Trener: Daniel Meyer (1979), GER, 2018 drużyna młodzieżowa FC Koln
Asystenci trenera: Carsten Muller (1971), GER, 2019 kierownik działu młodzieżowego (od 01.03.2019)
Robin Lenk (1984), POL, 2017 trener
Trener bramkarzy: Max Urwantschky (1981), GER, 2014 Wacker Burghausen
Kierownik działu młodzieżowego: Carsten Muller (1971), GER, 2015 FC Magdeburg |
|
|
|
|